Powitajki przy kawie 62

28 lipca 2020 08:26 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Laski, nie wiem czy firma zwróci rodzinie, ale wg mnie wątpię... Ja zapytałam syna, kto za to zapłąci, to powiedział, że on.  To było babki widzimisie , więc niech buli, syn dał mi odchodne 20e na jedzenie, wiec nie jest źle.
Hotel spoko, pokoik też, leżę i odpoczywam. 
Trzymajcie się! Odezwę się z PL już!

mzap88 szczęśliwej podróży do domku ? 
28 lipca 2020 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Laski, nie wiem czy firma zwróci rodzinie, ale wg mnie wątpię... Ja zapytałam syna, kto za to zapłąci, to powiedział, że on.  To było babki widzimisie , więc niech buli, syn dał mi odchodne 20e na jedzenie, wiec nie jest źle.
Hotel spoko, pokoik też, leżę i odpoczywam. 
Trzymajcie się! Odezwę się z PL już!

Mzap88,w końcu wyspana, najedzona i zrelaksowana, mam nadzieję?
Szczęśliwej podróży do domku 
28 lipca 2020 08:59 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Wczoraj troszeczkę pokropiło, zanosi się że dzisiaj też tak będzie. Tylko dlaczego nie może tak być w piątek  
Miłego dnia wam życzę. 
28 lipca 2020 09:20 / 8 osobom podoba się ten post
Cześć Dziewczyny! Nadaję z hotelu :)
Taaak, wyspałam się, złazi ze mnie już ten "okołobabkowy" stres, pyszne śniadanie zjedzone, chyba skurczył mi się żołądek, bo jedną bułę zjadłam i poprawiłam knoppersem, a miałam ochotę jeszcze, ale miejsca brak ;(
Wróciłam właśnie z Aldiego , nakupowałam zapas wody, potem bekerajnia i 2 bułki, jedna na obiad jedna na drogę i tyle.
Nie idzie żyć na zewnątrz, no tak smaży, że będe musiała iść przed wyjazdem pod prysznic po raz drugi :D
Niestety pokój bez klimy, dam radę!
Oby Wam dni szybko leciały (ofkors tym, co na arbajcie są), urlopowicze- miłego!
 
 
28 lipca 2020 09:27 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie. U mnie upalnie. Słońce wręcz ordynarne jak w Afryce. Ale dzięki naprzemiennym deszczom i upałom wszystko rośnie i dojrzewa. Można się już objadać słodkimi winogronami, a jest tu ich zatrzęsienie. Pakuję się już pomału.Walizkę dokupię. Wprawdzie do pakowania do auta nie jest mi za bardzo potrzebna, ale po powrocie do domu jedziemy na urlop.
Wczoraj kupiłam aromatyczne herbaty w pięknych, kolorowych puszkach - dla syna i jego narzeczonej. 
Wczoraj nam się tu tabula rasa pokazała  Jakaś sugestia czy co? Przecież nie jest z nami tak źle.
Z bootami się jeszcze nie kłócimy 
28 lipca 2020 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
mzap88

Cześć Dziewczyny! Nadaję z hotelu :)
Taaak, wyspałam się, złazi ze mnie już ten "okołobabkowy" stres, pyszne śniadanie zjedzone, chyba skurczył mi się żołądek, bo jedną bułę zjadłam i poprawiłam knoppersem, a miałam ochotę jeszcze, ale miejsca brak ;(
Wróciłam właśnie z Aldiego , nakupowałam zapas wody, potem bekerajnia i 2 bułki, jedna na obiad jedna na drogę i tyle.
Nie idzie żyć na zewnątrz, no tak smaży, że będe musiała iść przed wyjazdem pod prysznic po raz drugi :D
Niestety pokój bez klimy, dam radę!
Oby Wam dni szybko leciały (ofkors tym, co na arbajcie są), urlopowicze- miłego!
 
 

To nerwy Mzapciu z tym żołądkiem. Ale jak pisałaś jest wszystko dopięte na ostatni guzik. Dobrze, że syn zapłacił, a nie scedował tego na firmę, bo może by nie omieszkali tego Tobie z wypłaty potrącić. A tak masz jasną  sytuację.
28 lipca 2020 12:59 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Oni tak załatwili z hotelem że dopiero się wymelduje jak bus przyjedzie.  Wielkie uff

Super! Dzisiaj to jesteś gościówa na całego 
28 lipca 2020 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Cześć Dziewczyny! Nadaję z hotelu :)
Taaak, wyspałam się, złazi ze mnie już ten "okołobabkowy" stres, pyszne śniadanie zjedzone, chyba skurczył mi się żołądek, bo jedną bułę zjadłam i poprawiłam knoppersem, a miałam ochotę jeszcze, ale miejsca brak ;(
Wróciłam właśnie z Aldiego , nakupowałam zapas wody, potem bekerajnia i 2 bułki, jedna na obiad jedna na drogę i tyle.
Nie idzie żyć na zewnątrz, no tak smaży, że będe musiała iść przed wyjazdem pod prysznic po raz drugi :D
Niestety pokój bez klimy, dam radę!
Oby Wam dni szybko leciały (ofkors tym, co na arbajcie są), urlopowicze- miłego!
 
 

Super że już się odprężasz z tego letargu , przynajmniej końcówkę pracy masz fajną teraz tylko czekać na busa i gry do domciu ?. Szczęśliwego dotarcia 
29 lipca 2020 04:29 / 8 osobom podoba się ten post
   Witam praktycznie nocną porą,nawet napis na obrazku jak widzę -z błędem jest.Nie czepiajmy sie jednak drobiazgów,dzisiaj środa-połowa tygodnia.Od rana zapindal,duszowanie Mariane,towarzyszenie jej zu fuss w wizycie do okulisty-a ma byc podobno upalnie.Juz mnie ciarki przechodzą.Trzeba jednak jakos przezyć ten dzień.Pocieszam sie,że to praktycznie ostatni tydzien turnusu.Więcej nie dałabym rady.No,to do popisania pózniej człowieki,ja dopijam kawę
29 lipca 2020 06:14 / 8 osobom podoba się ten post
Witam środowo.
Następny tydzień zaliczony, niedługo na półmetku będę.
Miłego dnia
29 lipca 2020 07:01 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej,bezstresowej środy!!!Jeszcze tylko 2 tygodnie i opuszczam stado od poranka ryczących krów!!!No i jeszcze-"środa przeleci-tydzień obleci"!!!!
29 lipca 2020 07:22 / 7 osobom podoba się ten post
Witam się i ja. Środa minie tydzień zginie. I to ostatni tydzień w domu.  po nocnej burzy śladu nie ma. Teraz piękne słoneczko już świeci.  Wam. Życzę spokojnego i pogodnego dnia i zostawiam kawkę dla Was wszystkich. 
29 lipca 2020 07:45 / 5 osobom podoba się ten post
Ja też się witam w środę tygodnia połowę wszystkim miłego i spokojnego dnia  i oby do przodu szybko leciało.U nas za oknem słoneczko i ptaszki ćwierkają więc będzie ładny dzionek ,a teraz zmykam bo trzeba zacząć pracę 
29 lipca 2020 07:47 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, słoneczne bardzo 
Piękny poranek, musi być piękny dzień, czego Wam życzę 
Maluda, współczuję. Tobie życzę przyjemnego chlodku na "spacerze " z Mariane. Czy Ty nie  jesteś przypadkiem w Badenii Wittembergii?
Twoja Mariane to moja dawna Marianka na taką sie zapowiadała.
29 lipca 2020 07:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia