Jak minął dzień 8

02 kwietnia 2020 21:43 / 7 osobom podoba się ten post
Hura dziadek już śpi ,wyłączył Tv o 21 .20.Ciekawe czy se jutro to odbije
02 kwietnia 2020 22:16 / 8 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich z nowego miejsca. Jak podejrzewałam- były tu opiekunki na czarno i rodzina chciała spisać dane wszystkie, odmówiły i teraz jest firma. Podopieczna jeszcze do poniedziałku w domu opieki- na ten krótki pobyt. Tutaj jest Polka, taka i przyjaciółka i opiekunka i spadkobierczynie- dwie chyba, które chyba dopiero teraz zaczęły się niektórymi rzeczami zajmować, wcześniej nasza rodaczka była od wszystkiego. Przyjeżdża tu 2 razy w tygodniu na 4 godziny. Jest lift, pani nie pomaga tak, jak mi powiedziano w firmie- zamierzam to zgłosić. I parę rzeczy jest nie tak, ale to do dogadania- bo przedtem była inna sytuacja- opiekunka była siostrą tej przyjaciółki.
Ale jest to do ogarnięcia, powinno być ok. Przynajmniej tak wynika z rozmowy na miejscu...
02 kwietnia 2020 22:34 / 8 osobom podoba się ten post
Mój ostatni dzień na zleceniu , walizka spakowana, dom przygotowany na przejęcie przez zmienniczkę. Jutro ok 17 powinnam wyjechać . 
02 kwietnia 2020 22:35 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Witam wszystkich z nowego miejsca. Jak podejrzewałam- były tu opiekunki na czarno i rodzina chciała spisać dane wszystkie, odmówiły i teraz jest firma. Podopieczna jeszcze do poniedziałku w domu opieki- na ten krótki pobyt. Tutaj jest Polka, taka i przyjaciółka i opiekunka i spadkobierczynie- dwie chyba, które chyba dopiero teraz zaczęły się niektórymi rzeczami zajmować, wcześniej nasza rodaczka była od wszystkiego. Przyjeżdża tu 2 razy w tygodniu na 4 godziny. Jest lift, pani nie pomaga tak, jak mi powiedziano w firmie- zamierzam to zgłosić. I parę rzeczy jest nie tak, ale to do dogadania- bo przedtem była inna sytuacja- opiekunka była siostrą tej przyjaciółki.
Ale jest to do ogarnięcia, powinno być ok. Przynajmniej tak wynika z rozmowy na miejscu...

Powodzenia
02 kwietnia 2020 22:38 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój ostatni dzień na zleceniu , walizka spakowana, dom przygotowany na przejęcie przez zmienniczkę. Jutro ok 17 powinnam wyjechać . 

Szczęśliwie zajedz i daj znać jak tam na granicy
02 kwietnia 2020 22:38 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój ostatni dzień na zleceniu , walizka spakowana, dom przygotowany na przejęcie przez zmienniczkę. Jutro ok 17 powinnam wyjechać . 

Szerokiej drogi, miłego urlopu i kwarantanny leciutkiej!
02 kwietnia 2020 22:41 / 7 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój ostatni dzień na zleceniu , walizka spakowana, dom przygotowany na przejęcie przez zmienniczkę. Jutro ok 17 powinnam wyjechać . 

Szczęśliwej podróży i cierpliwości na czas kwarantanny, przede wszystkim zdrowia,wypoczywaj,nie ma to jak w domku 
02 kwietnia 2020 22:42 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Witam wszystkich z nowego miejsca. Jak podejrzewałam- były tu opiekunki na czarno i rodzina chciała spisać dane wszystkie, odmówiły i teraz jest firma. Podopieczna jeszcze do poniedziałku w domu opieki- na ten krótki pobyt. Tutaj jest Polka, taka i przyjaciółka i opiekunka i spadkobierczynie- dwie chyba, które chyba dopiero teraz zaczęły się niektórymi rzeczami zajmować, wcześniej nasza rodaczka była od wszystkiego. Przyjeżdża tu 2 razy w tygodniu na 4 godziny. Jest lift, pani nie pomaga tak, jak mi powiedziano w firmie- zamierzam to zgłosić. I parę rzeczy jest nie tak, ale to do dogadania- bo przedtem była inna sytuacja- opiekunka była siostrą tej przyjaciółki.
Ale jest to do ogarnięcia, powinno być ok. Przynajmniej tak wynika z rozmowy na miejscu...

Trzymam kciuki
03 kwietnia 2020 04:42 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój ostatni dzień na zleceniu , walizka spakowana, dom przygotowany na przejęcie przez zmienniczkę. Jutro ok 17 powinnam wyjechać . 

Spokojnej drogi i wspaniałego urlopu
Jak dojedziesz to napisz jak było na granicy i gdzie przekraczałaś. Ja w niedzielę jadę na Kołbaskowo.
03 kwietnia 2020 06:29 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój ostatni dzień na zleceniu , walizka spakowana, dom przygotowany na przejęcie przez zmienniczkę. Jutro ok 17 powinnam wyjechać . 

Szczęśliwej podróży 
03 kwietnia 2020 07:45 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój ostatni dzień na zleceniu , walizka spakowana, dom przygotowany na przejęcie przez zmienniczkę. Jutro ok 17 powinnam wyjechać . 

Szczęśliwej podróży dorotee  i trzymaj się zdrowo
03 kwietnia 2020 09:49 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój ostatni dzień na zleceniu , walizka spakowana, dom przygotowany na przejęcie przez zmienniczkę. Jutro ok 17 powinnam wyjechać . 

Życzę ci szybkiego powrotu do domciu 
03 kwietnia 2020 21:18 / 4 osobom podoba się ten post
Werska, jak Ci tam na nowych włościach ?
05 kwietnia 2020 13:13 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Werska, jak Ci tam na nowych włościach ?

Czekam do jutra, czyli poniedziałku na powrót podopiecznej z domu opieki, albo.... na informację, że zostaje tam na dłużej- bo taka opcja też wchodzi w grę- się okazało. I jestem wtedy w punkcie wyjścia. Trochę to stresujące.
Wczoraj tak trochę nerwowo było. Ale wieczorem porozmawiałam z przyjaciółką, która właśnie borykała się z rakiem w tamtym roku. Jest teraz ok. Pracuje zdalnie- jest lekarką i ma etat-  z czego bardzo sie cieszy. Mówi, że konsultacje są telefoniczne, wystawianie recept przez internet.
A tutaj z tyłu domu jest taki malutki, to talnie osłonięty ogródek i usiadłam z kawą- i zaczęłam się opalać- nawet nogi, bo tak cieplutko. Od frontu ludzie chodzą w kurtkach, a z tyłu cieplutko. I w sumie uważać trzeba, bo to słońce bierze...
Wczoraj gorzej psychicznie się poczułam z tą sytuacją, a dziś postanowiłam dać se na luz.
Jutro się okaże, co dalej...
05 kwietnia 2020 20:25 / 5 osobom podoba się ten post
Zostań w domu.... Zewsząd słychać prośby.... Więc zostałem. Teraz Juniora na TVN oglądam i dzień za mną, za nami.