Powitajki przy kawie 62

10 września 2020 17:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jeszcze nauczyciele będą błagać o pracę. Chcą zdalnej nauki ok? Samorządy ogłoszą, że szkoły nie rentowne. Obsługa, administracja a potem belferki na bruk. Ale nic to " Dobra zmiana naszła". 

 mi się nigdy nie marzyło być nauczycielka w szkole
ja to się raczej na dyrektorkę  zakładu poprawczego trudnej młodzieży wpisuje  tam to bym zaszalala  
Dusia ja nie umiem na poważnie o poltyce i  jej reformach o tym całym zwariowanym świecie i jego układach opowiadać i nie idzie tego bajzlu rozkmninic
Wiem ze choćby tu w de brakuje nauczycieli i nikt się w to nie chce aż tak pchać i  wielu nauczycieli  to emigranci.
Zresztą jak i lekarzy co drugi to z serbii, Węgier,..macedonii.. Afryki  Itd
A znowu w moim mieście uczą już nauczyciele z ukrainy.
Heh to ci słodka kraina Europy miodem plynaca niczym eden cała w zieleni a euro płynie do kieszeni
 
A na stare lata to Mi dzieci muszą mieszkanko w centrum kupić  zamienić nad dyskoteka i będę wychodzić o północy i młodzież straszyc
10 września 2020 19:12 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jeszcze nauczyciele będą błagać o pracę. Chcą zdalnej nauki ok? Samorządy ogłoszą, że szkoły nie rentowne. Obsługa, administracja a potem belferki na bruk. Ale nic to " Dobra zmiana naszła". 

Nie sądzę, żeby błagali. Już brakuje nauczycieli. Średnia wieku rośnie. A młodzi się nie garną- i się im wcale nie dziwię. Nie chodzi tu o samo nauczanie i młodzież, ale o resztę. Syn znajomych, który napomknął, że chciałby iść w kierunku matematyki i nauczania, był przez wszystkich przekonywany, że to głupi pomysł. I wybrał co innego. Też bym nie chciała, żeby moje dzieci miały zostać nauczycielami- bo nie dość, że nie ma szacunku, to i płaca do wysiłku i odpowiedzialności kiepska. Nauczanie online nie było ich marzeniem, i nie jest- przynajmniej tych, z którymi mam do czynienia.
Szkoda mi tylko dzieci, bo skoro ten zawód jest tak nisko szacowany, to możliwe, że pójdą robić to osoby, które nic innego nie mogły znaleźć. I się nie bardzo będą tego nadawały- w sporej części. Można powiedzieć, że już sporo takich osób jest. Ale, moim zdaniem, będzie gorzej.
11 września 2020 05:38 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
11 września 2020 06:12 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek wyspana i przy kawie. Żadnych planów na dziś nie mam tylko zadzwonić do Wnuka z życzeniami urodzinowymi. Miłego, fajnego dnia Opiekunowo ????
11 września 2020 06:23 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piątek, weekendu początek. Jeszcze przede mną  3 takie weekendy i wyruszam na urlop. Ale to jeszcze  trochę czasu więc muszę popracować jeszcze. Dziś podjade do sklepu i dokupie kilka rzeczy bo w lodowce zaczyna się robić pusto. Dla Was spokojnego i słonecznego dnia i smacznej kawki. 
11 września 2020 07:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę wszystkim 
11 września 2020 07:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
 
Chłodny, ale słoneczny poranek 
 
Miłego piątku życzę Wam
11 września 2020 07:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Tutaj też chłodno. Ale może w dzień się rozrusza...
11 września 2020 08:13 / 3 osobom podoba się ten post
Miłego dzionka pyk po kawce?   
11 września 2020 09:00 / 2 osobom podoba się ten post
Nie chcę psuć humoru nikomu
 
Tak obrodziły prawdziwki
 
11 września 2020 09:01 / 1 osobie podoba się ten post
To nie ja, haha, tylko zdjęcie z portalu grzybiarskiego
11 września 2020 09:08 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, dzień dobry, ale czas szybko leci, pyk i już weekend się zbliża. Życzę dobrego dnia i więcej słońca! ;) 
11 września 2020 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
11 września 2020 09:58 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, pozdrowionka dla Wszystkich i miłego słonecznego dnia
11 września 2020 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
Dziadek po kąpieli jeszcze leży, zaraz go ubiorę. Miał przerwę 3 tygodnie, że względu na odleżyn,e, już wygojoną. A ja powolutku o iadem się zajmę, potem autem do REWE, bo większe zakupy robię dziś.