Powitajki przy kawie 61

07 czerwca 2020 06:09 / 8 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie - moja ostatna samotna na zleceniu. W następną będę razem z koleżanką śniadanie szykować.
Miłego bezstresowego dnia wszystkim.
07 czerwca 2020 06:15 / 9 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie niedzielnie.  Przede mną jeszcze 2 niedzle na tym zleceniu. Wszystkim życzę spokojnego i słonecznego dnia. 
07 czerwca 2020 07:44 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w słoneczny poranek
Pierwsza z czterech ostatnich niedziel na tym zleceniu. Tradycyjnie laba, spokój, relaks. Tak fajnie dzień zleci. Dziś muszę rozplanowac sobie pobyt na urlopie, terminy wizyt itd. Planuję 3-4 tygodnie w Polsce spędzić i znów gdzieś wyjechać. Jak ten Koziołek Matołek
Wszystkiego dobrego 
07 czerwca 2020 07:46 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja za tydzień zaspiewam sobie ,,,ta ostatnia niedziela.....,,,a więc już niedługo mi zostało na zleceniu. Spokojnej, bezstresowej niedzieli życzę wszystkim 
07 czerwca 2020 07:51 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w niedzielny poranek! Chmur sporo, zobaczymy, jak się dzień rozwinie. Czy odważę się gdzieś dalej wybrać rowerem, czy pokrążę po scieżkach wokół miasteczka, żeby w razie czego szybko uciekać przed deszczem
07 czerwca 2020 08:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  błękit nieba nade mną ale tylko 7 stopni  spokojnej niedzieli kochani  
07 czerwca 2020 08:03 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam Was wszystkich serdecznie i życzę miłego, niedzielnego odpoczynku (szczególnie tym co w pracy są) 
Mnie niedziela przywitała deszczem a właściwie już po deszczu jest. Dziwnie bo wczoraj o 12 w nocy było cudownie ciepło i na deszcz się nawet nie zanosiło ale dobrze, że popadało w nocy byle w dzień było ładnie i bez deszczu 
 
07 czerwca 2020 08:08 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry w słoneczny poranek:chaplin::kawa1:
Pierwsza z czterech ostatnich niedziel na tym zleceniu. Tradycyjnie laba, spokój, relaks. Tak fajnie dzień zleci. Dziś muszę rozplanowac sobie pobyt na urlopie, terminy wizyt itd. Planuję 3-4 tygodnie w Polsce spędzić i znów gdzieś wyjechać. Jak ten Koziołek Matołek:radosc1:
Wszystkiego dobrego :buziaki2::kwiatek dla ciebie:

No to Ty też masz krótki urlop ok. Ja już na 2 sierpnia mam się wstawić na zjeceniu. 5 tygodni urlopu wystarczy bo potem zaczyna mi się nudzić. 
07 czerwca 2020 08:31 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry jeszcze nie zrobiona....dziś łóżko przyciaga.Za oknem szaro i wietrznietrzeba sie ruszyc na 10-ta do pracy.Ostatnia niedziela Miłego dnia wszystkim
07 czerwca 2020 09:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No to Ty też masz krótki urlop ok. Ja już na 2 sierpnia mam się wstawić na zjeceniu. 5 tygodni urlopu wystarczy bo potem zaczyna mi się nudzić. 

Ja tylko 4 tygodnie teraz planuję
07 czerwca 2020 09:45 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie w niedziele :) U Was dzisiaj też piękna pogoda? Chyba trzeba się na spacer wybrać :) 
07 czerwca 2020 09:52 / 8 osobom podoba się ten post
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam, , że dziś mamy niedzielę... Jakby ktoś o tym zapomniał
 

 
 
07 czerwca 2020 09:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłej niedzieli  u mnie zaraz nawet dobrze trawa odrośnie .
07 czerwca 2020 11:40 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam, :modlmy sie:, że dziś mamy niedzielę... Jakby ktoś o tym zapomniał:smiech3:
 

 
 

07 czerwca 2020 11:55 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  u mnie dziś piękny dzień, byłam już na targu bo potrzebowałam dokupić parę drobiazgów , teraz szukam w szafie ulubionej bluzeczki na ramiączkach  bo gdzieś się przez zimę zawieruszyła,przygotowuję się już do wyjazdu,niektóre ciuchy trzeba odświeżyć  jutro robię pranko miłego dnia wszystkim i oby szybko zleciał