Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

27 grudnia 2019 23:40 / 2 osobom podoba się ten post
To kto się przyzna ile przybyło na wadze? ;)
28 grudnia 2019 11:26 / 3 osobom podoba się ten post
Rosenkohl + bratkartoffel+ mięso wołowe w sosie chrzanowym
28 grudnia 2019 11:40 / 3 osobom podoba się ten post
Jajko sadzone , ziemniaki tłuczone , marchew z pietruszką duszona , sos jasny , sałata 
28 grudnia 2019 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
Rosół za mną chodzi a dla rodzinki na jego bazie zrobię pomidorowa. Może córka jakieś naleśniki machanie. Koniec dojadania świątecznych potraw, loba się skończyła trzeba się wziąść za gotowanie  
28 grudnia 2019 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
 szpecle z mięsem  i duuuzo sosu+ mix salat ( wynos z wczorajszego slubu ) hehe
28 grudnia 2019 11:51 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

To kto się przyzna ile przybyło na wadze? ;)

Po świętach się jeszcze nie ważyłam nie mam odwagi 
W czasie zlecenia przybyło mi 2 kg a byłam tylko 3 tygodnie 
To wszystko przez te późne kolacje 
28 grudnia 2019 13:07 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Po świętach się jeszcze nie ważyłam nie mam odwagi :zawstydzony:
W czasie zlecenia przybyło mi 2 kg a byłam tylko 3 tygodnie :to nie ja:
To wszystko przez te późne kolacje :-)

28 grudnia 2019 13:53 / 3 osobom podoba się ten post
Rosolek w garneczku powolutku pyrka a jego cudna won roznosi się po całym domu. Jeszcze tak godzinkę i sobie kubeczek lykne na rozgrzewkę a potem przerobię go na pomidorowke 
28 grudnia 2019 18:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś gotowca zjadłem z chińskiej restauracji... ryż, surówka, kaczka w plasterkach.
Właśnie,, a jedliście kiedyś placki ziemniaczane z makaronem i ogórkiem? Bo albo już sto lat za Murzynami  w kwestii nowych trendów we współczesnej kuchni, albo że mną już coś nie tak.. Taki obiadek zaserwowała dziś babcia dziadkowi i sobie, a placki z folii
28 grudnia 2019 18:35 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś gotowca zjadłem z chińskiej restauracji... ryż, surówka, kaczka w plasterkach.
Właśnie,, a jedliście kiedyś placki ziemniaczane z makaronem i ogórkiem? Bo albo już sto lat za Murzynami  w kwestii nowych trendów we współczesnej kuchni, albo że mną już coś nie tak.. Taki obiadek zaserwowała dziś babcia dziadkowi i sobie, a placki z folii

Fujjjjj mam na myśli te placki
28 grudnia 2019 18:37 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś gotowca zjadłem z chińskiej restauracji... ryż, surówka, kaczka w plasterkach.
Właśnie,, a jedliście kiedyś placki ziemniaczane z makaronem i ogórkiem? Bo albo już sto lat za Murzynami  w kwestii nowych trendów we współczesnej kuchni, albo że mną już coś nie tak.. Taki obiadek zaserwowała dziś babcia dziadkowi i sobie, a placki z folii

nie przejmuj się ja też chyba 100 lat za murzynami bo takich dań nie jadam 
Biedny dziadek 
28 grudnia 2019 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Fujjjjj mam na myśli te placki:do bani:

Ale musi być z niej miszczyni kuchni, skoro dziadek tylko... bardzo smaczne
Co ma powiedzieć
A chętnie bym zrobił świeże placki, tylko nie opłaca mi się bawić dla dwóch placków, które bym zjadł... 
28 grudnia 2019 18:52 / 4 osobom podoba się ten post
Flaki ugotowane . Muszą się przegryźć. Jutro najazd gości. 
28 grudnia 2019 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś gotowca zjadłem z chińskiej restauracji... ryż, surówka, kaczka w plasterkach.
Właśnie,, a jedliście kiedyś placki ziemniaczane z makaronem i ogórkiem? Bo albo już sto lat za Murzynami  w kwestii nowych trendów we współczesnej kuchni, albo że mną już coś nie tak.. Taki obiadek zaserwowała dziś babcia dziadkowi i sobie, a placki z folii

Ee dokładnie to jakas przestarzala i tragiczna kuchnia.chyba tam dala co miala. A placki ziem mam w foli w kelerze zamrozone. Nie smiem ich rusz ac nawet. 
28 grudnia 2019 19:01 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Flaki ugotowane . Muszą się przegryźć. Jutro najazd gości. :-)

Świetnie. Ja wezme wino i wpadamy wdzyscy jak leci