Powitajki przy kawie 61

08 czerwca 2020 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień dobry opiekunkowo miłego zdrowego życia :radosc:.Kika napisała że jaka pogoda w dniu Medarda taka przez 40 dni.Oby tak nie było bo u mnie szaro,buro i ponuro,i tylko 14 stopni. :gwizdanie: a ja lubię ciepełko i słoneczko. Przy takiej pogodzie to nawet nie chce mi się myśleć aby do was dołączyć. trzymajcie się kochani :najlepszego2:

08 czerwca 2020 09:02 / 6 osobom podoba się ten post
Dzisiaj trzymam kciuki za wszystkich maturzystów 
08 czerwca 2020 09:04 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj trzymam kciuki za wszystkich maturzystów :radosc1::oklaski:

Ja też, za wszystkich, a szczególnie za moją bratanicę i syna Werski 
08 czerwca 2020 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja też, za wszystkich, a szczególnie za moją bratanicę i syna Werski :-)

O tak, za syna Werski, Twoją bratanice i całą reszte zestresowanych maturzystów i ich rodziców 
08 czerwca 2020 09:11 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja też, za wszystkich, a szczególnie za moją bratanicę i syna Werski :-)

Przypomniała mi się moja matura, jak trzęsłam portkami 
Mama mojej koleżanki dała nam chleb świętej Agaty, żeby zapewnił nam powodzenie 
Chleb był już suchy bo Agaty jest w lutym. iWłożyłyśmy sobie go do biustonoszy 
Bardzo niekomfortowe to było, no ale nie wypadało odmówić, no i starszych trzeba słuchać 
Co to człowiek jest w stanie zrobić, żeby tylko zapewnić sobie szczęście i powodzenie 
08 czerwca 2020 09:16 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Przypomniała mi się moja matura, jak trzęsłam portkami :zawstydzony:
Mama mojej koleżanki dała nam chleb świętej Agaty, żeby zapewnił nam powodzenie :radosc1:
Chleb był już suchy bo Agaty jest w lutym. iWłożyłyśmy sobie go do biustonoszy :smiech3:
Bardzo niekomfortowe to było, no ale nie wypadało odmówić, no i starszych trzeba słuchać :tak:
Co to człowiek jest w stanie zrobić, żeby tylko zapewnić sobie szczęście i powodzenie :smiech3:

O tak. Właśnie młodszy opisywał jak wyglądało wyjście na egzamin. Najpierw dostał kopniaka na szczęście. Potem przyszła moja mama i wygodniła go na podwórko, żeby starszy wychodząc jako pierwszego chłopa zobaczył- na szczęście
Wg. relacji jest zestresowany trochę i pokrywa to humorem. Szkoda, że tak długo na wyniki trzeba czekać. Ten rok pod znakiem oczekiwania jest...
08 czerwca 2020 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Nie smuć się... Dla Ciebie i Kiki mam pogodowy prezent :radosc1:
 
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dlugoterminowa-prognoza-pogody-dla-polski-jaka-bedzie-pogoda-w-czerwcu-806-2106/c8nldqs

Luke ty zawsze potrafisz pocieszyć dobry z ciebie kolega  Patrzyłam na pogodę tam gdzie mam jechać w DE i tam jest ciepło  ale deszczowo tylko że nie zawsze to się sprawdza i tu trzeba mieć nadzieję że będzie wreszcie lato,słoneczko czasami deszczyk ciepły,musi być dobrze,wiem że "  jeszcze się taki nie urodził co bu każdemu dogodził" nie wszyscy lubią ciepło  
08 czerwca 2020 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Przypomniała mi się moja matura, jak trzęsłam portkami :zawstydzony:
Mama mojej koleżanki dała nam chleb świętej Agaty, żeby zapewnił nam powodzenie :radosc1:
Chleb był już suchy bo Agaty jest w lutym. iWłożyłyśmy sobie go do biustonoszy :smiech3:
Bardzo niekomfortowe to było, no ale nie wypadało odmówić, no i starszych trzeba słuchać :tak:
Co to człowiek jest w stanie zrobić, żeby tylko zapewnić sobie szczęście i powodzenie :smiech3:

Takie poświęcenie  to musiało się udać 
08 czerwca 2020 09:33 / 7 osobom podoba się ten post
Ja też trzymam kciuki za wszystkich maturzystów 
08 czerwca 2020 09:34 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo za maturzystów i matury
08 czerwca 2020 09:34 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry udanego dnia i całego tygodnia wszystkim maturzystom powodzenia
08 czerwca 2020 10:21 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, ciepło ale mokro. Po wczorajszym parnym dniu, wieczorem przyszła burza, taka piękna i porządna, grzmiało najpierw tak, jakby Pan Bóg ciężkie meble przestawiał, później grzmot na zmianę z błyskawicami, takimi, co to noc rozjaśniają i w końcu przyszła ulewa. Jeszcze o północy siedziałam w otwartych drzwiach balkonu i podziwiałam. Matko, jak wszystko pachniało! Pięknie było. 
No i moja kwarantanna dobiegła końca. Nie rozumiem, ale nie czuję się jakoś inaczej, żadnej euforii, nie wybiegłam z rana z radością, jak pies spuszczony ze smyczy,nie krzyczę z radości, wszystko  normalnie. Tyle ,ze już coś muszę. Muszę się ogarnąć, jakiś makijaż, muszę pomyśleć w co się ubrać, muszę kilka spraw załatwić. Muszę się do tego przyzwyczaić. Witaj normalności 
Wam miłego, spokojnego dnia życzę 
08 czerwca 2020 13:32 / 8 osobom podoba się ten post
Cześć Wam. Za tydzień o tej porze powinnam dojeżdżać do domu i mam nadzieje, ze tak będzie. Dobrego poniedziałku.
Poniedziałek (With images) | Dzień dobry, Myśl pozytywnie, Cytaty ...
08 czerwca 2020 13:36 / 6 osobom podoba się ten post
Halo, halo, a gdzie Konwalia. ? Chyba, że przeoczyłam jej powitanko? Czyżby z babka znowu po sklepach buszowała? 
09 czerwca 2020 06:44 / 9 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo.
Mój ostatni na tym wyjeździe.
Miłego dnia wszystkim