Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

24 marca 2020 15:02 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Schabowe, ziemniaki i sałata.

Oho, ho 
24 marca 2020 15:16 / 4 osobom podoba się ten post
Gulasz wieprzowy, kasza, ogórek. Sam się obiad zrobił  Mamy wspaniały podział obowiązków  ja , żona  
24 marca 2020 15:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie wiem co ugotuje dzisiaj , pustki w glowie .Upeke drożdżowe z bialym serem . Juz drozdze rozczynilam :mniam:

I upieklam  to moj autorski  przepis: ciasto jak na drozdzowe zrobilam , mialy byc buleczki, ale co tam , zrobilam placek . Podzielilam ciasto na pol jedna czesc polozylam do blachy na to ser , posypałam  to kandyzowana skorka pomarańczy  i na wierzch druga część  ciasta . Piecze sie i rosnie , po wyjeciu posmaruje lukrem . He he 
24 marca 2020 15:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz, ziemniaki i buraczki że słoika. Szybko i bezstresowo a najważniejsze, że smakowało i wszystko zjedzone. 
24 marca 2020 18:26 / 3 osobom podoba się ten post
Z Ciebie to dopiero dobra kucharka 
Gulaszu szybko zrobić to ja nie umiem  Chyba że taki oszukany, drobiowy z warzywami 
24 marca 2020 18:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Oho, ho :mniam:

Schabowy z kostką pewnie, to dopiero po,ho!!!
24 marca 2020 18:32 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Schabowy z kostką pewnie, to dopiero po,ho!!!:-)

Tak też pomyslałam 
25 marca 2020 06:58 / 4 osobom podoba się ten post
Obiad dzisijszy bedzie szybki i latwo strawny : makaron z oliwa i pesto .Nic mi sie nie chce .Ani gotowac, ani isc do ogrodu , ani siedziec na tylku . Marazm i apatia mnie ogarnia .
25 marca 2020 07:01 / 4 osobom podoba się ten post
Też szybko u mnie dziś. Zapiekanka makaronowa co by i jutro mieć z głowy gotowanie. 
25 marca 2020 09:19 / 3 osobom podoba się ten post
Wczoraj młody zaproponował, że pizzę zrobi. Podopieczny się skrzywił, i stwierdził, że nie chce. To ja placki ziemniaczane rzuciłam- stary się ucieszył, młody się skrzywił. Nie lubi. To zrobię trochę więcej, może spróbuje, a jak nie, to lepiej- jutro sama resztę zjem W domu nie ma musu jabłkowego, bo senior placki jada bez niczego. Za to młody się skrzywił, jak powiedziałam, że lubię z mlekiem... Niby nie tak daleko, a jakie różnice w smakach mamy.
25 marca 2020 10:52 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Obiad dzisijszy bedzie szybki i latwo strawny : makaron z oliwa i pesto .Nic mi sie nie chce .Ani gotowac, ani isc do ogrodu , ani siedziec na tylku . Marazm i apatia mnie ogarnia .

No co Ty, Mleczko?
Pogoń je w cho...rę, z marazmem i apatią Tobie ani do twarzy , ani nie po drodze. No i jak je pod kapeluszem upchniesz? Nie daj się 
25 marca 2020 10:58 / 3 osobom podoba się ten post
Zaraz biorę się za kapustę, tę której od ostatniej pdp się nauczyłam. Raz już robiłam i myślałam, że na dwa dni wystarczy, a to wszystko za jednym zasiadem poszło  
Syn będzie robił jeszcze kopytka, a ja muszę jakąś  zupę ugotować, żeby nasza 9 miesięczna mogła razem z nami zjeść 
25 marca 2020 11:02 / 3 osobom podoba się ten post
Spaghetti bolognese plus sałata 
25 marca 2020 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Wczoraj młody zaproponował, że pizzę zrobi. Podopieczny się skrzywił, i stwierdził, że nie chce. To ja placki ziemniaczane rzuciłam- stary się ucieszył, młody się skrzywił. Nie lubi. To zrobię trochę więcej, może spróbuje, a jak nie, to lepiej- jutro sama resztę zjem:-) W domu nie ma musu jabłkowego, bo senior placki jada bez niczego. Za to młody się skrzywił, jak powiedziałam, że lubię z mlekiem... Niby nie tak daleko, a jakie różnice w smakach mamy.

A ja bardzo lubie plavki ziemniaczane z mlekiem .Robie rozne z grzbami , z miesem mielonym , z warzywami , z serem .A odsmazne uwielbiam, takie na drugi dzien . Tylko czesto nie doczekaja 
25 marca 2020 13:24 / 3 osobom podoba się ten post
Ja miałam dziś szaszłyki z frytkami, szaszłyki kiedyś zamroziłam więc je teraz wyjęłam, pycha obiadek  nie wiem co jutro robić? ale coś się wymyśli może zupkę pomidorową.