Powitajki przy kawie 62

09 września 2020 08:37 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Witaj:-) Teraz śniadanie, fizjoterapia, obiad, pauza, ogród i kawa, kolacja, spanko.
Na pauzie chcę na rowerze do dużego parku podskoczyć, rozejrzeć się za grzybkami. 

I jak z grzybami były? Widziałam, że ludzie teraz ciągle fotki wstawiaja z nimi. 
09 września 2020 09:33 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

I jak z grzybami były? Widziałam, że ludzie teraz ciągle fotki wstawiaja z nimi. 

Tylko pieczarki w parku, innych nie znalazłem 
W Polsce jest wysyp, a ja tutaj
Myślę, że za miesiąc też będą. 
09 września 2020 10:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim i miłego dnia
 
09 września 2020 11:24 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich
09 września 2020 12:55 / 3 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo 
10 września 2020 04:54 / 5 osobom podoba się ten post

 
Dzień dobry 
Zapraszam 
Miłego dnia 
 
10 września 2020 05:41 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek, no Luke już nie śpi, to wiem. Zabieram się za kawę, a potem obaczymy, co dalej Milego dnia Opiekunowo ?☕??
10 września 2020 06:01 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Ja też już nie śpię..Przebudzilam się i nici że spania. Dla mnie na kawkę jest za, wcześnie ale jak ktoś ma ochotę to zapraszam. Dziś wizyta pflege i duszowanie seniorki.  Miłego i spokojnego dnia dla Was. 
10 września 2020 07:28 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Do włączenia komputera zastanawiałam się- środa dziś, czy czwartek??? Wszystko się miesza... Miłego dnia życzę.
10 września 2020 07:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry nowy dzień czas rozpocząć, a więc niech będzie przyjemny i minie szybciutko
10 września 2020 09:01 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
10 września 2020 10:33 / 5 osobom podoba się ten post
dzeń dobry, miłego i bezstresowego dnia wszystkim pracującym
10 września 2020 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tylko pieczarki w parku, innych nie znalazłem :-)
W Polsce jest wysyp, a ja tutaj:nerwowy2::smiech3:
Myślę, że za miesiąc też będą. 

To kiepsko. Widziałam, że w Pl to wysyp borowików jest i to takich dorodnych. 
10 września 2020 16:46 / 3 osobom podoba się ten post
No i nie mówiłam...  połowa września i pół klasy u syna chora  tylko się do szkoły zeszła młodzież i d*... (objawy:ból gardła,głowy, stan podgorączkowy, bóle ogólne, mocne osłabienie) , Jeszcze wszystkich książek nie kupili i znowu w domu.... Bidoki. Ręce nogi mozg na ścianie.. Już widzę te naukę...Teraz czekam na wieści z przedszkoli i żłobkow bo mam tam koleżanki no ciekaweee ciekawee
 
10 września 2020 17:23 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

No i nie mówiłam... :lol3: połowa września i pół klasy u syna chora :yo: tylko się do szkoły zeszła młodzież i d*... (objawy:ból gardła,głowy, stan podgorączkowy, bóle ogólne, mocne osłabienie) , Jeszcze wszystkich książek nie kupili i znowu w domu.... Bidoki. Ręce nogi mozg na ścianie.. Już widzę te naukę...Teraz czekam na wieści z przedszkoli i żłobkow bo mam tam koleżanki no ciekaweee ciekawee
 

Jeszcze nauczyciele będą błagać o pracę. Chcą zdalnej nauki ok? Samorządy ogłoszą, że szkoły nie rentowne. Obsługa, administracja a potem belferki na bruk. Ale nic to " Dobra zmiana naszła".