Powitajki przy kawie 62

11 września 2020 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dziadek po kąpieli jeszcze leży, zaraz go ubiorę. Miał przerwę 3 tygodnie, że względu na odleżyn,e, już wygojoną. A ja powolutku o iadem się zajmę, potem autem do REWE, bo większe zakupy robię dziś. 

Czyli ze 3 tyg bez odwiezania, mycia myjka itd   w łóżku np? 
11 września 2020 11:26 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Czyli ze 3 tyg bez odwiezania, mycia myjka itd :rozmysla:  w łóżku np? 

No tak
 

 
No coś Ty.. Bez kąpieli w wannie. 
Rano i wieczorem góra przy umywalce, a dół w łóżku.
Kąpiel ma, wg zaleceń rodziny, raz w tygodniu
11 września 2020 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

No tak:-(
 
:smiech3:
 
No coś Ty.. Bez kąpieli w wannie. 
Rano i wieczorem góra przy umywalce, a dół w łóżku.
Kąpiel ma, wg zaleceń rodziny, raz w tygodniu

No bo już myślę Luke 3 tyg na plazy  
11 września 2020 13:28 / 5 osobom podoba się ten post
11 września 2020 13:31 / 4 osobom podoba się ten post
Chwalę się ....to dzisiejszy  łupy mego męża ...No i pierwszy raz wstawiłam  zdjęcie....
 
11 września 2020 13:36
Damessa

I super
11 września 2020 13:38 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

I super :-):super:

miałam dobrego nauczyciela 
11 września 2020 13:49
Damessa

Supcio oo i jakie duuzee
11 września 2020 13:58 / 2 osobom podoba się ten post
I po pausie zleciało tak szybko że fju fju zwłaszcza że pogoda wyborna 
Ja na  2 h a pies za mna  2 h biegał  nie ma to tamto pies też musi być fit
Czas na podwieczorek /taras+markiza+   + sok +ciasto z rodzynkami, winogron i brzoskwinie
11 września 2020 17:15 / 4 osobom podoba się ten post
Jak aktywizować seniora, który np jest na   i wogole nie chce wyjść z domu nigdzieeee
poradnik (dla ludzi z poczuciem humoru) : 
1. Zrobić samemu zakupy i nie kupić to co najbardziej lubi (ulubione słodycze, ulubiony chleb na śniadanie itd) Bo nie wiemy gdzie leży w sklepie i udajemy waRiata mówiąc że skoro tak dobrze wie to niech idzie razem i znajdzie to 
2. Najpierw niby od niechcenia krótkie info z tv czy internetu że 92 mężczyzna wziął slub z 98 kobieta... Wkoncu miłość nie zna granic....1 h później...ze lepiej zamiast opiekunki żeby  jakiś dziadek tu był... Mowie.. Gadałby, gotował,śniadanie do łóżka przynosił bo co miałby niby do roboty jak nie koło swej kobity latać... Może być wdowiec...mówię.. 
1 h później  chce iść na spacer może kogoś spotka na wsi.. Ubieramy się idziemy.... Spacer trwa długo dość... Dziwne... Pociska dziadek jakiś na motorku..krotkie spodenki, czapka z daszkiem.... Mówię oooo może ten fajny... ..... Babcia: e za stary  i wdowiec... ma  80 lat  odp babcia.. sczczena mi opada z wymagań.....
Mijaja dni... 
Kolejny któryś dzień....babcie dopada melancholia ze ona sama tak śpi...i nie ma faceta
Kolejne dni mijaja... Tuż przed snem babci Przypominą sie ze widziała tego dziadka i ona chce ma spacer chodzić po sniadaniu  i chce go znaleźć gdzie mieszka..   i już nie jest dla niej za stary......i mówi że 80 też jest ok..
I... Tak się zaczęły poszukiwania jakiegoś gościa ze wsi 3 ulice dalej co go spotkałyśmy... A spotkać nie możemy... Za to spacer z  seniorka codziennie gwarantowany  
12 września 2020 05:50 / 4 osobom podoba się ten post
Sobotnie dzień dobry. Prawie wyspana, kawa już też pachnie. Zapowiadają do końca września piękną pogodę, obaczymy. Wszystkim pogodnego , słonecznego dnia ?????☕
12 września 2020 06:10 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie 
Pogodny dzień przed nami, chociaż jeszcze ciemno....
Miłego dnia Opiekunkowo 
12 września 2020 06:18 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem ciemno jeszcze. No cóż dzień już coraz krótszy. I widsć  to i rano i wieczorem. Dziś z planów mam wyjazd z seniorką do fryzjera o ile wstanie i będzie miała ochotę. Zobaczymy. Na ten czas to jeszcze  bo nie mam po co. Do 8 mogę sobie poleżeć.  Wam życzę spokojnego i bezstresowo dnia a dla tych co są w potrzebie kawę zaparzam bo dla mnie za, wcześnie. 
12 września 2020 06:23 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Sobotnie dzień dobry. Prawie wyspana, kawa już też pachnie. Zapowiadają do końca września piękną pogodę, obaczymy. Wszystkim pogodnego , słonecznego dnia ?????☕

Już tęsknię za złota Polska jesienią. 
12 września 2020 07:31 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknej, lekkiej i bezstresowej soboty życzę wszystkim