Jak minął dzień 8

06 kwietnia 2020 11:06 / 6 osobom podoba się ten post
Po wczorajszym, cudownym dniu na ogródeczku tak się rozkręciłam, takiego powera mam, że was zostawię i wpadach do kuchni. Wszystko tam będzie dzisiaj "fruwać"  Papa. 
06 kwietnia 2020 11:29 / 7 osobom podoba się ten post
Ja już wszystkie kwiaty w doniczkach podlałam no ale teraz czas obiad mam od wczoraj tylko ziemniaki ugotować i sałatę przyprawić reszta do odgrzania.  Dziś też posiedzimy na tarasie ale już bez gitary,włączymy radio  
06 kwietnia 2020 11:51 / 4 osobom podoba się ten post
Zapomniałam dodać że na tarasie te kwiaty doniczek jest 10 takie duże  
06 kwietnia 2020 14:29 / 6 osobom podoba się ten post
A ja nad Renem na ławce kości wygrzewam. Inni a to w slipkach albo kuso ubrani na trawie leżakują W malutkim autku pan sprzedaje napoje nawet kawa jest na wynos.Jak tak dalej pójdzie to nieźle opalona wrócę bo juz mnie złapało Trudno żeby nie, skoro każdego dnia wypad z dziadkiem robimy na 2 godz. Wczoraj siedzieliśmy na wzgórzu gdzie jest cmentarz i piękna panorama na BonnGusia Kreuzberg tez zaliczyłam wczoraj ,pięknie tam  Tyle u mnie  ps,nie słucham już wiadomości i głowę mam spokojniejszą, przy dziadku się nie nudzę a wieczorem to tylko szybkie pogaduchy z rodziną ,sprawdzenie co u Was i spanko
06 kwietnia 2020 15:50 / 6 osobom podoba się ten post
Ja od wczoraj w Getyndze na nowym miejscu. Babcia z demencja, ale na szczęście ( tfu, tfu na psa urok),  z tą bardziej roześmiany, nie agresywną. Oczywiście są momenty że jest w swoim świecie sprzed kilkudziesięciu lat kiedy syn był jeszcze mały i mąż zyła. Ale jak się powie z uśmiechem, spokojnie że w domu jesteśmy tylko my to nie ma dramatu i wrzasków. Mam nadzieję że nie będzie gorzej, tylko tak jak teraz 
06 kwietnia 2020 16:12 / 6 osobom podoba się ten post
Uzbieraną wczoraj energię i ochotę do wszystkiego  wyładowałam dzisiaj na oknach. Wyszorowałam porządnie 2 okna, w tym balkonowe i balkon. Niooo, dumna jestem z tego "kopa" bo ja okna myję tylko z jego pomocą. Nie lubię myć okien  no tak mam 
06 kwietnia 2020 17:15 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Uzbieraną wczoraj energię i ochotę do wszystkiego :-) wyładowałam dzisiaj na oknach. Wyszorowałam porządnie 2 okna, w tym balkonowe i balkon. Niooo, dumna jestem z tego "kopa" bo ja okna myję tylko z jego pomocą. Nie lubię myć okien :lol2: no tak mam :oklaski:

Przyslij mi jakieś okno kurierem, bo ja lubię  a od jakiegoś czasu mam tako parowo maszynkie do tego 
06 kwietnia 2020 18:01 / 6 osobom podoba się ten post
Posiedziałam sobie sama w domku- cudzym, a jutro lubi pojutrze jadę do Lubeki.. Ponosi mnie trochę po tym kraju. Tym razem też do kobiety. Zobaczymy. Poopalałam się trochę dzisiaj, poleniuchowałam i pędzę dalej
06 kwietnia 2020 19:06 / 3 osobom podoba się ten post
Melduje że następne 2 okna umyłam do Świąt zdążę z nudów cały dom wypucowac.
Dzisiejsze zakupy już bez zastanowienia się zrobiłam mając maseczkę , okulary i rękawiczki. Powiem Wam że nie bylam jedyna tak uzbrojona, ale przynajmniej się nie bałam ludzi i tak będę już robić.
Słuchając tego co się u nas dzieje to wielka tragedia w DPS -ach. Co dzień następny z zakażeniami personelu i ludzi starszych wiadomo chorych. Mam nadzieję że wyborów nie będzie, bo następni  będziemy My
06 kwietnia 2020 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Po wczorajszym, cudownym dniu na ogródeczku tak się rozkręciłam, takiego powera mam, że was zostawię i wpadach do kuchni. Wszystko tam będzie dzisiaj "fruwać" :oklaski3: Papa. 

Myszkozobacz jak można w zgodzie żyć nie tylko z misiem w puszce pod kołderką
06 kwietnia 2020 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Posiedziałam sobie sama w domku- cudzym, a jutro lubi pojutrze jadę do Lubeki.. Ponosi mnie trochę po tym kraju. Tym razem też do kobiety. Zobaczymy. Poopalałam się trochę dzisiaj, poleniuchowałam i pędzę dalej:-)

Werska mnie się już pomieszało z letka....Jedziesz jeszcze gdzieś indziej ?
06 kwietnia 2020 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Posiedziałam sobie sama w domku- cudzym, a jutro lubi pojutrze jadę do Lubeki.. Ponosi mnie trochę po tym kraju. Tym razem też do kobiety. Zobaczymy. Poopalałam się trochę dzisiaj, poleniuchowałam i pędzę dalej:-)

Mnie też z się pomieszało,o co chodzi gdzie ty znów jedziesz? 
06 kwietnia 2020 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Posiedziałam sobie sama w domku- cudzym, a jutro lubi pojutrze jadę do Lubeki.. Ponosi mnie trochę po tym kraju. Tym razem też do kobiety. Zobaczymy. Poopalałam się trochę dzisiaj, poleniuchowałam i pędzę dalej:-)

Czyli nowe miejsce? Lubeka jest ciekawa i ładna 
06 kwietnia 2020 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Czyli nowe miejsce? Lubeka jest ciekawa i ładna :-)

Potwierdzam 
06 kwietnia 2020 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Potwierdzam :super:

Witaj W domu czy w pracy?