Powitajki przy kawie 61

23 maja 2020 14:10 / 8 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Macie racje kobietki 4 tygodnie to dobra opcja :-) ja już wiem że się nie nadaje na powroty w to samo miejsce a może chodzi po prostu o te miejsce, sama nie wiem :zaskoczenie:

Mnie się wydaje że na całkiem nowe miejsca tak jak moje np.że rodzina dopiero nawiązuje współpracę z firmą to 4 tyg najlepszy czas .
23 maja 2020 14:23 / 8 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Macie racje kobietki 4 tygodnie to dobra opcja :-) ja już wiem że się nie nadaje na powroty w to samo miejsce a może chodzi po prostu o te miejsce, sama nie wiem :zaskoczenie:

Ja planowałam zostać skoczkiem , a od 2018 zasiedziałem się u Margaretki pdp trudna , osobliwa , no demencja raczej niespokojna. Ale rodzina współpracuje , warunki bdb . To wracam . Czasem gdzieś wyskoczę . Pomiędzy jak stała opiekunka dłużej pracuje . 
23 maja 2020 14:27 / 10 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A u Ciebie jakaś impra?

Taa... Do 18ej mam pauzę, co tu robić, chyba że urządzić rajd ulicami miasta i wyrwać jakąś
Polkę na 
23 maja 2020 14:30 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mnie się wydaje że na całkiem nowe miejsca tak jak moje np.że rodzina dopiero nawiązuje współpracę z firmą to 4 tyg najlepszy czas .

O właśnie zapoznanie, pożegnanie i do domku 
23 maja 2020 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja planowałam zostać skoczkiem , a od 2018 zasiedziałem się u Margaretki:-) pdp trudna , osobliwa , no demencja raczej niespokojna. Ale rodzina współpracuje , warunki bdb . To wracam . Czasem gdzieś wyskoczę . Pomiędzy jak stała opiekunka dłużej pracuje . 

Szacuneczek 
23 maja 2020 15:39 / 8 osobom podoba się ten post
A ja lubię wracać w te same miejsca. Ale jakieś 3 razy- potem zaczyna mnie nosić...
23 maja 2020 15:46 / 7 osobom podoba się ten post
Werska

A ja lubię wracać w te same miejsca. Ale jakieś 3 razy- potem zaczyna mnie nosić...

JA jestem trochę leniuch rzeczy zostawiam , z walizeczka do domu pojadę. I wrócę . Co jakiś czas zmieniam garderobę , . Połączenie m dobre . Co robić też , towarzystwo też . Albo do lasu albo do centrum . Teraz rower o kijki i las albo rzeka . Latem jezioro i rower wodny . 
Trochę się tutaj rozbestwilam  jak jadę gdzieś indziej to pdp okale warunki hm  brudno , skąpo . Tylko w Essen było wszystko ok . Skromniej ale rodzina bardzo kulturalna i sympatyczna .
23 maja 2020 15:48 / 5 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Szacuneczek :przytula:

Teraz szukamy kogoś fajnego na Boże Narodzenie
23 maja 2020 15:54 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Taa... Do 18ej mam pauzę, co tu robić, chyba że urządzić rajd ulicami miasta i wyrwać jakąś
Polkę na :piwosze::smiech3:

No dyć
23 maja 2020 16:16 / 9 osobom podoba się ten post
Luke

Taa... Do 18ej mam pauzę, co tu robić, chyba że urządzić rajd ulicami miasta i wyrwać jakąś
Polkę na :piwosze::smiech3:

Przyjedź do mnie i kup wino.  Wlasnie moja pdp próbuje otwierać na klucz zamknięte drzwi i mówi "dobry wieczór, zapraszam, macie wino?". Już to gra z godzinę. Gazeta w drobny mak podarta po pokojach. Odkurze później bo to syzyfowa robota . Darła widziałam chciałam zabrać zaczynał się szal. Dziś na siłę była karmiona przeze mnie i syna zupa bo od 3 dni nie tyka obiadu bo możewi że to stare jedzenie i otrute. 
 
 
23 maja 2020 17:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Przyjedź do mnie i kup wino. :-) Wlasnie moja pdp próbuje otwierać na klucz zamknięte drzwi i mówi "dobry wieczór, zapraszam, macie wino?". Już to gra z godzinę. Gazeta w drobny mak podarta po pokojach. Odkurze później bo to syzyfowa robota . Darła widziałam chciałam zabrać zaczynał się szal. Dziś na siłę była karmiona przeze mnie i syna zupa bo od 3 dni nie tyka obiadu bo możewi że to stare jedzenie i otrute. :placze1:
 
 

Przepraszam Dusiu ale uśmiałam się z tego wina  a tak serio to nie zazdroszcze i byleby do poniedziałku
23 maja 2020 17:24 / 6 osobom podoba się ten post
Werska

A ja lubię wracać w te same miejsca. Ale jakieś 3 razy- potem zaczyna mnie nosić...

No właśnie jestem tu trzeci raz 
23 maja 2020 18:35 / 6 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Macie racje kobietki 4 tygodnie to dobra opcja :-) ja już wiem że się nie nadaje na powroty w to samo miejsce a może chodzi po prostu o te miejsce, sama nie wiem :zaskoczenie:

Ja jeszcze czasami wracam ale na krótko 4 tygodnie to dla mnie też wystarczająco 
24 maja 2020 05:33 / 8 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo.
Zaczynamy nowy tydzień.
Dziś
Miłego, spokojnego dnia
24 maja 2020 05:41 / 10 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie (Malgi pomyłka). Dla mnie to właściwie teraz kończy się sobota, bo zaraz schodzę z dyżuru i lecę do łóżeczka. Dobranoc