Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

07 stycznia 2021 12:03 / 4 osobom podoba się ten post
Ja dziś machnęłam kalafiorową  z kluseczkami ziemniaczkami,  por na maśle  podsmażony, świeży koperek. Trafiłam  na lubiacych warzywa a mięsa nie - więc moje klimaty.
07 stycznia 2021 12:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dzieci mojego już wczoraj wyjechały więc o 2 sztuki mniej  i mniej gotowania?  Dziś  i moja córka pojechała na swoje mieszkanie wuec pewnie dzis nie wróci. My z moim mamy kotlety mielone, ziembiaki i marchewka z groszkiem  
07 stycznia 2021 12:22 / 5 osobom podoba się ten post
I ja mam dziś zupę, taką żurkowo-warzywną. Żurek z torebki, troszkę kiełbaski, no i kalafior, kalarepa, brokuł, groszek, marchewka, ziemniaczek. Smakuje dobrze, do tego też świeży koperek. Grunt, żeby smakowała im, ale zawsze smakuje i o to chodzi. 
07 stycznia 2021 15:27 / 4 osobom podoba się ten post
Kotleciki z indyka, ziemniaczki i kalarepa polane sosem koperkowym, a na deser sałatka owocowa.
07 stycznia 2021 15:55 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj drobiowe pulpeciki w sosie pomidorowym, ryż i sałatka z pekinki i marchewki z majonezem 
08 stycznia 2021 12:52 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś powtórka z rozrywki - czyli kotleciki z piersi indyka, sos koperkowy, ale w wariacji z ryżem. A sałatka wielowarzywna z oliwkami, serem fetą i ziarenkami sałatkowymi. Na deser winogronka.
08 stycznia 2021 13:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś makaron dla nich z sosem, a ja sobie zrobiłem smażony makaron z boczkiem i kiełbaską plus przyprawy i sos
08 stycznia 2021 14:21 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Dziś powtórka z rozrywki - czyli kotleciki z piersi indyka, sos koperkowy, ale w wariacji z ryżem. A sałatka wielowarzywna z oliwkami, serem fetą i ziarenkami sałatkowymi. Na deser winogronka.:mniam:

Ja jutro robię  sznycelki ale nie wiem  czy z panierką  czy w sosie.  Jak panierkę  robisz?
08 stycznia 2021 14:53 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Ja jutro robię  sznycelki ale nie wiem  czy z panierką  czy w sosie.  Jak panierkę  robisz?

Te akurat tylko w cieście - jajko z mąką.
08 stycznia 2021 17:33 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

I ja mam dziś zupę, taką żurkowo-warzywną. Żurek z torebki, troszkę kiełbaski, no i kalafior, kalarepa, brokuł, groszek, marchewka, ziemniaczek. Smakuje dobrze, do tego też świeży koperek. Grunt, żeby smakowała im, ale zawsze smakuje i o to chodzi. 

Luke, skąd masz żurek z torebki? Można tu też kupić? Ja z Pl przywiozłam jeden i babci mega smakował z kiełbaską i jajkiem. 
08 stycznia 2021 17:39 / 3 osobom podoba się ten post
Można kupić często w Edece, REWE i w Kauflandzie. Także barszcz biały. 
Ja akurat przywożę zawsze 4 żurki z Winiar, kawałek boczku i kiełbasy. Taki pakiet pod kątem żurku. Dużo miejsca nie zajmuje. Sam przepadam, a i podopiecznym smakuje
08 stycznia 2021 18:19 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Można kupić często w Edece, REWE i w Kauflandzie. Także barszcz biały. 
Ja akurat przywożę zawsze 4 żurki z Winiar, kawałek boczku i kiełbasy. Taki pakiet pod kątem żurku. Dużo miejsca nie zajmuje. Sam przepadam, a i podopiecznym smakuje:-)

W mojej Edece niestety nie znalazłam ani żurku ani barszczu?
08 stycznia 2021 19:27 / 3 osobom podoba się ten post
Moniaa

W mojej Edece niestety nie znalazłam ani żurku ani barszczu?

Spytaj się, gdzie jest regał z polskimi produktami?
08 stycznia 2021 19:46 / 3 osobom podoba się ten post
Dziatkowy obiad ze Sylwestra doczekał się drugiej tury konsumpcji ???? 
Mianowicie. Kartoflana w plastiku najtańsza i jeszcze gorszy śledź w burakach i śmietanie w plastiku . ?  Spróbowałam na prośbę, bo ponoć zacne. Wiedziałam.
Paskudny, obły smak.  Koniec. 
 
08 stycznia 2021 20:43 / 4 osobom podoba się ten post
Krupnik na warzywach