Jak minął dzień 8

28 marca 2020 21:47 / 3 osobom podoba się ten post
Kończąc ten politycznie ciężki dzień, tekst, który jest zwieńczeniem wszystkich negatywnych opinii i komentarzy
 
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-pis-zmienia-kodeks-wyborczy-prof-safjan-komentuje/394ehvf
 
Może jutro będzie już spokojniej, może rządzący pójdą wreszcie po rozum do głowy.
Dzisiaj 249 nowych osÓb zarażonych koronawirusem, rekordowy dzień. 
Łącznie w Polsce odnotowano już 1638 zakażeń, 18 osób zmarło.

 
28 marca 2020 21:52 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Kończąc ten politycznie ciężki dzień, tekst, który jest zwieńczeniem wszystkich negatywnych opinii i komentarzy
 
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-pis-zmienia-kodeks-wyborczy-prof-safjan-komentuje/394ehvf
 
Może jutro będzie już spokojniej, może rządzący pójdą wreszcie po rozum do głowy.
Dzisiaj 249 nowych osÓb zarażonych koronawirusem, rekordowy dzień. 
Łącznie w Polsce odnotowano już 1638 zakażeń, 18 osób zmarło.

 

Nie lubię polityki i się nią nie interesuje. Mogę jedynie tylko powiedzieć, że nawet w obliczu zarazy nie umieją się powstrzymać od rządzenia nami tak żeby tylko wyjść na swoje . Te wszystkie ich działania związane z koronawirusem są po to żeby nami sterować. Zaraza jest, nie wątpię ale wszystko jest po coś aby władza dalej przy korycie siedziała a zwykły szary człowiek żel miał z tego wielkie g..o. To jest pandemia strachy aby ludzi zniewolić i aby można było nimi sterować. 
28 marca 2020 22:11 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie lubię polityki i się nią nie interesuje. Mogę jedynie tylko powiedzieć, że nawet w obliczu zarazy nie umieją się powstrzymać od rządzenia nami tak żeby tylko wyjść na swoje . Te wszystkie ich działania związane z koronawirusem są po to żeby nami sterować. Zaraza jest, nie wątpię ale wszystko jest po coś aby władza dalej przy korycie siedziała a zwykły szary człowiek żel miał z tego wielkie g..o. To jest pandemia strachy aby ludzi zniewolić i aby można było nimi sterować. 

Popieram ja też nie lubię polityki,ale mimoc coś się zawsze usłyszy,mnie wystarczy jak druga połowa siedzi prawie całymi dniami przed telewizorem i ogląda te durne kłótnie i przepychanki.Kiedyś mu powiedziałam że lepiej jak by się tam do nich zapisał to może jeszcze by coś zarobił 
28 marca 2020 22:12 / 5 osobom podoba się ten post
Prezydent Duda w programie Gość Wiadomości powiedział , iż w przypadku gdy epidemia  będzie nadal szalała , termin 10 mają może nie będzie do utrzymania .
28 marca 2020 23:05 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak to dlaczego? Żeby te wskazówki przesunąć :smiech3:

Zwłaszcza w smartku te wskazówki
28 marca 2020 23:07 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dlaczego? 

No bo kto mi przesunie dziadek ?
28 marca 2020 23:09 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Tak, jeszcze Zuza do nas przyszła:gathering::-)
:smiech3:

No raczej że Zuza przecież nie ZUS
28 marca 2020 23:12 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak to dlaczego? Żeby te wskazówki przesunąć :smiech3:

No dziadek nie widzi dobrze 
29 marca 2020 05:46 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

W poniedziałek będę wiedziała, jak to jest z tym zleceniem, o którym firma mówiła- na razie jestem w zawieszeniu, a rozglądam się bezdecyzyjnie- zapisuję numery, rozmawiałam już z inną firmą, że jak bedą mieli krótkie zlecenie, to dadzą znać, albo ja wcześniej, że już nieaktualne. Chciałabym tu wrócić, bo jest naprawdę lajtowo, dlatego na razie szukam tylko na 3 tygodnie. Jeśli się nie uda, to będę rozważać co innego...
To w poniedziałek dam ci znać i się ewentualnie skontaktuję.

Będę czekać na
 
29 marca 2020 12:59 / 6 osobom podoba się ten post
Wyszłam na spacer. Wiało, zimno. A jak już jeszcze zaczęło kropić, to zrobiłam w tył zwrot (dosłownie, na ścieżce rowerowej) i do domu. Ale pół godziny byłam.
Po powrocie telefon z firmy- jest kolejne zlecenie- bardziej mi pasujące. Niedaleko stąd, w małym mieście. To z przedwczoraj dalej (250 km) i duże miasto. To czekam na akceptację. Ktoś potrzebny jest od jutra-  zobaczymy. Koordynatorka powiedziała, że miała tam przyjechać opiekunka, ale najpierw była przeziębiona, a potem bus odmówił przejazdu. Teraz wszystko płynne...
Dopóki nie będę gdzieś na innym zleceniu to stresować się trochę będę. O tyle dobrze, że tu mogę siedzieć w fajnych warunkach, dobrej atmosferze- tyle, ile trzeba....
 
29 marca 2020 14:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień mija na lenistwie, śniadanie przygotowała córka z tytułu urodzin pdp, obiad też przywiozła ,teraz pdp leży a ja siedzę w swojej dziupla,goście już poszli. Klikam sobie oraz gadam przez telefon  może jeszcze poczytam gazetę i tak minie ta  ostatnia niedziela La,La,La potem kawa i ciacho.Za oknem zimno i wietrzne padał deszcz ale teraz wychodzi słonko.
30 marca 2020 15:16 / 6 osobom podoba się ten post
Właśnie informację z firmy dostałam, że jest praca, wyjazd jutro albo pojutrze- w zależności od tego, kiedy znajdą transport. Na wpół spakowana, ale nie do końca
30 marca 2020 15:25 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Właśnie informację z firmy dostałam, że jest praca, wyjazd jutro albo pojutrze- w zależności od tego, kiedy znajdą transport. Na wpół spakowana, ale nie do końca:-)

Żebyś dobrze trafiła
30 marca 2020 15:31 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Żebyś dobrze trafiła:-)

Teoretycznie jadę tam na ok 3 tygodnie, to przynajmniej nie długo. Jak w google dzielnicę zobaczyłam, na poboczu, tereny zielone wokół, to też nie w wielkim tłoku, będzie gdzie odetchnąć. Będzie, co bedzie. Już mam informacje o transporcie- na 02.04, ale umowy jeszcze nie mam- czekam.
30 marca 2020 20:42 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień był emocjonalnie trudny dziś. Powrót chłopaków przyjaciółki (przedostatnim samolotem, reszta ponoć odwołana) z USA,  czekanie na zatwierdzenie oferty, rozmowy z rodziną i przyjaciółmi... Ale na ten moment jest ok. Wszystko dobrze się układa, zdrowie dopisuje. To we czwartek zaczynam kolejny rozdział. I tym razem się cieszę, że zlecenie jest na zadupiu, a nie w centrum i nowego miasta nie pozwiedzam- tym razem sobie daruję . Wystarczy, że niedaleko jest Aldi i miejsca zielone do spacerowania, coby odetchnąć...
A swoją drogą rząd już mógłby podjąć decyzje w sprawie egzeminów ośmioklasisty i matur- gołym okiem widać, że nie ma szans na to, żeby się to normalnie odbyło. Niech by tym starszym i młodszym dzieciakom darowali to czekanie....