Partaczenie szteli

28 lutego 2020 16:55 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Odbebnilam w hospicjum 3 mce za friko .

Ale nie "h"aryratywnie 
28 lutego 2020 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ale nie "h"aryratywnie :-)

Tego to chyba nikt , nigdy :)
28 lutego 2020 17:42

(Usunięte). Proszę o zapoznanie się  z regulaminem portalu: https://www.opiekunki24.pl/help/rules


Zabronione jest pomawianie, czy personalne ataki pod adresem innego użytkownika portalu.

28 lutego 2020 17:53 / 3 osobom podoba się ten post
Bożesz kto kim jest?! Kim ja jestem ? Chyba nie prześpie nocy z tej niepewności :)
28 lutego 2020 18:08
Zresztą, sama już tutaj nie będę zaglądała , szkoda czasu ....
28 lutego 2020 18:14 / 4 osobom podoba się ten post
Do kogo ta dziewczyna "pije"?
Ja z góry się przyznaję, że tylko małe okienko myję, takie w piwnicy. Bo jak idę do piwnicy, a tam nie ma światła, to żeby zamiast ziemniaków nie nabrać buraków, okienko muszę mieć czyste
28 lutego 2020 18:20 / 4 osobom podoba się ten post
Proponuję zakończyć ten temat bo zaraz każdy zacznie się chwalić co robi ponad 
PS 
Było ustalone  że nie czepiamy się pisowni i  że wichrzycielom mowimy stanowcze nie. Nie dyskutujmy niepotrzebnie bo nie warto 
28 lutego 2020 19:05 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Do kogo ta dziewczyna "pije"? :-(
Ja z góry się przyznaję, że tylko małe okienko myję, takie w piwnicy. Bo jak idę do piwnicy, a tam nie ma światła, to żeby zamiast ziemniaków nie nabrać buraków, okienko muszę mieć czyste:-(

A se świeczkę zapal
28 lutego 2020 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A se świeczkę zapal:hihi:

28 lutego 2020 19:11 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Do kogo ta dziewczyna "pije"? :-(
Ja z góry się przyznaję, że tylko małe okienko myję, takie w piwnicy. Bo jak idę do piwnicy, a tam nie ma światła, to żeby zamiast ziemniaków nie nabrać buraków, okienko muszę mieć czyste:-(

Luke świeczka albo latarka bo jak w te te kartofle wlecisz to Cię do wiosny nie znajdą
28 lutego 2020 19:21 / 3 osobom podoba się ten post
Przyznaję kwiatka posadziłam w ogrodzie PDp.Naprawdę jednego
28 lutego 2020 19:23 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

:smiech:

 
28 lutego 2020 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Przyznaję:-( kwiatka posadziłam w ogrodzie PDp.:-(Naprawdę jednego

Dobra daj już spokój z tą nadgorliwością 
28 lutego 2020 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Luke świeczka albo latarka bo jak w te te kartofle wlecisz to Cię do wiosny nie znajdą:smiech2:

oplułam lapka 
28 lutego 2020 19:35 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Do kogo ta dziewczyna "pije"? :-(
Ja z góry się przyznaję, że tylko małe okienko myję, takie w piwnicy. Bo jak idę do piwnicy, a tam nie ma światła, to żeby zamiast ziemniaków nie nabrać buraków, okienko muszę mieć czyste:-(

No właśnie się zastanawiam. Chyba do wszystkich. Do mnie, do ciebie, do każdego z osobna. Bo jak ja umyje raz na ludzki rok okna w kuchni i nigdzie więcej to jestem patologiczny partacz. No i okej . Jeżeli Punia uwaza że tak to jej broszka.