Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

29 grudnia 2020 11:16 / 2 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane z musem jabłkowym , cukrem , twarożkiem. 
29 grudnia 2020 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
C. D. zurku z jajkiem i potem zapiekanki będą. Bułki, pieczarki i ser jest więc może młodzież się wykarze. 
30 grudnia 2020 13:56 / 3 osobom podoba się ten post
Warzywa z patelni z makaronem sałata
30 grudnia 2020 18:16 / 3 osobom podoba się ten post
Schabowe, ziemniaki i surówka. Góra lodowa ciacho już w lodowce się chłodzi, a królik na jutro w przy prawach już leży. Do niego będą ziemniaki i buraczki na ciepło. 
30 grudnia 2020 18:50 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Schabowe, ziemniaki i surówka. Góra lodowa ciacho już w lodowce się chłodzi, :je babeczke:a królik na jutro w przy prawach już leży. :glodny:Do niego będą ziemniaki i buraczki na ciepło. :gotuje:

Taki obiadek, jak szykujesz na jutro też bym bardzo chętnie zjadła
30 grudnia 2020 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Taki obiadek, jak szykujesz na jutro też bym bardzo chętnie zjadła:glodny:

Kolacja to będzie sylwestrowa.  Mamy gości więc coś muss zrobić. szampan już się chłodzi. 
30 grudnia 2020 19:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Kolacja to będzie sylwestrowa. :-) Mamy gości więc coś muss zrobić. :-)szampan już się chłodzi. :szampan:

Super, ! Smacznego super zabawy życzę 
30 grudnia 2020 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
A u mnie dziś pizza (pół zjem na kolację), Franek cała pizza, a babcia Calzone. Siostra F.  lasagne.
Oczywiście z zaprzyjaźnionej "picceryi". Od 30 lat korzystają z ich usług. 
30 grudnia 2020 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
Pierwszy raz zrobiłam  dzisiaj  wloskie  Grassini... miało być  jako przystawka do jutrzejszej  kolacji. Wyszło  pysznie  i i właśnie  ,, wyszło ,,Jutro powtórka 
30 grudnia 2020 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Super, ! Smacznego :mniam:super zabawy życzę :szampan:

Dziękuje. Wy  chociaż w pracy też Wam życze udanej zabawy sylwestrowej. 
30 grudnia 2020 20:39 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuje. Wy  chociaż w pracy też Wam życze udanej zabawy sylwestrowej. :szampan:

Dziękuję 
30 grudnia 2020 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
Leniwy gotowacz podał menu - placki ziemniaczane z paczuchy ,klops śmietany i marchewka z czosnkiem ( moje krejzi extreme połączenie ) . Niemiec śmiał się jak jadł ?
Łączę wszystko , może będzie jaki patent albo kuchnia fjużyn wyjdzie . 
???
31 grudnia 2020 13:23 / 2 osobom podoba się ten post
Jutro będzie z pompą, a dzisiaj zapieksa makaronowa z porem i pieczarkami bo już zaczynały żyć+ ogórki ze słoika, na deser ciasteczka z pudełeczka. Szampana różowego dziadek chłodzi i zapowiedział że mam sama wypić, najlepiej jak zacznę już teraz, bo ma tylko litrowe butelki oni piją tylko czerwone wytrawne wina, ja z kolei za nimi nie przepadam.
 
31 grudnia 2020 13:27 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa rybna
31 grudnia 2020 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Babcia wyciągnęła dwie puszki z indonezyjską zupą, więc obiad na szybko. Przyznam, że nawet smaczny.
Chociaż w planach miałem pomidorową zrobić. Ale ok, więcej czasu dla mnie było.