Powitajki przy kawie 61

25 maja 2020 05:01 / 8 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam poniedziałkowo.
Zaczynamy nowy tydzień.
Dziś :pranie::suszenie::prasowanie:
Miłego, spokojnego dnia :wstajemy:

Teraz jest akuratnie
25 maja 2020 06:45 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobryNo to zaczynam drugiej tydzień ,niech leci bo mi się już chce we własnym łóżku spać ,z własnego talerza zjeść i  we własnej wannie poleżeć.Milego dnia 
25 maja 2020 06:47 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień dobry:super1:No to zaczynam drugiej tydzień ,niech leci bo mi się już chce we własnym łóżku spać ,z własnego talerza zjeść i  we własnej wannie poleżeć.Milego dnia :oklaski:

Mam tak samo. Chociaż wanny nie mam tylko prysznic ale na tarasie kawkę wypić  i na chustawce się pobiją. O tak. lub na kezaczku w słoneczku poleżeć. 
25 maja 2020 06:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Mam tak samo. Chociaż wanny nie mam tylko prysznic ale na tarasie kawkę wypić :kawa: i na chustawce się pobiją. O tak. :hustawka1:lub na kezaczku w słoneczku poleżeć. :moje_wakacje:

Jedziesz dziś do nowych?
25 maja 2020 06:51 / 10 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie poniedziałkowo.  Jestem już w nowym miejscu. Niby odległość nie duża ale 2 osoby i paczkę musiał kierowca dostawić na miejsca. Seniorzy już spali jak przyjechałam więc poznam ich  później. Miłego i dobrego dnia dla Was wszystkich.  i smacznej kawusia. 
25 maja 2020 06:54 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie poniedziałkowo. :chaplin: Jestem już w nowym miejscu. Niby odległość nie duża ale 2 osoby i paczkę musiał kierowca dostawić na miejsca. Seniorzy już spali jak przyjechałam więc poznam ich  później. Miłego i dobrego dnia dla Was wszystkich. :kwiatek dla ciebie2: i smacznej kawusia. :kawa:

W tym samym regionie jesteś ?Ja już 9 tydzień trzaskami .
25 maja 2020 07:02 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

W tym samym regionie jesteś ?Ja już 9 tydzień trzaskami .

W tym samym regionie. Badenia. 
25 maja 2020 07:03 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Pochmurny dzień, nic... tylko w domu siedzieć.
Miłego dnia Opiekunkowo 
25 maja 2020 07:07 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,czas rozpocząć kolejny dzień pracy spokojnego dnia życzę, trzymajmy się zdrowo 
25 maja 2020 07:21 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  deszczyk nie pada, słoneczko swieci, miłego dnia kochani 
25 maja 2020 07:42 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień pochmurny, ale już "spacerek" mam zaplanowany- podopieczny jajka jada tylko od rolnika, i trzeba za miasto się przejść. Z kurzymi gęsie kupuję, często na śniadanie sobie gotuje. A tu tylko kilka kurzych zostało....
25 maja 2020 07:59 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w kolejnym tygodniu(4zaczęty)słońce przywitało sie nieskromnieChoć jak tuptałam do pracy to wiatr fryzurę popsułTeraz pora oczekiwania na rehabilitantkę.wypita .Miłego dnia wszystkim
25 maja 2020 08:02 / 8 osobom podoba się ten post
Witajcie w poniedziałek. Dobrego rozpoczęcia tygodnia.
25 maja 2020 08:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

W tym samym regionie jesteś ?Ja już 9 tydzień trzaskami .

Konwalia, podziwiam za wytwałość. Ja zawsze jadę z nadzieją, że może będzie fajnie i ze dwa miesiące pobędę. Lecz jeszcze nigdy nie dotrwałam. Jestem szczęśliwa, jak po 6 tygodniach mogę do domu wrócić.
25 maja 2020 08:08 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Ej a kto pamięta Cieślaka i Werande? 
:smiech3:  :smiech2: :wysmiewa:
i papugi . Marek ty łysa pało. 
Albo Dzikiego w akcji z Plecakiem :lol3:  :lol3:
 

A z jakiej to bajki Kamaa?