Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

03 sierpnia 2020 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Babciu Gusiu super :super: dzięki,Babcia Nincia też się musi nauczyć  :lol3:tylko musi mieć do tego dobry sprzęt :pisanie na forum:,a mój coś nawala ostatnio,zacina się i takie inne :zaskoczenie1: jak kupię nowy to popróbuję :-)

Nincia, Ty się  tak nie cieszaj, bo zaraz Cię opindole 
Babcia to mogą mówić do mnie wnuki i ja sama o sobie 
Nie obraź się tylko 
03 sierpnia 2020 23:03 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nincia, Ty się  tak nie cieszaj, bo zaraz Cię opindole :smiech3:
Babcia to mogą mówić do mnie wnuki i ja sama o sobie :hihi:
Nie obraź się tylko :oczko:

Co ty Gusia ja nie taka obrażalska ,myślę że ty też nie jesteś  ale spodobało mi się to "Babcia Gusia" bo ja też jestem podobną "Babcią Nincia" i powiem ci że też wielu rzeczy się uczę i też jak ty się z tego cieszę jak dziecko  bo gdzie ja myślałam że na stare lata człowiek potrafi się tyłu rzeczy nauczyć  nie jeden młodszy nie umie,bo znam takich i powiem ci że jak się naumuem to też będę zadręczać fotkami  
03 sierpnia 2020 23:12 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Co ty Gusia ja nie taka obrażalska :-),myślę że ty też nie jesteś :gwizdanie: ale spodobało mi się to "Babcia Gusia" bo ja też jestem podobną "Babcią Nincia" i powiem ci że też wielu rzeczy się uczę i też jak ty się z tego cieszę jak dziecko :lol3: bo gdzie ja myślałam że na stare lata człowiek potrafi się tyłu rzeczy nauczyć :zaskoczenie1: nie jeden młodszy nie umie,bo znam takich i powiem ci że jak się naumuem to też będę zadręczać fotkami :lol3: :lol2:

A zadręczaj, ha będę się cieszyć, że się naumialaś 
03 sierpnia 2020 23:16 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A zadręczaj, ha będę się cieszyć, że się naumialaś :-)

Ja też 
05 sierpnia 2020 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj zupa pomidorowa z makaronem, tyle ile od wczoraj zostało, czyli po jednym talerzu. Wiadomo, że to z mało, to już przygotowałam ciasto na Blaubeerpfannkuchen 
05 sierpnia 2020 14:07 / 2 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane były. Pdp z musem ja ze śmietaną. 
05 sierpnia 2020 16:43 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie racuchy z jabłkami babka z musem ja z cukrem pudrem
06 sierpnia 2020 09:48 / 3 osobom podoba się ten post
Placem po węgiersku z mięsnym sosem będzie dzisiaj u mnie. 
06 sierpnia 2020 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz z makaronem plus mix sałat.  Na deser lody. 
06 sierpnia 2020 11:04 / 3 osobom podoba się ten post
Zrobiłam sobie leczo z kiełbaską a na deser się ścina galaretka z owockami
06 sierpnia 2020 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
Puree ziemniaczano-selerowe, kiełbaski nurymberskie i kalarepka na ciepło 
06 sierpnia 2020 14:35 / 3 osobom podoba się ten post
Ja miałam pieczoną kiełbaskę z ziemniakami i sałatę szpicol z dressingiem do tego uduszona cebulką 
06 sierpnia 2020 15:46 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś klopsiki, ziemniaczki, fasolka, ogórek. Jutro dla dziadka łosoś pieczony albo usmażony, dla mnie dorsz w panierce, szpinak, ziemniaki. A w sobotę zupa grzybowa z suszonych grzybków i pieczarek.
Qrcze, dziadek mało je, pogoda... Ja też nie za bardzo. 
06 sierpnia 2020 16:56 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dziś klopsiki, ziemniaczki, fasolka, ogórek. Jutro dla dziadka łosoś pieczony albo usmażony, dla mnie dorsz w panierce, szpinak, ziemniaki. A w sobotę zupa grzybowa z suszonych grzybków i pieczarek.
Qrcze, dziadek mało je, pogoda... Ja też nie za bardzo. 

No to Ty mało gotuj lub zamrażać. Wczoraj dosłownie usmażyłam 6 słownie: sześć  sztuk placków kartofla mych wielkości mojej dłoni a mam dłonie małe. Bo wiedziałam, że upał. Każdy zjadł po dwa plus so tego sałata z sosem. I wystarczyło. Dziś robiłam gulasz. Będzie jeszcze na inny dzień bo specjalnie więcej bu gotowałam ale oni w ten upał jedzą niewiele. 
07 sierpnia 2020 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj będą kopytka. Zapytam przy okazji, pościcie w piątki czy normalnie jecie mięso?