Powitajki przy kawie 62

30 lipca 2020 06:53 / 7 osobom podoba się ten post
Witam deczko spóźniona, bo dzisiaj przysnęło mi się aż do szostej
Kawa już wspomnieniem, obiad zaplanowany, choć zazdroszczę Malgi inwencji twórczej w gotowaniu, bo ja to przeważnie skazana jestem na gotówce. Spokojnego, miłego dnia Opiekunowo☕????
30 lipca 2020 07:04 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego czwartkuW końcu słońce świeci-ale jest chłodno!!!Krowy ryczą,gospodarze naprzeciwko też się tłuką-jeszcze trochę i do domu!!!!
30 lipca 2020 07:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kolejny piękny dzień przed nami:kwiatek dla ciebie2,spokojnego czwartku życzę wszystkim 
30 lipca 2020 07:54 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnego dzionka życzę  więcej nie piszę bo wcięło no wcześniejszy tekst 
30 lipca 2020 08:07 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry

Dalej gorąco, echhhh...Wczoraj miałem ostatni dzień wakacji, od dziś ostatnie trzy dni urlopowe, już w domu. Plany wczorajsze zrealizowałem, w lesie byłem dosłownie 20 minut i to na jego obrzeżach. Nie szło czym oddychać , no i ta inwazja komarów...Znalazłem dwa prawuski i jednego ceglasia, zdrowe...Z pewnością więcej grzybów było, ale jak wspomniałem wcześniej....duszno i "komarowo", kleszcza chyba nie przytargałem ze sobą. 
Życzę Wam spokojnego i milutkiego dzionka
30 lipca 2020 08:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Jutro ostatni dzień pracy. Nie mogę powiedzieć, że zmęczona jestem albo cóóóśśś takiego, o nie ! Jestem wręcz wypoczęta. Nie wiem czy to zmiana nastawienia do pracy czy spokojne miejsce  Opalenizny trochę złapałam ale na długo to nie wystarczy a ja mocnego słońca nie lubię. Zaraz jadę z pdp na zmianę opatrunku, bo on ciągle poobijany jest ale na dupci nie usiedzi. 
Miłego dnia wam życzę. No nie chce mi się ostatnio pisać, chyba za bardzo się rozleniwiłam 
30 lipca 2020 09:35 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w czwartekdzis dzień porządkowy.Popołudniu może spacer po lesie.Miłego dnia
30 lipca 2020 10:31 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, trochę spóźnione, bo od czasu do czasu trzeba też popracować. Też dzień porządkowy, trochę prasowania i swoją berajś muszę ogarnąć 
Pogoda cudna, jeszcze świeżo i pysznie, ale upał się zapowiada. 
Spokojnego dnia życzę  
31 lipca 2020 05:22 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. w piątek weekendu początek. No i niestety dla mnie to jest ostatni weekend w domu.  Niech wolno leci a Wam na szteli szybciutko.  Spokojnego i pogodnego dnia kochani. i smacznego kawki życzę. 
31 lipca 2020 06:00 / 6 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo. Wczoraj wypadły mi nadprogramowe zakupy, ale to było dla mnie przyjemnością.
Dziś jestem dokładnie na półmetku mojego zlecenia.
Miłego całego weekendu wszystkim
31 lipca 2020 06:10 / 6 osobom podoba się ten post
Jak mi się nie chce wstawać! A tu zapowiada się znowu upalny dzień, a ja mam wizytę z Mariane u fryzjera. Uff, będzie ciężko. Kawa wypita, czas wstawać. Kochani, miłego i spokojnego dnia życzę 
31 lipca 2020 07:12 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego piątku!!!Przedostatni piatek na tym turnusie!!!!Za 2 tygodnie o tej porze obudzę się we własnym łóżku!!!
31 lipca 2020 07:23 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  herbatka już wypita,za
 oknem słonko świeci uff ma być dziś i jutro upalny dzień,a mnie boli głowa bo od 2,00 przewracałam się z boku na bok i nie umiałam spać. W pauzie chyba muszę to nadrobić bo jestem nie do życia a tu dziś dzień sprzątania   no chyba że zostawię to na jutro,albo dziś popołudniu,zobaczy się .Miłego dnia wszystkim i spokojnego.
31 lipca 2020 07:45 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego dnia 
31 lipca 2020 08:23 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich słonecznie i bardzo serdecznie...Spokojnego i radosnego dnia życzę.