Jak minął dzień 9

02 czerwca 2020 14:23 / 4 osobom podoba się ten post
Kamaa84

No i extra . Uwielbiam takich dziadków.  I takie atrakcje . Bo to niezła zabawa komediowa .
:narty:

Konwalii do śmiechu chyba nie było?
Już po wszystkim można się pośmiać, ale powtórki z tej rozrywki raczej nie zaryzykuje 
02 czerwca 2020 14:36 / 8 osobom podoba się ten post
Panowie z wycieczki wrócili- do domu wjechali jakąś minutę przede mną- widziałam jak kamper na podwórko wjeżdża. Wyszłam po ciasto, które senior lubi- w czas, bo już chciał mnie po nie wysłać . Wcześniej byłam w domu uziemiona, bo czekałam na panów od naprawy rolety w ich sypialni.
To wszystko wraca w swoje tryby.
 
02 czerwca 2020 14:46 / 4 osobom podoba się ten post
Zapomniałam Was zapytać, wiecie może, co najlepiej "chodzi "W DE - Netflix, Cda i jak jest z Plyer?
02 czerwca 2020 14:56 / 5 osobom podoba się ten post
HBO GO dobrze chodzi 
02 czerwca 2020 16:08 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zapomniałam Was zapytać, wiecie może, co najlepiej "chodzi "W DE - Netflix, Cda i jak jest z Plyer?

Ipla kiedyś chodziła ter nie , to samo Pleyer nie działa poza granicami. I dupa. Cda płatne 2 dyszki chyba i na bieżąco nic tam nie ma,tylko filmy trochę już starawe . Netflix nw coś próbowałam ale coś to pokomplikowane. 
Reportaże oglądajcie.   
02 czerwca 2020 16:14 / 6 osobom podoba się ten post
Dzięki dziewczyny, zastanawiam się co sobie wykupić jak będę wyjeżdżała, w domu mam Netflixa, a na wyjeździe czasem kupowałam Zalukaj 
Stąd pytanie, bo jak już płacić, to za coś, co będzie dobrze chodziło . Wracam na stare miejsce, a tam w telewizorni w swoim pokoju mam dwa polskie programy-Telewizja Trwam i Polonia 
02 czerwca 2020 16:20 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki dziewczyny, zastanawiam się co sobie wykupić jak będę wyjeżdżała, w domu mam Netflixa, a na wyjeździe czasem kupowałam Zalukaj 
Stąd pytanie, bo jak już płacić, to za coś, co będzie dobrze chodziło . Wracam na stare miejsce, a tam w telewizorni w swoim pokoju mam dwa polskie programy-Telewizja Trwam i Polonia :smiech3:

A dlaczego nie oglądasz niemieckiej Tv? Kryminały ichniejszr , angielskie . Francuskie kino Arte , sat3 . 
Polecam
02 czerwca 2020 16:52 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

A dlaczego nie oglądasz niemieckiej Tv? Kryminały ichniejszr , angielskie . Francuskie kino Arte , sat3 . 
Polecam:aniolki:

Oglądam, szczegolnie Art ,ale w czasie  wolnych dni (1×w tygodniu) a pogoda nie pozwala wyjść czy gdzieś pojechać, to chętnie obejrzalabym coś innego. .
02 czerwca 2020 17:00 / 6 osobom podoba się ten post
Sprzatanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzatanie. Teraz siedzenie i czekanie na żarełko z grilla 
Niech robią w końcu to od czego ma się męża i dzieci 
02 czerwca 2020 17:13 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki dziewczyny, zastanawiam się co sobie wykupić jak będę wyjeżdżała, w domu mam Netflixa, a na wyjeździe czasem kupowałam Zalukaj 
Stąd pytanie, bo jak już płacić, to za coś, co będzie dobrze chodziło . Wracam na stare miejsce, a tam w telewizorni w swoim pokoju mam dwa polskie programy-Telewizja Trwam i Polonia :smiech3:

Zalukaj już nie działa, poza tym ceny były już z kosmosu. A Netflix możesz mieć też na kompie czy komórce. Przynajmniej ja tak mam. Wszystko mi poinstalowali):) 
02 czerwca 2020 17:52 / 2 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Zalukaj już nie działa, poza tym ceny były już z kosmosu. A Netflix możesz mieć też na kompie czy komórce. Przynajmniej ja tak mam. Wszystko mi poinstalowali):) 

Tez czasami na IPadzie oglądam 
02 czerwca 2020 18:14 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystko ter porobili płatne albo się trzeba logować coś tam rejestrować...   Nie wchodzę w to.  Zalukaj kiedyś jeszcze jakoś działało, ter już też dupa.   A niem tv nie oglądam bo nie rozumiem języka a przez to nie interesuje mnie to.  Czasem jak muszę siedzieć z babką to włączę bares fur rares, achtung kontrolle, albo taki jeden program o randkach z gotowanjem. 
No i tyle.  Ale oglądam Uwagę, Interwencję i Jaworowicz. Jak się zaczynam bać to gaszę. 
 
02 czerwca 2020 18:24 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Całkiem spokojnie mogę wypić nawet piątą kawę i nikt krzywo nie patrzy, że za dużo, że niezdrowo, że nie o tej godzinie. Ani dzieci, ani podopieczni :-). Jasne, że tyłu nie piję, ale jakbym chciała, to mogę :lol1:
Chciałabym dołączyć do chóru narzekajacych na kwarantannę, żeby nie wyjść na jakiegoś dziwoląga, ale...nie mam powodów. To już dziewiąty dzień, nie ,nie :wiezienie:,tylko mojej swobody, ograniczonej jedynie tym, że nie mogę wychodzić. Po za tym mogę właściwie więcej niż mi się chce,minusem jest to,że niewiele mi się chce. Ale kiedy mogłabym sobie bezkarnie i bez wyrzutów sumienia, obejrzeć 3 sezony The Crown? Dawno chciałam ten serial zobaczyć, ciągle jednak brakowało czasu. Teraz go mam ,wiec sobie oglądam, jak ktoś nie widział, to polecam. Siedzę więc sobie beztrosko, pomachałam już dzisiaj policjantce zapewniając jednocześnie, że świetnie się czuję i dobrze mi jest. Zdziwiła się trochę, nie wiem z jakiego powodu?
Naprawdę?zapytała. Ano naprawdę. Jeszcze kilka dni i od poniedziałku będę mogła wyjść i pójść, niestety nie tylko tam gdzie chcę, ale też tam  gdzie muszę.  Fryzjer, kosmetyczka, ZUS,żeby mi emeryturę przeliczył (może dorzucą jakieś 5 zl:lol1:),spotkania, wizyty i rewizyty. Więc póki co, korzystam z tego, że jeszcze wielu rzeczy  nie m u s z ę :-). Trochę wygrzewam się w słońcu na balkonie ,czytam,oglądam, gotuję bo lubię, a nie muszę, ide spać i wstaję kiedy chcę. Już tylko kilka dni ,trzeba korzystać :-)

To naprawdę jakaś kosmitka jesteś
02 czerwca 2020 18:51 / 5 osobom podoba się ten post
Zofija

To naprawdę jakaś kosmitka jesteś:lol1:

Może, taka na dwóch nogach, mająca tylko dwie ręce i jedną głowę?
A sama o sobie myślę, że całkiem normalna jestem 
02 czerwca 2020 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Oglądam, szczegolnie Art ,ale w czasie  wolnych dni (1×w tygodniu) a pogoda nie pozwala wyjść czy gdzieś pojechać, to chętnie obejrzalabym coś innego. .

IPLA odbiera w EU , tylko musisz na swoim profilu potwierdzić, że będziesz w EU oglądac. Weryfikują za pomocą nr tel. WP pilot też- i tam jest weryfikacja. Netflix , Cda bez problemu.