Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

25 maja 2020 14:26 / 4 osobom podoba się ten post
Iwonia

Co dobrego jadasz u doktorostwa?

Tu jest tak pani gotuje ja obieram i kroje ,ona ustala co jemy ale jemy dobrze nie narzekam ,dużo owoców ,jarzyn .Do śniadania owoc i sok wyciskany z pomarańczy .Dziś będzie sałatka z mango i kurczaka .Tu się jedzenie szanuje .Jak jest dobre jedzenie to co się będę wychylać zawsze gotowała i kuchni nie odda Więc śmiało może tu przyjechać osoba która nie lubi gotować.
25 maja 2020 14:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś jajko sadzone, szpinak i ziemniaki puree- tak podopieczny sobie zażyczył.
25 maja 2020 14:50 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Tak mnie naszło , pierwsze wydanie . Często bywa pomidorowa jako drugie wcielenie rosołu:gotowanie:, 

A trzecie wcielenie to sos pomidorowy z pulpecikami 
25 maja 2020 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A jaką zupka ?:tanczy:

A np kalafiorowa, wielowarzywna, zawsze dodaję dla dziadka małe pulpeciki
25 maja 2020 19:55 / 5 osobom podoba się ten post
Ja odkryłam zupę z dyni i marchewkowo-kokoxowa . 
25 maja 2020 19:55 / 4 osobom podoba się ten post
Teraz oczywiście zupa krem szparagowa
25 maja 2020 21:25 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja odkryłam zupę z dyni i marchewkowo-kokoxowa . :gotowanie:

Też myślę o dyniowej, ale jeszcze chyba czas na dynię, nie pamiętam, kiedy się pojawia. A szparagi, cóż.. Zjadł dwa razy, ale zobaczyłem, że jakoś tak nie przepada szczególnie za szparagami, wyeliminowałem je więc z jadłospisu. Dla mnie one mogą być, a może ich nie być. Chyba, że zupę z nich zrobię. 
25 maja 2020 21:29 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Też myślę o dyniowej, ale jeszcze chyba czas na dynię, nie pamiętam, kiedy się pojawia. A szparagi, cóż.. Zjadł dwa razy, ale zobaczyłem, że jakoś tak nie przepada szczególnie za szparagami, wyeliminowałem je więc z jadłospisu. Dla mnie one mogą być, a może ich nie być. Chyba, że zupę z nich zrobię. :super:

Po lecie i na Halloween
25 maja 2020 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A np kalafiorowa, wielowarzywna, zawsze dodaję dla dziadka małe pulpeciki:-)

Zjem pulpeciki zupkę zostawię jestem mięso...
25 maja 2020 21:41 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja odkryłam zupę z dyni i marchewkowo-kokoxowa . :gotowanie:

Z dyni bajka z prazonym slonecznikiem, pestkami dyni i miętą
25 maja 2020 22:08 / 3 osobom podoba się ten post
Oskar

Z dyni bajka z prazonym slonecznikiem, pestkami dyni i miętą

Ja kupuję cała hokaido , łuskami pestki oi prążek , z miętą ciekawe? Posypujesx już na talerzu? 
25 maja 2020 22:10 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Też myślę o dyniowej, ale jeszcze chyba czas na dynię, nie pamiętam, kiedy się pojawia. A szparagi, cóż.. Zjadł dwa razy, ale zobaczyłem, że jakoś tak nie przepada szczególnie za szparagami, wyeliminowałem je więc z jadłospisu. Dla mnie one mogą być, a może ich nie być. Chyba, że zupę z nich zrobię. :super:

Kupiłam w sobotę wieczorem w Aldi bio hokaido . 
A co szparagów , no grzeszysz Kolego , jak można nieubic  szparagowy? Ja mieszkam pod budka truskawki że szparagami mniam mniam
25 maja 2020 22:14 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja kupuję cała hokaido , łuskami pestki oi prążek , z miętą ciekawe? Posypujesx już na talerzu? 

Tak ja tylko robie z hokkaido.
Prazony slonecznik i pestki dyni na patelni to juz na wierzch daje przy podaniu i 2/3 listki swiezej miety
27 maja 2020 08:30 / 3 osobom podoba się ten post
Sznycel drobiowy , ziemniaki tłuczone z koprem włoskim , kalarepa z bułką tartą, sałata .
27 maja 2020 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Ryba, ziemniaki i kalafior. Sałaty coś ostatnio nie chce senior jadać... Za to truskawki jak najbardziej- stwierdził, że są raz w roku i się najeść trzeba.