Powitajki przy kawie 61

24 maja 2020 10:48 / 6 osobom podoba się ten post
Iwonia

Nie boję się deszczyku, przydałoby się trochę urosnąć. Choć może nie warto, bo wielkie pdp. będą podsyłać.:-)

Ja mogę oddać z 5 cm kupię se wtedy butki na obcasie a tak nie mogę ...no na upartego też bym mogła, ale nie umiem chodzić w takich bo mu się bardzo kolana gnoma i o głowę dbam 
24 maja 2020 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
Iwonia

I nawet Dusia ładną wstążeczkę Ci zawiązała. Taki niedzielny elegancki look.

24 maja 2020 10:49 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Wczoraj się na rowerku zmeczylas:jazda na rowerze1: to dziś se odpocznij. :-)

Zmęczyć nie Dusia, stres przeżyłam 
24 maja 2020 10:54 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, witam w słoneczny, niedzielny poranek w Polsce :flaga Polski:
Co  prawda jeszcze ponad  dwie godziny na dworcu w Gdyni, dopiero ok 14:30 będę w domu, ale i tak się cieszę. :radosc:
Przyjemnej niedzieli życzę :najlepszego3:

Teraz wypoczywaj po tych norweskich wakacjach z wnukAmi.... ale daj znać jak z kwarantanna dla powracających z Norwegii. To mnie najbardziej interesuje. 
24 maja 2020 11:48 / 7 osobom podoba się ten post
           spraw aby to wszystko wróciło .....
Rok temu jechało się na Narodowy, jednym pociągiem ze Stalowcami, mieliśmy nawet kosteczki lodu, Jacka morze, było jednoczenie do samej stolicy i było git . Pogoda cieplutko słoneczko Mazowiecki.....  
Dziś zostały tylko bilety , niewykorzystane...  
Nie, to musi wrócić, nie ma opcji . Pójdę choćbym miała stać w lasku przed W69 , ale ze słonecznikiem i coś do picia 
Metanol i tak doleci. 

 
Nie wgrał się.  Ale można zobaczyć Zg F promo 2016
24 maja 2020 14:05 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

        :modlitwa:   spraw aby to wszystko wróciło .....
Rok temu jechało się na Narodowy, jednym pociągiem ze Stalowcami, mieliśmy nawet kosteczki lodu, Jacka morze, było jednoczenie do samej stolicy i było git . Pogoda cieplutko słoneczko Mazowiecki.....  
Dziś zostały tylko bilety , niewykorzystane...  
Nie, to musi wrócić, nie ma opcji . Pójdę choćbym miała stać w lasku przed W69 , ale ze słonecznikiem i coś do picia :-)
Metanol i tak doleci. 
:oklaski3:
 
Nie wgrał się.  Ale można zobaczyć Zg F promo 2016

O Ty Falubaziaro  też tęsknie za zapachem W69 
24 maja 2020 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

O Ty Falubaziaro :-) też tęsknie za zapachem W69 :-)

Ajacha!  Kawał życia, pięknego. Unia , Stal, Bydzia, Sparta, Anioły ,  spokojny Rawicz , no i nasz KSF. To wszystko ma niepowtarzalny smak ,zapach , pył, brak miejsca na parkingu, to znowu trzeba uważać w gościach żeby szyby nie poszły;), to znowu żeby za dużo stadionowego nie popić bo trza wrócić;))  , oprawy , barwy , programy , kolejki ....  taktyczne . 
 
To może widzimy się kiedy na Świętej Górze? 
24 maja 2020 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Kamaa84

Ajacha!  Kawał życia, pięknego. Unia , Stal, Bydzia, Sparta, Anioły ,  spokojny Rawicz , no i nasz KSF. To wszystko ma niepowtarzalny smak ,zapach , pył, brak miejsca na parkingu, to znowu trzeba uważać w gościach żeby szyby nie poszły;), to znowu żeby za dużo stadionowego nie popić bo trza wrócić;))  , oprawy , barwy , programy , kolejki ....  taktyczne . 
 
To może widzimy się kiedy na Świętej Górze? :yahoo:

A jacha!!!  Falubazie Falubazie ukochany klubie nasz! 
24 maja 2020 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Czy ktoś wie o czym te kobiety piszą?tzn.Kama + Małgosia .Co to za tajniacki klub hmmm, co tam dają ?
24 maja 2020 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

        :modlitwa:   spraw aby to wszystko wróciło .....
Rok temu jechało się na Narodowy, jednym pociągiem ze Stalowcami, mieliśmy nawet kosteczki lodu, Jacka morze, było jednoczenie do samej stolicy i było git . Pogoda cieplutko słoneczko Mazowiecki.....  
Dziś zostały tylko bilety , niewykorzystane...  
Nie, to musi wrócić, nie ma opcji . Pójdę choćbym miała stać w lasku przed W69 , ale ze słonecznikiem i coś do picia :-)
Metanol i tak doleci. 
:oklaski3:
 
Nie wgrał się.  Ale można zobaczyć Zg F promo 2016

Kama przy metanolu warto mieć też etanol 
24 maja 2020 21:12 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czy ktoś wie o czym te kobiety piszą?:bezradny:tzn.Kama + Małgosia .Co to za tajniacki klub hmmm, co tam dają ?:-)

Też sprawdzałam w googlach. Żużel.
24 maja 2020 21:15 / 5 osobom podoba się ten post
Iwonia

Też sprawdzałam w googlach. Żużel.

Acha.....nie idzie to normalnie napisać aaaa nie wiedziały przez jakie ,,Ż"Wiem zaraz mi walną
24 maja 2020 21:21 / 6 osobom podoba się ten post
Tak właśnie kobietki żużel  ja zawsze mówie że u nas tą miłość do speedwaya wysysa się z mlekiem matki 
 
24 maja 2020 21:25 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kama przy metanolu warto mieć też etanol :upup:

No to jest . Stadionowe mniej etanolowe ale za to więcej wejdzie, w kubeczkach, z kulturą , a nie raz nawet i ze soczkiem.  Ale przy podwyższonym ryzyku, to tylko alkoholfrei sprzedają.  Oficjalnie.  A nie. To na parkingu już co kto wziął. 
Kiedyś to były czasy jak dziadki na drewnianych ławkach pół litra rozlewali w kielonkach szklanych , z kulturą . I pozwolenie było. I zabawa była.  A ile śmiechu jak się ławka załamała pod dupskiem i wszyscy na glebę.  
24 maja 2020 22:28 / 2 osobom podoba się ten post
Ej a kto pamięta Cieślaka i Werande? 
   
i papugi . Marek ty łysa pało. 
Albo Dzikiego w akcji z Plecakiem