Powitajki przy kawie 60

19 maja 2020 08:34 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo tydzień na zleceniu, no prawie , bo przyjechałam o 11,30 dopiero . 
Margaretka pierwszy raz w złym humorze . 
19 maja 2020 08:50 / 4 osobom podoba się ten post
Luke


 
Smutna prawda, czyż nie? :lol2:
 
Witam wszystkich w kolejny piękny dzionek w Westfalii:chaplin::kawa::kawa1::kawa:
 
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia :kwiatek dla ciebie::buziaki2:

Ta smutna prawda to takie marzenie ściętych głów  A i ty widzę zasiedziałeś się w urologicznych klimatach. 
Zatem jesli mozesz , to nie kibluj. W Essen jest wiele pięknych miejsc, pracowalam kiedyś w pobliżu.  Wybierz się do Grugapark. Robi dobrze- na wszystko zdecydowanie 
 
 
19 maja 2020 09:14 / 7 osobom podoba się ten post
Werska

Dzień dobry, nowy dzień czas zacząć. Nowy szampon już napoczęty- jednak parę zakupów zrobić trzeba było- i kosmetycznych, i ciuchowych- skoro z miesiąca robią się prawie cztery... Ale w dobrym towarzystwie damy radę- nie ja jedna siedzę i siedzę w tym pięknym kraju- i na forum są takie dziewczyny, i koleżanki opiekunki, które poznałam w realu. Taki czas...

Przez te zakupy ciuchowe to mi sie z walizki zrobily cztery chyba
19 maja 2020 09:19 / 11 osobom podoba się ten post
Siema Wariaty i Dzikusy!
Mam takie zapytanie poniewaz nie moge znalezc w zadnym sklepie tutaj kosmetykow firmy Iwostin a potrzebuje krem do twarzy czy ktos z Was moze orientuje sie gdzie mozna nabyc te produkty droga kupna?
Ewentualnie jesli ktos zna ta marke czy poleca cos podobnego/zdrowego?
Garnier i Nivea odpadaja bo jak wiecie sa to marki ktore nie przeszkadzaja i nie pomagaja.
 
Trzymajta sie i nie puszczajta za duzo.
 
Z fartem
 
Mr. Romanticpyscho
 
19 maja 2020 09:44 / 5 osobom podoba się ten post
Oskar

Siema Wariaty i Dzikusy!
Mam takie zapytanie poniewaz nie moge znalezc w zadnym sklepie tutaj kosmetykow firmy Iwostin a potrzebuje krem do twarzy czy ktos z Was moze orientuje sie gdzie mozna nabyc te produkty droga kupna?
Ewentualnie jesli ktos zna ta marke czy poleca cos podobnego/zdrowego?
Garnier i Nivea odpadaja bo jak wiecie sa to marki ktore nie przeszkadzaja i nie pomagaja.
 
Trzymajta sie i nie puszczajta za duzo.
 
Z fartem
 
Mr. Romanticpyscho
 

Napewno będą w aptece. Ja kupuję w aptece komsetyki tej firmy. 
19 maja 2020 09:52 / 11 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie . Po nie przespanej mocy jestem trochę późno. Jestem też po bardzo burzliwej porannej rozmowie z synem pdp. Chłopak w moim wieku bo babka go miała w wieku 46 lat. Albo załatwia  leki na sen matce albo sam tu zostaje. Około 8 razy wstawałam i zaprowadziłam ja do łóżka a ona po niecałej pół godzinie spowrotem wstawała. Meble poprzestawiane, rozebrała się kilka razy ja ją ubierałam i zakładała na siebie obrus ze stołu. Dał mu 2 dni.max na załatwienie leków jeśli nie ja w piątek wyjeżdżam. I jeszcze jedno mu powiedziałam, że za to że ja nie śpię w nocy to.sa extra geldy. Tak więc życzę Wam dobrego dnia. Ja napewno prześpię moja pauzę jeśli będzie mi dane. 
 

Dzień dobry wszystkim.
 
Trzymaj się Dusia, konkretnie działasz i ok. Po prostu wkur...... są takie miejsca, gdzie już od początku takie niespodzianki.
U mnie pdp. drugi tydzień w łóżku, mocniejszy antybiotyk. Nie ma w ogóle siły, nie mam mowy o jakiejkolwiek samodzielności. Kiedy w końcu agencje zaczną nam mówić prawdę, i dawać wybór, czy chcemy podjąć się trudniejszego zlecenia za odpowiednio wyższe wynagrodzenie, czy też nie.
19 maja 2020 10:01 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  Ładna pogoda u mnie  wam też takiej życzę.
19 maja 2020 10:49 / 11 osobom podoba się ten post
No qrcze, tyle się napisałam i wszystko poszło  sobie nie wiem gdzie 
Witam się zatem krótko w te słoneczne prawie południe i życzę miłego dnia 
 
19 maja 2020 11:04 / 11 osobom podoba się ten post
Ciekawa jestem jak długo ten senior w szpitalu będzie jak dłużej niż 2 tyg to chyba się zmyje stąd .Pytanie też w jakim stanie wrócić bo często tu właśnie w tym ,,cudnym " kraju wracają do domu w gorszym stanie niż pojechali .Syna poznałam powiedział mi dziś na osobności że mama ma rogu czasem  a ja pazury No i jestem znacznie wyższa!
19 maja 2020 11:06 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ciekawa jestem jak długo ten senior w szpitalu będzie jak dłużej niż 2 tyg to chyba się zmyje stąd .Pytanie też w jakim stanie wrócić bo często tu właśnie w tym ,,cudnym " kraju wracają do domu w gorszym stanie niż pojechali .Syna poznałam powiedział mi dziś na osobności że mama ma rogu czasem  :hihi:a ja pazury :smiech3:No i jestem znacznie wyższa!

Kto jak kto, ale Ty rogów nie przestraszysz się na pewno 
19 maja 2020 11:09 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Napewno będą w aptece. Ja kupuję w aptece komsetyki tej firmy. 

No wiem, bylem tu w aptekach i ni ma, u nas w superpharm kupuje.
19 maja 2020 11:15 / 9 osobom podoba się ten post
Co wy z tymi zakupami ? Wychodzi  na to że tylko ja taki lump jestem, bo nic nie kupuje i nawet nie planuje w tym sezonie. I tak chodze w stałych zestawach dresowo swetrowo kocowych . A ubiera mnie maszyna losująca.  A kosmetyków to zużyć nie moge bo nie korzystam na co dzień.  
Kiedyś się ogarnę.   
Tymczasem MM pojechali do rodzinnego bo pflege stwierdziła rano trudności z oddychaniem    chyba przesadza.  Ja nie ogrodnik. 
Poza tym słonko jest , wszystko jest. 

 
19 maja 2020 11:15 / 4 osobom podoba się ten post
Oskar

No wiem, bylem tu w aptekach i ni ma, u nas w superpharm kupuje.:placze1:

Zobacz może w sklepach z ekologiczną żywnością, też mają kosmetyki .
Może Reformhaus, Alnatura czy coś podobnego. 
A jak nie to może spróbuj markę apteczną Avene?
19 maja 2020 11:24 / 6 osobom podoba się ten post
Jak czytam o tych waszych problemach to mam ochotę uciekać do domu na kwarantanne . Jak można przechodzić takie stresy, to niezdrowe i trauma zostaje. 
Zbednym słowem ust nie kalam biorę torbę i spier-am.   
19 maja 2020 11:25 / 3 osobom podoba się ten post
Oskar

Siema Wariaty i Dzikusy!
Mam takie zapytanie poniewaz nie moge znalezc w zadnym sklepie tutaj kosmetykow firmy Iwostin a potrzebuje krem do twarzy czy ktos z Was moze orientuje sie gdzie mozna nabyc te produkty droga kupna?
Ewentualnie jesli ktos zna ta marke czy poleca cos podobnego/zdrowego?
Garnier i Nivea odpadaja bo jak wiecie sa to marki ktore nie przeszkadzaja i nie pomagaja.
 
Trzymajta sie i nie puszczajta za duzo.
 
Z fartem
 
Mr. Romanticpyscho
 

A zapas se zrobić przed wyjazdem do De nie łaska?odezwała się ta mądra co sama wolała o leki bo brakloNie gniewaj się