Powitajki przy kawie 61

28 czerwca 2020 10:24 / 8 osobom podoba się ten post
Witam w świetnym humorze, bo i u mnie się ochłodziło. Popadało do tej pory niewiele , ale trzymamy kciuki o more and more 
Dziewczyna spitexowa przyszła bardzo ogarnięta. Uśmiechnięta, nie żadna Maruda. Dziadzio tylko fruwał w powietrzu , co mu się podobało. Na koniec przyniosła z auta nowy zapas rękawiczek i szprycy do płukania cewnika ( jej akurat o tym nie trzeba było przypominać- zawsze wie wcześniej ) . Na koniec kawkę z nami wypiła. Można ? Można . Dużo zależy od nastawienia i chęci.
Zaraz idę do ogródka pomidorki podwiązać. Wcześniej jednak psychicznie je do tego przygotuję i z nimi pogadam - jak dziadzio Mychy 
Dobrego, bezstresowego dnia 
29 czerwca 2020 05:40 / 6 osobom podoba się ten post
    Witam poniedziałkowo,za oknem nieciekawie,a jamusze lecieć do Metzgerei po mielone na obiad.Spałam calutka noc,pomimo krzyków za oknem-uroki ulicznych odgłosów i koscielnych dzwonów.Zasuwam z kawą,bo moge nie zdązyć przed dzwonkiem Mariane.No,to wstawać,poniedziałek juz jest 
29 czerwca 2020 05:44 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w nowym tygodniu.  Weekend zleciał szybciutko . Grill w sobotę był udany. Dziś i nas grillujemy tylko że w małym wąskim narazie gronie . Na wsi dziś święto Piotra i Pawła więc można sobie posiedziec. Zaraz jadę do sklepu po zakupy a dokładnie po warzywa no moja córka wegetarianka się muszę coś i dla niej na grilla przyszykować. Spokojnego dnia Wam życzę i smacznej kawki. 
29 czerwca 2020 07:44 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry zaczynamy nowy tydzień. U mnie się ochłodziło z 29 na 20 szok wolę ok 24 ale nie idzie sobie ustawić jak zegarek.Miłego o spokojnego dnia wszystkim  zobaczymy co dzień przyniesie 
29 czerwca 2020 07:51 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo 
Kropi deszczyk, ziemia się raduje i ja też. Przyjemnie, ciepło,podobno tak ma zostać przez cały dzień. 
Wróciłam już ze świeżym chlebem, więc do pdp można zajrzeć ,niech się budzi powoli. Nie muszę zastanawiać się jak Nińcia, co dzień przyniesie, bo babcia przewidywalna, a ja też działam w niezmiennym, monotonnym rytmie. 
Przyjemnego, spokojnego początku tygodnia, a jak coś  Wam wyskoczy niespodziewanego, to niech mile Was zaskoczy 
29 czerwca 2020 07:53 / 7 osobom podoba się ten post

Witam w deszczowy poniedziałek
Mimo deszczu życzę Wam spokojnego i miłego dnia
29 czerwca 2020 07:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo   miłego dzionka kochani  
29 czerwca 2020 09:42 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego dnia 
29 czerwca 2020 10:00 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo  U mnie baardzo przyjemna temperatura, chmurki na niebie. Zapowiadali tak ale pewnie sie obejdziemy smakiem i będzie tak Miłego dnia wam życzę. 
29 czerwca 2020 10:41 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo pada solidnie z przerwami 
29 czerwca 2020 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Dziś popadało porządnie, ale jest cieplutko. Słonce przebija się przez "rozdarcia " w ciężkich chmurach. Kto wie, może nadciągnie burza. Roślinom się to podoba. Koper skoczył w górę, cykoria ładnie rośnie, ale najbardziej jestem ciekawa czarnych pomidorów, których 2 sadzonki kupiłam w porywie ekstrawagancji  Ponoć bardzo smaczne, ale jeszcze trzeba poczekać około 3 tyg do testów.
U pedepciów nudy, czyli zdrowi i grzeczni. I niech tak będzie dalej. 
Dobrego dnia .
30 czerwca 2020 06:06 / 4 osobom podoba się ten post
No i ostatni dzień czerwca, trala la. Lipiec zleci, a potem to już pikuś. Rundkę z Mariane zaliczyłam, kawę też zdążyłam zaparzyć, dobrze jest. Jeszcze trochę poleżę a potem szlus na dół-dziś duszowanie. No, to do potem, Kochani ?
30 czerwca 2020 06:21 / 4 osobom podoba się ten post
Witam we wtorek.  Po wczorajszej burzy z bardzo ulewnym deszczem  dziś odpoczynek od skwaru. Chyba wyrządziło dużo szkód bo z racji tego, że mieszkamy niedaleko obwodnicy wczoraj ci rusz słychać było wycie straży pożarnej i karetek. Nic to kolejny dzień urlopu przede mną. Obiad mam więc stresu mało. O 11 wizyta u fryzjera bo to jest punkt dnia dla mnie dziś najważniejszy oraz załatwienie recepty na leki. Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia i zapraszam na kawkę. 
30 czerwca 2020 06:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,ja też już wstałam coś nie mogę już zasnąć więc klikam,pdp jeszcze śpi to ja sobie poleżę bo coś boli mnie głowa to chyba na zmianę pogody  Miłego dnia wszystkim i bez stresu dzisiaj już wtoreczek a niedługo piąteczek  
30 czerwca 2020 07:19 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dnia kochani