Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

12 maja 2020 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj mięso, na prośbę syna i wnuka 
Schab duszony w sosie z dużą ilością czerwonej cebuli i suszonymi pomidorami ,ziemniaki z koperkiem, surówka-chyba z pora, marchewki i selera zrobię 
12 maja 2020 13:43 / 4 osobom podoba się ten post
Naleśniki
12 maja 2020 16:49 / 4 osobom podoba się ten post
Kurczak, ziemniaki i sałata. Wolę to, niż te paskudne kotlety z kością W niedzielę znów robiłam i znów nie wyszły. Podopieczny pocieszał, że mięso kiepskie- co też jest możliwe. Ale tak czy tak na jakieś szkolenie z tych kotletów muszę sie wybrać  Albo chociaż filmiki pooglądać- bo jeszcze pewnie będę miała okazję je robić...
12 maja 2020 19:51 / 6 osobom podoba się ten post
Nic nie gotowałam dziś taka jędza jestem dziadek obiad postawił, na wynos wzięliśmy kiełbaski z frytkami z sosem curry.Nie ma czasu na gotowanie jak się lata po sklepach
12 maja 2020 20:39 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nic nie gotowałam dziś :nerwowa kucharka:taka jędza jestem :-)dziadek obiad postawił, na wynos wzięliśmy kiełbaski z frytkami :-)z sosem curry.Nie ma czasu na gotowanie jak się lata po sklepach:smiech2:

Moja droga, jak jesteś w NRW ,a już w Bonn czy Kolonii, to currywurst obowiązkowo zjeść trzeba 
A byłaś może na rynku, czyli na Bonn Markt, przy starym,pięknym ratuszu?
Nie wiem czy jest czynny, ale uwielbiałam robić ram zakupy i słuchać jaj sprzedawcy przekrzykują się wzajemnie-deutsche Spargel,deutsche sűße Erdbeer ....
12 maja 2020 21:22 / 4 osobom podoba się ten post
Było coś sprzed dwóch dni. Jeszcze smakowało. Jutro też będzie.    ale!  dziś budyń sporządziłam czekolady  masełka i ryżu , tego sprzed dni dodałam więc się dopchamy . Jakby co. Ale ! z tej monogamii gotowanie sprawia mi nawet przyjemność. 
No i też  git. 
 
Nie, ale jutro muszę podjeść , bo mnie ssie.
12 maja 2020 21:40 / 5 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Było coś sprzed dwóch dni. Jeszcze smakowało. Jutro też będzie. :lol1:   ale!  dziś budyń sporządziłam czekolady  masełka i ryżu , tego sprzed dni dodałam więc się dopchamy . Jakby co. Ale ! z tej monogamii gotowanie sprawia mi nawet przyjemność. 
No i też  git. 
 
Nie, ale jutro muszę podjeść , bo mnie ssie.

Kama, a co też ta monogamia z Tobą wyprawia, że większą przyjemność masz z gotowania niż z tej monogamii
Pomysł może o poligamii, będzie weselej 
Żartuję, pewnie to nuda i monotonia sprawiają, że gotowanie cieszy 
12 maja 2020 22:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Moja droga, jak jesteś w NRW ,a już w Bonn czy Kolonii, to currywurst obowiązkowo zjeść trzeba :lol1:
A byłaś może na rynku, czyli na Bonn Markt, przy starym,pięknym ratuszu?
Nie wiem czy jest czynny, ale uwielbiałam robić ram zakupy i słuchać jaj sprzedawcy przekrzykują się wzajemnie-deutsche Spargel,deutsche sűße Erdbeer ....:smiech3:

Byłam ,słyszałam 
12 maja 2020 22:24 / 4 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Było coś sprzed dwóch dni. Jeszcze smakowało. Jutro też będzie. :lol1:   ale!  dziś budyń sporządziłam czekolady  masełka i ryżu , tego sprzed dni dodałam więc się dopchamy . Jakby co. Ale ! z tej monogamii gotowanie sprawia mi nawet przyjemność. 
No i też  git. 
 
Nie, ale jutro muszę podjeść , bo mnie ssie.

W eskę wejdziesz jak nic niebawem 
13 maja 2020 12:24 / 5 osobom podoba się ten post
Miałam chęć na ogórkową i ugotowałam na skrzydełkach cały gar. Będziemy jeść 2 dni 
13 maja 2020 15:49 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś szczyt lenistwa- gotowa zupa zakupiona w masarni. Na życzenie podopiecznego.
13 maja 2020 20:17 / 4 osobom podoba się ten post
Zuoa jarzynowa z drobnym makaronem i wczorajsze bitki schabowe duszone w sosie, ziemniaki, surówka z białej rzodkwi z jabłkiem,jogurtem i koperkiem. 
14 maja 2020 10:27 / 4 osobom podoba się ten post
Wszystko Brat... Ziemniaki i kiełbasa, do tego kiszona zasmażana
14 maja 2020 10:48 / 2 osobom podoba się ten post
Zaś
14 maja 2020 10:49 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wszystko Brat... Ziemniaki i kiełbasa, do tego kiszona zasmażana:mniam:

Big Brat