Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

20 lipca 2020 09:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mojej pedepci, wczoraj wieczorem, już godzinę po kolacji frytek się zachciało. Oczywiście nigdzie po nie nie pobiegłam ani nie zaczęłam natychmiast robić. 
Dzisiaj rano pyta mnie, czy pamiętam, że na obiad frytki jej obiecałam. Ludzie, ona chwilę po obiedzie nie pamięta co jadła ,czasami nie pamięta że jadla już  kolację, a tu takie  rzeczy 
Do tych frytek chce sałatę, tę dobrą, co wczoraj robiłam (wczoraj nie było sałaty) i nic więcej. I wiecie co? Ja też nic więcej nie będę sobie robiła, też tylko frytki i sałata. Nie pamiętam kiedy jadłam frytki ,więc zjem z apetytem. 
20 lipca 2020 10:59 / 2 osobom podoba się ten post
Paluszki rybne + ziemniaczki + mix sałat z feta i pomidorem.  Yummy!
Babka jakieś tam swoje wynalazki 
20 lipca 2020 13:37 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dziś miałam kluski swojskiej roboty sosik z wczoraj z karczku i mizerię i ogórki konser.bo pdp nie lubi mizerię. Jutro nie gotuję obiadu bo córka przyjedzie i podobno będzie pizza ?,mamy też jechać ok 50km. do Briuschweik pooglądać miasto albo na zakupy nie wiem .Jutro się okaże.
21 lipca 2020 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
Żurek z jajeczkiem i kiełbaska wiejska. Na drugie jak rodzinka jeszcze będzie głodna ziemniaki, mielone i mizeria.  Na deser lody lub arbuz. 
21 lipca 2020 09:48 / 2 osobom podoba się ten post
Kartoflanka, z chrupiącymi cipsami z boczku i dużo natki. 
Jogurt albo owoce na deser 
21 lipca 2020 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
A mi się już nie chce tu pichcic dla jednej osoby zresztą babka skapa więc i tak bym nie mogła kupić wszystkiego co lubię także dziś mam pizze ze szpinakiem z rewe
21 lipca 2020 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Ja dziś nie gotuję córka pdp mówiła że mam dziś nie gotować bo ona coś wymyśli bo jest nad dziś 4 baby ona z koleżanką sprzątają ten ogród  podejrzewam że będzie zamówiona zamówiona pizza ? ,albo gdzieś na nią pojedziemy 
21 lipca 2020 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Ja dziś nie gotuję córka pdp mówiła że mam dziś nie gotować bo ona coś wymyśli bo jest nad dziś 4 baby ona z koleżanką sprzątają ten ogród :hihi: podejrzewam że będzie zamówiona zamówiona pizza ? ,albo gdzieś na nią pojedziemy :lol1:

Uu na botago  Mam smaka na pizzę
23 lipca 2020 07:12 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś cukinie faszerowane mięsem mielonych i warzywami. Na deser naleśniki bedą. 
24 lipca 2020 11:57 / 1 osobie podoba się ten post
Pomidorowa z makaronem. Polska jajeczna krajaneczka Lubelli, nabyta w Edece 
Na deser melon, jogurt 
24 lipca 2020 13:29
Ja już po obiedzie,ziemniaki puree,jajko sadzone i surówka z białej kapusty na deser budyń
24 lipca 2020 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
Mam spickohl i ochotę na gołąbki jak by tak zawinąć w tą kapustę będzie dobrze czy raczej nie ?
24 lipca 2020 15:40
Moim zdaniem, raczej się nie nadaje, ale że mnie żadna super kochin 
Jest wiele fajnych przepisów na Spitzkhol. Zrób gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym , do tego się nadaje na pewno . Smakować będzie podobnie 
28 lipca 2020 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie po urodzaju sałaty teraz tylko mizeria, mizeria, mizeria  Przerywnikiem jest fasolka. Reszta to tylko dodatki  Pomidorki dojrzewają ale to już zmienniczka będzie walczyła. Tak więc smacznego riebiata 
28 lipca 2020 09:31 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

U mnie po urodzaju sałaty teraz tylko mizeria, mizeria, mizeria :lol1: Przerywnikiem jest fasolka. Reszta to tylko dodatki :lol3: Pomidorki dojrzewają ale to już zmienniczka będzie walczyła. Tak więc smacznego riebiata :gotowanie:

Cierpię ogórkowo razem z Tobą