Powitajki przy kawie 61

24 maja 2020 09:12 / 10 osobom podoba się ten post
W niedzielny dzionekchłodno i wietrznie....dziś pozostanie w domu pod kocem zalecaneksiążka...film...i filiżanka.Miłego dnia
24 maja 2020 09:17 / 6 osobom podoba się ten post
Agnesssa

W niedzielny dzionek:buziaki2:chłodno i wietrznie....dziś pozostanie w domu pod kocem zalecane:radosc1:książka...film...i filiżanka:kawa:.Miłego dnia

Agnessa, u mnie taka ciężka atmosfera na chacie, że nawet deszcz nie straszny mi, by wybyć na pauzę. No może burza (ta atmosferyczna) tylko zatrzyma mnie.
24 maja 2020 09:42 / 8 osobom podoba się ten post
Witam OpiekunkowoJa dziś mocno spóźniona i prawie ogarnięta.Na nowej szteli trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik ,dogadać pewne sprawy które w praniu wychodzą . Często nie idzie z panią ustalić planu dnia, ale jest ok.  Miłego dnia ,dopinam pierwsza kawę dopiero
24 maja 2020 09:44 / 4 osobom podoba się ten post
Iwonia

Agnessa, u mnie taka ciężka atmosfera na chacie, że nawet deszcz nie straszny mi, by wybyć na pauzę. No może burza (ta atmosferyczna) tylko zatrzyma mnie.:-)

Nie zazdraszczam atmofery.....(praca czy w domu?)mimo wszystko pogody w sercu i pozytywu w głowie
24 maja 2020 09:44 / 3 osobom podoba się ten post
Iwonia

Agnessa, u mnie taka ciężka atmosfera na chacie, że nawet deszcz nie straszny mi, by wybyć na pauzę. No może burza (ta atmosferyczna) tylko zatrzyma mnie.:-)

Iwonia nie bój się deszczyku , urośniesz szybko ja już nie mogę w deszczu spacerować to by było już przegięcie pałki
24 maja 2020 09:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam niedzielnie. :chaplin: Bo Malgi już do poniedziałku się przeniosła. Na nowe miejsce jednak jadę dziś bo busik zajedzie około 16ej po mnie. No niestety syn babki nic nie wie bo go pytałam i musiałam go uświadomić. Zdziwiony:bezradny: i od razu telefon :telefon1:wykonał do swojej agencji a oni mu zapomnieli przekazać.Potem zadzwoniła moja koordynatorka, ktora bardzo dobrze mówi po niemiecku i mu dosadnie wytłumaczyła, że oszukał wszystkich że matka ma tylko demencji i początki alzheimera a ona ma schizofrenię bo mają na to dokumenty, a takich zleceń oni nie biorą i tym bardziej nie wysyłają opiekunek do pracy bo to jest niebezpieczne. Suma sumarum kazali mi się pakować i jechać . On myślał, że zostanę do czasu kiedy ona nie pójdzie do Alterheimu bo on czeka na miejsce. No niestety nie zostanę. Zobaczymy co ten dzień przyniesie. Życzę Wam.i sobie spokoju i pogody ducha oraz słońca na niebie. :najlepszego2:Kawkę :kawa: i kwiaty zostawiam. 

No nareszcie , powodzeniao widzę ze mnie dziś w wazonie umieściłaś
24 maja 2020 09:52 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry wszystkim :-)Dzisiaj mój dyżur...odpocznę  po wczorajszym rowerowym maratonie:jazda na rowerze:Konwalijka ja też mam męski rower z ramą...sąsiad  pożyczył. Oj ,poobijane  pewne miejsca..:smiech3: W garażu  8   popsutych rowerów...a my tu samiuteńkie :bezradny:Spokojnej niedzieli kochani:uśmiech ona:

No patrz z tymi męskimi rowerami to podejrzana sprawa jest 
24 maja 2020 09:58 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłej niedzieli
24 maja 2020 10:12 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
24 maja 2020 10:15 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, witam w słoneczny, niedzielny poranek w Polsce :flaga Polski:
Co  prawda jeszcze ponad  dwie godziny na dworcu w Gdyni, dopiero ok 14:30 będę w domu, ale i tak się cieszę. :radosc:
Przyjemnej niedzieli życzę :najlepszego3:

Witaj, to dobrze, że piraci Cię nie porwali
A tak na serio... Co mówili Ci o kwarantannie? 
24 maja 2020 10:26 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, witam w słoneczny, niedzielny poranek w Polsce :flaga Polski:
Co  prawda jeszcze ponad  dwie godziny na dworcu w Gdyni, dopiero ok 14:30 będę w domu, ale i tak się cieszę. :radosc:
Przyjemnej niedzieli życzę :najlepszego3:

To witamy prawie w domciu  Teraz sobie odpoczniesz, wyśpisz się i posłuchasz ciszy bez tuptania malutkich stópek, za którymi już tęsknisz 
 
Dzień dobry wszystkim. 
24 maja 2020 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
Agnesssa

Nie zazdraszczam atmofery.....(praca czy w domu?)mimo wszystko pogody w sercu i pozytywu w głowie

Praca, dzięki za życzenia.
24 maja 2020 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nareszcie , powodzenia:buziaki1:o widzę ze mnie dziś w wazonie umieściłaś:hihi:

I nawet Dusia ładną wstążeczkę Ci zawiązała. Taki niedzielny elegancki look.
24 maja 2020 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Iwonia nie bój się deszczyku , urośniesz szybko ja już nie mogę w deszczu spacerować :hihi:to by było już przegięcie pałki:hihi:

Nie boję się deszczyku, przydałoby się trochę urosnąć. Choć może nie warto, bo wielkie pdp. będą podsyłać.
24 maja 2020 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nareszcie , powodzenia:buziaki1:o widzę ze mnie dziś w wazonie umieściłaś:hihi:

Wczoraj się na rowerku zmeczylas to dziś se odpocznij.