Powitajki przy kawie 60

20 kwietnia 2020 17:25 / 6 osobom podoba się ten post

Myślałam, że dzień zwycięstwa jest 8 mają a tu proszę w kwietniu w tym roku przypadł. Proszę się częstować kochani 
20 kwietnia 2020 19:47 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Przy popołudniowej kawce się witam. Podopieczna dziś nie chciała herbaty ze mną pić- i dobrze, przyjemniej z wami!

Przeżywa Twój wyjazd na swój nikomu nie znany sposób
20 kwietnia 2020 19:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dziś z dziadkiem na zakupach 3 godziny ha, siedział se w autku a ja popędziłam do dwóch między innymi Kik ,potem pojechaliśmy do Bonn, ale tam już Opa nie odpuścił ,rolator i za mną Gusia dziękuję za info. trafiliśmy oczywiście bez problemu bo nawigacją to Ty świetną jesteś, ale wszystko było przy dworcu zamknięte Nie wiem czemu.Pocieszylismy się drożdżowkami na ławeczce  Ludzi było oj sporo .A w Kuku kupiłam żółtą bieliznę ale jazda 
20 kwietnia 2020 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dziś z dziadkiem na zakupach 3 godziny ha, siedział se w autku a ja popędziłam do dwóch między innymi Kik ,potem pojechaliśmy do Bonn, ale tam już Opa nie odpuścił ,rolator i za mną :hihi:Gusia dziękuję za info. trafiliśmy oczywiście bez problemu bo nawigacją to Ty świetną jesteś, ale wszystko było przy dworcu zamknięte :krzyczy:Nie wiem czemu.Pocieszylismy się drożdżowkami na ławeczce :yahoo: Ludzi było oj sporo .A w Kuku kupiłam żółtą bieliznę :hihi:ale jazda 

Pod tym pomnikiem ta bielizna leży? 
20 kwietnia 2020 20:01 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Pod tym pomnikiem ta bielizna leży? :zaskoczenie1:

Moja jest mniejsza
20 kwietnia 2020 20:02 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Przeżywa Twój wyjazd na swój nikomu nie znany sposób

Niektórym to z porażka ciężko się pogodzić 
Może to ja czegoś nauczy . 
20 kwietnia 2020 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Twoj bilans roamingowy za ostatnie 4 miesiace: dzwonisz wiecej i przebywasz czesciej w UE niz w Polsce. Zgodnie z Rozporzadzeniem PE i Rady UE za dwa tygodnie zaczniemy doliczac w UE do pol. wykonywanych 16 gr/min jesli Twoj bilans sie nie zmieni. Szczegoly play.pl/roaming :smiech2:  
×******, sms 
Za długo siedzę  w de znowu i już mnie Strasza :oczko:
Nadajnikiem mnie namierzyli :lol3:
A ja myslalam ze jest keine krenzen

Mnie też namierzyli 
Dwa tygodnie temu dostałam podobnego smsa  ,a dzisiaj wiadomość o naliczaniu-16 gr za minutę, ileś tam groszy za sms, 18,80 za GB.  Witaj w Play 
Mnie to nie zdziwiło, bo w tym roku to chyba niecałe dwa tygodnie byłam w domu...
20 kwietnia 2020 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dziś z dziadkiem na zakupach 3 godziny ha, siedział se w autku a ja popędziłam do dwóch między innymi Kik ,potem pojechaliśmy do Bonn, ale tam już Opa nie odpuścił ,rolator i za mną :hihi:Gusia dziękuję za info. trafiliśmy oczywiście bez problemu bo nawigacją to Ty świetną jesteś, ale wszystko było przy dworcu zamknięte :krzyczy:Nie wiem czemu.Pocieszylismy się drożdżowkami na ławeczce :yahoo: Ludzi było oj sporo .A w Kuku kupiłam żółtą bieliznę :hihi:ale jazda 

Pewnie otworzą jeszcze przed Twoim wyjazdem  . Fajnie masz z tym dziadkiem 
Ale przynajmniej na Bethowena sobie popatrzylaś i budynek poczty głównej uwiecznilaś . A murek wokół Beethovena to Treffpunkt, tam się wszyscy umawiaja, jak chcą się spotkać,opiekunki polskie też 
Czy bazylika na przeciwko Beethovena jeszcze w remoncie? Ciekawa w środku, a z tyłu jest fajny ogród przykościelny i stacje drogi krzyżowej. Jak będziesz miała możliwość, to warto zobaczyć. 
Aha, sprawdź czy sklepy Ernsting Familly są otwarte, jest jeden na Beuelu, w tym ciągu co DM ,a jeden w centrum na Wenzelgasse. Mają dobre jakościowo rzeczy i ceny nie wygórowane  
20 kwietnia 2020 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pewnie otworzą jeszcze przed Twoim wyjazdem :-) . Fajnie masz z tym dziadkiem :lol2:
Ale przynajmniej na Bethowena sobie popatrzylaś i budynek poczty głównej uwiecznilaś :-). A murek wokół Beethovena to Treffpunkt, tam się wszyscy umawiaja, jak chcą się spotkać,opiekunki polskie też :-)
Czy bazylika na przeciwko Beethovena jeszcze w remoncie? Ciekawa w środku, a z tyłu jest fajny ogród przykościelny i stacje drogi krzyżowej. Jak będziesz miała możliwość, to warto zobaczyć. 
Aha, sprawdź czy sklepy Ernsting Familly są otwarte, jest jeden na Beuelu, w tym ciągu co DM ,a jeden w centrum na Wenzelgasse. Mają dobre jakościowo rzeczy i ceny nie wygórowane :-) 

Bazylika w remoncie a w E.Familly bylam nie bylo dobrych cen na ten moment
20 kwietnia 2020 21:00 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mnie też namierzyli :-)
Dwa tygodnie temu dostałam podobnego smsa  ,a dzisiaj wiadomość o naliczaniu-16 gr za minutę, ileś tam groszy za sms, 18,80 za GB.  Witaj w Play :-)
Mnie to nie zdziwiło, bo w tym roku to chyba niecałe dwa tygodnie byłam w domu...

Ja już to w tamtym roku dostawałam na pewno latem jestem w T-Mobile
21 kwietnia 2020 02:13 / 8 osobom podoba się ten post
Witajcie. Ja znowu w nocy pracuję, więc zajrzałam tu do Was.
Wkurzam się tymi transgranicznymi ograniczeniami, bo wszystkie plany i pilne sprawy się walą. Dla mnie życie już dawno się smaplikowało, ale teraz to już jestem w koziej d...ie, ech. 
21 kwietnia 2020 06:08 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Witajcie. Ja znowu w nocy pracuję, więc zajrzałam tu do Was.
Wkurzam się tymi transgranicznymi ograniczeniami, bo wszystkie plany i pilne sprawy się walą. Dla mnie życie już dawno się smaplikowało, ale teraz to już jestem w koziej d...ie, ech. 

Zosiu, co znowu z granicami? 
21 kwietnia 2020 06:30 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ? i miłego dnia. Dziś ma dużo spraw do ogarnięcia tzn w ramach własnego domu,bo do lasu daleko na spacer.
Pozdrawiam
21 kwietnia 2020 06:33 / 7 osobom podoba się ten post
Maluda

Zosiu, co znowu z granicami? 

Z tego co tu już było napisane kontrolę na granicach dla wjeżdżających do Polski maja być utrzymane do min 15 czerwca a nawet i do końca czerwca. No nie powiem tresura nas Polaków przez rząd trwa nadal. Inne państwa wychodzą z kryzysów my jak zwykle 1000 lat za murzynami. 
21 kwietnia 2020 06:36 / 9 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo.  Życzę samych spokojnych chwil przy filiżance kawy  jak i przy zwykłych obowiązkach. Dobrego dnia.