Powitajki przy kawie 61

01 lipca 2020 08:13 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę 
01 lipca 2020 08:16 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie z samiutkiego ranka. :chaplin: Za oknem.wychodzi piekne słoneczko. My szykujemy się w trasę do kolegi w góry na 3 dniowy urlopik. Spokojnego dnia kochani z piękną pogodą i spokojem. A teraz zapraszam na kawkę bo skoro jedziemy to ja wyjątkowo się tak raniutko napije. :kawa:

Wspaniałego urlopu Ci życzę, wypoczywaj, ładuj akumulatory,cieszę się najbliższymi, i skoro w góry -to pięknymi widokami, u mnie to obowiązkowo podczas pobytu w górach 
01 lipca 2020 08:31 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Wspaniałego urlopu Ci życzę, wypoczywaj, ładuj akumulatory,cieszę się najbliższymi, i skoro w góry -to pięknymi widokami, u mnie to obowiązkowo podczas pobytu w górach :bzy_bzy:

Dziękuję
01 lipca 2020 10:19 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie w nowym miesiącu :) Mam nadzieję, że będzie on dobry dla każdego :) 
01 lipca 2020 12:31 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo już z domu podróż minęła szybko od 17,30 do 4 rano . Spokojnie , towarzystwo przyjemne. 
Moja ja zmienniczka sympatyczna osoba , ale bardzo kiepsko mówi , chce spróbować .  Margaretka dała jej szansę , nie wyrzuciła jeszcze . Do busa dotarłam ledwo żywa , kierowca był taki miły , że poczekał troszeczkę na mnie . 
01 lipca 2020 13:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Też w domku. Jechałem od. 19 do 8, ale jednym busem, bez przesiadki. 
Teraz kończę trzecie piwko w moim kochanym lokalu, potem nahałze curyktakie pragnienie miałem. Mam jedną zasadę, której się trzymam. W pracy nie piję, na urlopie mogę. Dzieci, Frau i psinka zadowoleni z geszenków. Jutro zaczynam urlop od kompa, raczej od aktywności na foum. Odezwę się w swoim czasie. Raz jeszcze dzięki za wszystko
Bywajcie ludki kochane 
01 lipca 2020 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

U mnie dziś słonecznie i dzień zapowiada się dość upalny, bo 29 stopni. Za to jutro ma być burzowo, potem lekkie ochłodzenie aż do poniedziałku , ale ciągle temperatura ponad 20 stopni i jakiś przelotny deszczyk. Pogoda ok. Mnie się podoba :lol2:
Pedepcio w łóżku dopoki Spitex nie przyjdzie i go nie oporządzi. Potem śniadanie  i najzwyklejszy dzionek.
Wam też dobrego i spokojnego dnia życzę.

tina100%,
nie rozumiem jednej rzeczy, co Spitex ma oporządzić 
02 lipca 2020 05:18 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie raniutko.  Obudziły nas grzmoty a teraz przechodzi straszna burza. Mam nadzieję, że później będzie piękny dzień czego i Wam i sobie życzę. Spokojnego dnia kochani i słoneczka na niebie. 
02 lipca 2020 05:35 / 7 osobom podoba się ten post
    Miłego czwartku Opiekunowo,spacerek z Mariane zaliczony,teraz zabieram sie za kawę.Zapowiada się znowu pochmurny,duszny dzień.Dzisiaj przyjdzie putztfrau,która jest Polką i też ma na imie Beata,bede miała z kim troszke pogadać po polsku.No,to do wieczora-mam nadzieję .
02 lipca 2020 06:55 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

tina100%,
nie rozumiem jednej rzeczy, co Spitex ma oporządzić :-)

Podmiot w zdaniu "pedepcio"  Nie co, ale kto .  Unego oporządza Spitex . Teraz chyba jasne .
I dzień dobry Wszystkim 
02 lipca 2020 07:55 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  miłego dnia kochani  
 
Ufokom wszystkiego naj naj
 
02 lipca 2020 08:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim,ja już wróciłam ze sklepu i teraz wyciągam pdp z łóżka bo zrobiła się tak leniwa ( to jest choroba ) że najlepiej wcale by nie wstawała a jej dzieci każą jej samej wstawać i nie gramolić się,najgorsze że one nie widzą ile trzeba mieć cierpliwości z takim człowiekiem,wpadną na godzinkę i już ich nie ma, a powinni ją zabrać na jakiś spacer,ale nie to opiekunka musi. Dziś będzie ładny dzień więc może na rowerek  w pauzie,bo wczoraj padało.Miłego dnia wszystkim 
02 lipca 2020 09:16 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknego dnia wszystkim życzę 
02 lipca 2020 09:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Życzę Wam miłego i dobrego dnia. Ja już urlopuję
02 lipca 2020 09:37 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Podmiot w zdaniu "pedepcio" :-) Nie co, ale kto :-).  Unego oporządza Spitex . Teraz chyba jasne .
I dzień dobry Wszystkim :-)

Wiem, że dziadka oporządza służba, ale ciekaw tylko jestem, jak oporządza, co przy nim robią