Powitajki przy kawie 62

29 lipca 2020 08:17 / 9 osobom podoba się ten post
Witajcie miło ludkowie 
Dziś kolejny piękny dzień. Wczoraj, jak to czasami się mówi, "zjarałem" się na słońcu, ale nic to. Najważniejsze, że fajowo mijają ostatnie dniu urlopu. Jeszcze zaraz wyjazd na przejażdżkę zabytkową ciuchcią z równie zabytkowymi wagonikami i spacer do lasu. Ile wpadnie grzybków do koszyka, tyle wpadnie. Według informacji w necie, grzybki są. Choć dla mnie właściwy okres na grzybobranie to wrzesień i październik. Po powrocie z Niemiec udam się na jesienne grzybobranie. W domu mam jeszcze dużo suszonych grzybków z ubiegłego, urodzajnego roku. 
Powracającym do domu, jak i tym, którzy zaczynają pobyt, a także tym, którym jeszcze trochę zostało do zjazdu, życzę miłego i spokojnego dnia
29 lipca 2020 09:19 / 5 osobom podoba się ten post
Oraz dzień dobry Wszystkim ! No "śkleroza"  I gitarra 
29 lipca 2020 09:23 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Witam się   Wami  ...w nocy  przybyłam  na  stare  miejsce.Moja koleżanka  do pary  dotarła 2 godz.po mnie.Jest nas dzisiaj    cztery  opiekunki  Od 15g.przejmujemy babcię....jeszcze leżakuję ,a dziewczęta  piją  kawkę Miłego  dnia kochani 
29 lipca 2020 09:27 / 7 osobom podoba się ten post
Witamza oknem pogodnie ale ześko...wypita....czas do pracy....na popołudnie jeszcze planów brak.Miłego dnia
29 lipca 2020 11:01 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, słoneczne bardzo :-)
Piękny poranek, musi być piękny dzień, czego Wam życzę :najlepszego3:
Maluda, współczuję. Tobie życzę przyjemnego chlodku na "spacerze " z Mariane. Czy Ty nie  jesteś przypadkiem w Badenii Wittembergii?
Twoja Mariane to moja dawna Marianka na taką sie zapowiadała.

Nie Gusiu, jestem w Dolnej Saksonii. 
29 lipca 2020 11:05 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Nie Gusiu, jestem w Dolnej Saksonii. :-)

Jest trochę tych Maianek 
29 lipca 2020 14:37 / 6 osobom podoba się ten post
Prawie spakowana,prawie ogarnięta prawie posprzątane  Dzień doberek ludu pracujący i urlopujacy niebawem do drugich dołączę 
29 lipca 2020 14:38 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! Witam się   Wami  ...w nocy  przybyłam  na  stare  miejsce.Moja koleżanka  do pary  dotarła 2 godz.po mnie.Jest nas dzisiaj    cztery  opiekunki :-) Od 15g.przejmujemy babcię....jeszcze leżakuję ,a dziewczęta  piją  kawkę :pije kawe:Miłego  dnia kochani :najlepszego2:

To jakiś zlot?
29 lipca 2020 14:44 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witajcie miło ludkowie :chaplin:
Dziś kolejny piękny dzień. Wczoraj, jak to czasami się mówi, "zjarałem" się na słońcu:smiech3:, ale nic to. Najważniejsze, że fajowo mijają ostatnie dniu urlopu. Jeszcze zaraz wyjazd na przejażdżkę zabytkową ciuchcią z równie zabytkowymi wagonikami i spacer do lasu. Ile wpadnie grzybków do koszyka, tyle wpadnie. Według informacji w necie, grzybki są. Choć dla mnie właściwy okres na grzybobranie to wrzesień i październik. Po powrocie z Niemiec udam się na jesienne grzybobranie. W domu mam jeszcze dużo suszonych grzybków z ubiegłego, urodzajnego roku. 
Powracającym do domu, jak i tym, którzy zaczynają pobyt, a także tym, którym jeszcze trochę zostało do zjazdu, życzę miłego i spokojnego dnia:buziaki2::kwiatek dla ciebie:

Kurde wszyscy zjarani a ja dawno taka ,,jasna,"nie byłam bo tu więcej chmur niż promieni, pozostałości opalenizny z kwietnia i maja na skórze posiadam, ale jeszcze ze 2 × prysznic wezmę i z Angolem mnie pomylą 
29 lipca 2020 14:47 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kurde wszyscy zjarani a ja dawno taka ,,jasna,"nie byłam bo tu więcej chmur niż promieni, pozostałości opalenizny z kwietnia i maja na skórze posiadam, ale jeszcze ze 2 × prysznic wezmę i z Angolem mnie pomylą :smiech3:

Jeszcze tydzień takiej pogody ma być, więc wszystko przed Tobą
29 lipca 2020 14:48 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jeszcze tydzień takiej pogody ma być, więc wszystko przed Tobą:radosc1:

Oj to wszystko wystawie do słońca pięty też 
29 lipca 2020 14:50 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oj to wszystko wystawie do słońca pięty też :palka:

I skąpe bikini i gitara
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29 lipca 2020 15:07 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

I skąpe bikini i gitara:super::smiech3:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No gitara też będzie niech mi gra, niech mnie zasłania ciałem swoim przed ? wzrokiem pci niebezpiecznej
30 lipca 2020 06:14 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Witam się w czwartek. Za oknem piękne słoneczko już świeci. Dziś mam w planie piec ciasto o nazwie pieśniak więc wszystkich Was serdecznie zapraszam.  Do tego będzie kawa  lub herbata do wyboru. . Spokojnego dnia Wam życzę i pięknej słonecznej aury nie tylko na niebie ale i w 
30 lipca 2020 06:40 / 7 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Dziś będę gotować "gulasz" warzywny z dodatkiem mięsa drobiowego.
Na jutro planuję rybę z sosem koperkowym.
Miłego dnia wszystkim