Powitajki przy kawie 61

22 maja 2020 10:14 / 5 osobom podoba się ten post
Oskar

To babka ma dwoch synow ze masz tam z kim konsumowac?
Ja juz nic nie rozumiem, niby sztela paskudna a ona sobie tam z kims zycie konsumuje:-)

Jednego syna mam ją ze swoim  celebruje . Już niedługo. 
22 maja 2020 11:21 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jednego syna mam ją ze swoim :serce: celebruje . Już niedługo. :zakochany2:

I taka perspektywa niech Ci dodaje wigoru 
22 maja 2020 11:43 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam później niż inni, ale nie muszę już narzekać na pochmurny dzień. Słońce się pokazało i wygląda na to, że zostanie dłużej. 
Jutro czeka mnie kilkaset km w autobusie  do Szwecji, a zapowiadają burze  . Ja w sumie burze lubię, ale w podróży to już koniecznie .
Kobieta to jednak dziwne stworzenie, siedzę tutaj już ponad 2,5 miesiąca, chce mi się do domu i cieszę się, że w końcu do niego wracam, a jednocześnie smutno mi już i już tęsknię za słodkimi mordeczkami, które co rano do babci łóżka się pakowały. Nawet łzy się w oku kręcą. I weź tu babę zrozum, jak ona sama siebie nie rozumie. 
Miłego dnia wszystkim 
22 maja 2020 13:39 / 8 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Do tego nie podoba mi się to , że syn zostaje na śniadaniu i obiedzie i dopiero kiedy ja chcę chec pAuze to on do domu. Powiedziałam mu to. On na to że musi popracować jest nauczycielem. I ja nie będę gotowała dla 3 osób bo mnie za tyle nikt nie placi . Cholera jasna do dupy to jest. :placze1: 

Nie gotuj dla niego, a na pauzę wychodź. Poinformuj go, że wychodzisz, bo to Twój czas i nie odpowiadasz za PDP w tym czasie. A może spróbuj wychodzić po śniadaniu? Obiad sobie przygotuj dzień wcześniej - jakąś zupę czy zapiekankę, którą tylko podgrzejesz w 5 minut?
22 maja 2020 15:00 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

Nie gotuj dla niego, a na pauzę wychodź. Poinformuj go, że wychodzisz, bo to Twój czas i nie odpowiadasz za PDP w tym czasie. A może spróbuj wychodzić po śniadaniu? Obiad sobie przygotuj dzień wcześniej - jakąś zupę czy zapiekankę, którą tylko podgrzejesz w 5 minut?:gotowanie:

Powiem tak, że nie mam.oonj gotować bo ona nic nie je nawet tego co.poda jej syn. Mówi że niedobre i stare lub trujące. Masakra. Więc ja 2 dni jem to samo . Śniadanie dziubnie, obiad czasami w ogóle nie tknięty, owoce lub ciasto trochę a kolacji w ogóle. I tak się życie kręci. 
22 maja 2020 17:56 / 5 osobom podoba się ten post
Zostajesz tam,Dusiu. ? Do kiedy. ? 
23 maja 2020 05:10 / 10 osobom podoba się ten post
Witam o poranku i życzę dobrego dnia. Ja znowu go prześpię. Pa
 
23 maja 2020 05:59 / 11 osobom podoba się ten post
Witam i ja w sobotni poranek.
Życzę wszystkim miłej soboty i mało roboty.
23 maja 2020 06:36 / 9 osobom podoba się ten post
marta74

Zostajesz tam,Dusiu. ? Do kiedy. ? 

Nie wiem. Czekam na wiadomość z agencji. Profil poszedł do rodziny..Zależy od stałej opiekunki, która tam jest. Ja mogę max do 30 czerwca ale nie wiem.czy tamtej tyle urlopu wystarczy? A rodzina chce żeby to.tamta wróciła i nikt pomiędzy mną a nią już nie przyjeżdżał bo oni nie chcą tyle zmian. Tam zawsze było że stała opiekunka min 3 miesiące a ktoś inny na " skoczka " 6 tygodni. Tak więc od niej będzie zależało. Czekamy . 
 
23 maja 2020 06:48 / 13 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Noc w miarę przespana. Zobaczymy co przyniesie dzień. Napewno muszę wyskoczyć do Deichmann po jakieś albo sandały albo klapki bo upały nadają a ja same kryte sportowe buty zabrałam. Mam.takie stopy , że zaraz będę mieć odparzoną skórę. Spokojnego dnia kochani i w miarę możliwości mało roboty. 
23 maja 2020 06:59 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Tyle już osób przy kawie... Dziś jestem wcześniej, bo jakoś tak wstałam, a tu tłum
23 maja 2020 07:00 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry Opiekunkowo Wolne 24g....słońca  niet....wytłukę się  roweremAle tylko bocznymi  drogami  bo ,,turysty,, najechali na kurortMiłej,spokojnej soboty kochani 
23 maja 2020 07:06 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Dziś ciepło, ale nie tak już, jak wczoraj.
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia 
23 maja 2020 07:36 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej soboty i wiele powodów do uśmiechu 
23 maja 2020 07:45 / 10 osobom podoba się ten post
Witam i ja  Pochmurnie ,pierwsza nocka z dziadkiem w domu za mną,  nie wolał  .Toaleta machnieta nie bylo źle, pojechaliśmy nawet do łazienki .Miłego dnia lecę szykować śniadanie