Powitajki przy kawie 61

07 czerwca 2020 11:56 / 8 osobom podoba się ten post
W czwartek obchodzone jest w sześciu landach Boże Ciało (Fronleichnam).
Tradycyjnie więc sklepy będą zamknięte.
W Polsce też macie święto
07 czerwca 2020 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

W czwartek obchodzone jest w sześciu landach Boże Ciało (Fronleichnam).
Tradycyjnie więc sklepy będą zamknięte.
W Polsce też macie święto:radosc1:

W Niemczech też mają procesje i sypia kwiatki? 
07 czerwca 2020 12:19 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim w niedzielne południe. Ostatni dzień mojej kwarantanny. Od jutra zacznę się przyzwyczajać do normalnego życia. Czasu za wiele mi nie zostało na nadrobienie przede wszystkim towarzyskich zaległości ,bo tylko dwa tygodnie do wyjazdu, a nie widziałam się z rodziną i przyjaciółmi prawie 4 miesiące. Kwarantanna minęła mi szybko i raczej leniwie. Nadrobiłam wiele zaległości w lekturach i filmach, na które wcześniej nie miałam czasu. 
Przyjemnej, spokojnej niedzieli Wam życzę 
07 czerwca 2020 13:07 / 10 osobom podoba się ten post
Witam Was, jak zwykle z dużym opóźnieniem w stosunku do porannych ptaszków. Nie znaczy to, że dopiero teraz budzę się do niedzielnego życia. Już zdążyłąm byc w DD w kościele, teraz obiad i śmigam do pracy. Buziaki (wirtualne) i dobrej niedzieli życzę.
07 czerwca 2020 13:43 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

W Niemczech też mają procesje i sypia kwiatki? :-)

A nie wiem 
07 czerwca 2020 19:36 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Jeszcze tak źle to że mną nie jest na szczęście :radosc1:
Mam nadzieję, że wreszcie będzie dobrze i wrócę do pracy :buziaki2:

Wierzę w ciebie że nie jesteś taka"łatwa" i się nie dasz
A ja tak z doskoku tu bo.... Przecieram szlaki dla innych tutaj... I czekam na montaż internetu.. Jutro znów ma gościu przyjść i kombinować kable ciągnąć i cuda. Bo tu babcia nie miała nigdy internetu a jaśnie Clio sobie zażyczyła  wiec czekam. Co zrobić. Mam swój ale wiadomo w roamingu szybko się kończy a pakiet nie limit raz w Mc mogę włączyć i właśnie się wczoraj skończył. Tsk to. Także inni za to będą mieć  jak po mnie przyjadą bo  może babcia 100 lecie jeszcze za swietuje  
08 czerwca 2020 05:59 / 8 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo.
Mój ostatni na tym zleceniu.
Miłego dnia wszystkim.
 
08 czerwca 2020 06:23 / 9 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w poniedziałek.  Jeszcze 2 kolejne przede mną. Mam nadzieję że szybko minie. Pozdrawiam serdecznie życząc słonecznego i spokojnego dnia i zostawiam Wam kawkę. 
08 czerwca 2020 07:13 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Witam i pozdrawiam
08 czerwca 2020 07:14 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  miłego dnia kochani 
08 czerwca 2020 07:15 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam Was serdecznie w drugi poniedziałek czerwca 
Dzisiaj imieniny Medarda a przysłowie mówi, że jaka pogoda jest w tym dniu to taka będzie przez 40 kolejnych 
Miejmy nadzieję, że się nie spełni bo u mnie zimno i deszczowo, niebo zaciągnięte szarymi chmurami. 
Uśmiechu i radości Wam życzę, na dzisiaj i na cały tydzień 
08 czerwca 2020 07:27 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry Spokojnego dnia  nam wszystkim życzę 
08 czerwca 2020 07:41 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry poniedziałkowo. Kawa prawie wypita, kolejny dzień czas zacząć. Maturzyści ruszają do boju- oby im te długopisy gładko sunęły... I klawiatury, tym, co na komputerach robią...
08 czerwca 2020 07:57 / 7 osobom podoba się ten post
witam się poniedziałkowo...pogoda słonecznazasmakowana w oczekiwaniu na rehabilitantkę.Miłego dnia.....mój ostatni poniedziałek w pracy
08 czerwca 2020 08:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo miłego zdrowego życia .Kika napisała że jaka pogoda w dniu Medarda taka przez 40 dni.Oby tak nie było bo u mnie szaro,buro i ponuro,i tylko 14 stopni.  a ja lubię ciepełko i słoneczko. Przy takiej pogodzie to nawet nie chce mi się myśleć aby do was dołączyć. trzymajcie się kochani