Powitajki przy kawie 61

30 czerwca 2020 07:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo ,słońce świeci, wiaterek wieje, pogoda w sam raz na poranny rozruch. Ciekawe czy pdp też chętnie wstanie przywitać nowy dzień. 
Deszczu dzisiaj nie chcę, ma być sucho i przyjemnie. Po obiedzie babcia lulu, o 13 przychodzi do niej niania ,a Gusia ma wolne do 20 
Jeszcze nie wiem jak je zagospodaruję, chyba wybiorę się do pobliskiego miasta trochę pobummelować 
Miłego dnia wszystkim 
30 czerwca 2020 07:34 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo jeszcze tylko przeżyć podróż
30 czerwca 2020 07:37 / 7 osobom podoba się ten post
Luke i Dorotę spokojnej podróży oraz szybkiego dotarcia do domu  jeśli inni też podróżują to wszystkim życzę spokojniści 
30 czerwca 2020 09:09 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kolejny dzień urlopu mija. Wszystkim życzę spokojnego dnia 
30 czerwca 2020 09:17 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie
Życzę miłego dnia 
Lekko zakręcony jestem, ale zmiennika trzeba trochę poduczyć. Bywajcie do wieczora
Dziękuję za życzenia dobrej podróży 
30 czerwca 2020 09:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim  Dorotee i Luck miłego czasu w domciu wam życzę i szybkiej podróży oczywiście. Nie zapominajcie tak całkiem o nas 
30 czerwca 2020 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Słonko od rana, ale i temperatura jak na zamówienie- 24 stopnie. To mi pasi  Za dwa dni znowu opady zapowiadaja, ale cieplutko. Wszystko rośnie jak na drożdżach. Super, będzie co jeść 
Korzystając z tego, że jutro lipiec postanowiłam zmienić ubezpieczyciela Krankenkasse z powszechnego , wielkiego i rozreklamowanego, na mniej znanego, ale oferty ma korzystniejsze plus róznie pakiety dołaczone do Grundversicherung. W tym pakiet stomatologiczny obejmujący prawie wszystkie zabiegi ( nawet można ząbki wybielić przy muzyczce). Już się umówiłam z przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej. Przyjedzie do dom. 
Tego wielkiego ubezpieczyciela biorą tu prawie wszystkie opiekunki w czambuł. Info się roznosi na zasadzie jedna pani drugiej. Czas odejść od tej metody , bo przestarzała i niekorzystna , tym bardziej, że konkurencja wsród firm oferujących pakiety ubezpieczen zdrowotnych rośnie .
Dobrego dzionka Ludziki 
30 czerwca 2020 11:58 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

No i zostaje do 15.07, zmienniczki brak. Może ktoś chce albo ma jakąś kuleżanke. Miejsce spokojne, rano trzeba pomóc się ubrać, wieczorem rozebrać, zrobić śniadanko, obiadek, kolacje, uprać, uprasować. Pdp myje sie sama, raz w tygodniu myjemy głowe i stopy, porusza się za pomocą rolatora, siedzi głównie przy puzzlach. W środy przychodzi Pani do sprzątania, ogrodnik też przychodzi. Zakupy robi syn, ja chodze tylko do piekarni i apteki. Nie ma dnia wolnego ani ustalonej przerwy 2h ale jest naprawde bardzo dużo czasu wolnego. Kaska fajna, niemiecki dobry a może nawet podstawowy wystarczy. Może ktoś się skusi?

Naprawde nikt nie chce do Luksemburga? 
30 czerwca 2020 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam serdecznie:chaplin:
Życzę miłego dnia :buziaki2::kwiatek dla ciebie:
Lekko zakręcony jestem, ale zmiennika trzeba trochę poduczyć. Bywajcie do wieczora:hejka1:
Dziękuję za życzenia dobrej podróży :buziaki1:

Luke, przyłączam się do klubu żegnających Cię, życząc spokojnej drogi do domku
01 lipca 2020 05:19 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie z samiutkiego ranka.  Za oknem.wychodzi piekne słoneczko. My szykujemy się w trasę do kolegi w góry na 3 dniowy urlopik. Spokojnego dnia kochani z piękną pogodą i spokojem. A teraz zapraszam na kawkę bo skoro jedziemy to ja wyjątkowo się tak raniutko napije. 
01 lipca 2020 05:43 / 5 osobom podoba się ten post
     Dziękuje Dusiu za kawkę z rana,pojechałabym do Ciebie,ale skoro wyjeżdżasz...Wszystkim miłego,pogodnego dnia.Ze spania juz nici,bo o 5 tej zaliczyłam z Mariane spacerek do toalety i zaraz potem zjechałam do kuchni.No,to kto nie spi-pijemy kawe,herbatkę  lub mleczko.Spokojnosci,Opiekunowo
01 lipca 2020 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam Was pogodnie, chociaż szyby "zapłakane deszczem ".
Jakoś mgliście trochę, szaro ale to też ma swój urok. 
Pięknego dnia Wam życzę 
01 lipca 2020 07:34 / 6 osobom podoba się ten post
U mnie dziś słonecznie i dzień zapowiada się dość upalny, bo 29 stopni. Za to jutro ma być burzowo, potem lekkie ochłodzenie aż do poniedziałku , ale ciągle temperatura ponad 20 stopni i jakiś przelotny deszczyk. Pogoda ok. Mnie się podoba 
Pedepcio w łóżku dopoki Spitex nie przyjdzie i go nie oporządzi. Potem śniadanie  i najzwyklejszy dzionek.
Wam też dobrego i spokojnego dnia życzę.
01 lipca 2020 08:01 / 6 osobom podoba się ten post
Witam was serdecznie i dziękuję za herbatkę bo kawki rano nie piję.Umnie pochmurno i deszczowo w dzień tylko 20 stopni jak dla mnie to niezbyt,ja lubię ciepełko. Pdp jeszcze smacznie chrapie aż szkoda jej budzić,niech jeszcze pośpi.Miłego dni wszystkim tym w pracy i urlopującym 
01 lipca 2020 08:05 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dzionka kochani   
 

Jak dla mnie najlepszy antydepresant