Jak minął dzień 9

04 czerwca 2020 17:00 / 5 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Swojskie :-)  Kiedyś to babcia na patelni smażyła z cebulą i z chlebem się jadło. Nie wiem po co.
To trutka.  Raz że się odbija i żołąd boli. Spać nie idzie .  :bezradny:   
 ale kiszony to tak , po jednym dniu już, od mamy . Mniam .

Niech się odbija ale jest pyszne.  Ale mi ochoty Luke narobił. 
04 czerwca 2020 18:05 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Niestety żadna okazja Gusiu, taka chwila przyjemności dla mnie :-)

Gusia, niestety bo żadnych życzeń i prezentów nie będzie ;-)
04 czerwca 2020 18:08 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Zjadłabym . Ale nie wypiła. 
Ładny obrazek, z wyższej półki.  
Delektuj się nie żałuj! :randka:
A zdróweczko za Falubaz . :oklaski3:

Kama, bo to Lux - embourg jest  a za Falubaz a jakże  
04 czerwca 2020 18:10 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dlaczego niestety, przecież tak jest super :-)

No i zacytowałam siebie zamiast Ciebie Gusia  
04 czerwca 2020 18:23 / 8 osobom podoba się ten post
U mnie popadało, pdp szczęśliwy bo ogródeczek odetchnął. Chyba przez 2 miesiące pobytu nawpierniczam się sałaty bez chemii, kalarepek, cebulki, rzodkiewek, potem ogórków i może pomidorów. Już widzę siebie jak w ciemności, w tajemnicy przed dziadkiem, wpierniczam pod kołdrą kiełbachę.  Tak z tęsknoty  
04 czerwca 2020 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Tak mija dzień :-)

To wygląda pieknie
04 czerwca 2020 18:34 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

A mi minie dzień, jak zjemy z dziadkiem kupioną dziś polską kaszankę i kiszeniaka:smiech3:
 

 
 

Znaczny kontrast z Malgosinym zdjęciem nic więcej nie napiszę bo nie mogę powiem tylko że z czymś sobie te dorodne skojarzyłam 
04 czerwca 2020 18:58 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Znaczny kontrast z Malgosinym zdjęciem :smiech3:nic więcej nie napiszę bo nie mogę powiem tylko że z czymś sobie te dorodne skojarzyłam :smiech3:

Głodny zawsze o chlebie.  a zawsze o.nnie tu piszą , że głodna i stęskniona. . Już niedługo Konwalia cierpliwości.
04 czerwca 2020 19:37 / 8 osobom podoba się ten post
poza tym standard
04 czerwca 2020 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

:pada_deszcz::jazda na rowerze::pada_deszcz::jazda na rowerze::kapiel1::choroba: poza tym standard:gotowanie::pije kawe::lodowka:

Widzę Dorotee, że pismem obrazkowym zaczynasz się posługiwać  Czyżby to objaw przemęczenia ??
04 czerwca 2020 20:15 / 7 osobom podoba się ten post
Powiem wam, że wczoraj mi dziadek zginął. No tak mamrotał pod nosem co będzie robił, że machnełam w sumie ręką. On nie lubi jak musi powtarzać, denerwuje się a ja nie zawsze chcę go upominać. OK pomyslałam sobie, pewnie znowu pojedzie samolociki sprawdzać w terenie. Rutyna. Po obiedzie pdp pojechał a ja do siebie na górę. O godzinie "kawowej" schodzę na dół a dziadka ni ma  Cisza. Czekam jeszcze godzinkę i myślę sobie ..... sami wiecie co. Ale byłam dziwnie spokojna a intuicji swojej staram się słuchać. Powiedziałam sobie, że jak do kolacji nie wróci to dzwonię do syna, bo może leży tam na łące zemdlowy albo jeszcze gorzej, a samolociki nad nim latają sobie. No dotarł na kolację. Okazało się, że było spotkanie szybowników seniorów i latał sobie z kimś tam, bo wiek nie pozwala mu już samemu pilotować. Kurde, nie do zdarcia to pokolenie wojenne. A dzisiaj "obskoczył" ogródeczek, cos tam poplewił, podwiązał piwonię bo pokazałam mu, że biedna leży plackiem prawie na ziemi. Ma piękne, ciężkie kwiaty. Szkoda że juz przekwita. Nie pozwolił mi sobie pomóc oczywiście. 
04 czerwca 2020 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

To wygląda pieknie:hihihi:

04 czerwca 2020 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Widzę Dorotee, że pismem obrazkowym zaczynasz się posługiwać :lol3: Czyżby to objaw przemęczenia ??

Wracam do początków cywilizacjipopatrz jakie kultury posługiwały się pismem  obrazkow
04 czerwca 2020 21:38 / 4 osobom podoba się ten post
Nie wiem co to jest ale ja muszę mieć wszystko słodkie.  
 
  
04 czerwca 2020 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Nie wiem co to jest ale ja muszę mieć wszystko słodkie.  
 
:lodowka:  :oklaski3:

A ja galert chce