Powitajki przy kawie 62

21 września 2020 15:21 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam, mam dwa wyjazdy do wyboru,  chyba zdecyduję  się na dziadziusia 93 w Paderborn,  druga  oferta jest z firmy  Promedica24 a krążą  o niej dziwne  historie. Ciężko podjąć  decyzję,  wiadomo  trochę  loteria  A im człowiek  bardziej  się zagłębia tym większego pietra  ma. Więc prawdopodobnie  29 będę już w Niemczech  z Wami  pisała.  Życzę spokojnych  dni i wszystkiego  miłego. 

Nie polecam Promediki, co prawda podpisałam umowę ale nie zdążyłam wyjechać, bo pandemia wtedy się rozkręciła, ale oni mają tak zawiłe te umowy, sposób wynagrodzenia to już w ogóle kosmos....
 
21 września 2020 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Nie polecam Promediki, co prawda podpisałam umowę ale nie zdążyłam wyjechać, bo pandemia wtedy się rozkręciła, ale oni mają tak zawiłe te umowy, sposób wynagrodzenia to już w ogóle kosmos....
 

Dokładnie. Są lepsze firmy. 
21 września 2020 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam, mam dwa wyjazdy do wyboru,  chyba zdecyduję  się na dziadziusia 93 w Paderborn,  druga  oferta jest z firmy  Promedica24 a krążą  o niej dziwne  historie. Ciężko podjąć  decyzję,  wiadomo  trochę  loteria  A im człowiek  bardziej  się zagłębia tym większego pietra  ma. Więc prawdopodobnie  29 będę już w Niemczech  z Wami  pisała.  Życzę spokojnych  dni i wszystkiego  miłego. 

Nie polecam PR24
21 września 2020 16:47 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dokładnie. Są lepsze firmy. :-(

Jadę z activecare,  już postanowione.  Za tydzień  będę z Wami dzieliła  los i odliczała. Dziękuję za podpowiedzi  to mnie jedynie  utwierdziło  w decyzji. Że  to mój drugi wyjazd  i ogólnie  jestem z tych  co to wszystko  przeżywają  to trochę  to mocno przechodzę,  mam nadzieję jednak, że  bedzie wszystko  dobrze. 
21 września 2020 17:15 / 4 osobom podoba się ten post
Marilyn

Jadę z activecare,  już postanowione.  Za tydzień  będę z Wami dzieliła  los i odliczała. Dziękuję za podpowiedzi  to mnie jedynie  utwierdziło  w decyzji. Że  to mój drugi wyjazd  i ogólnie  jestem z tych  co to wszystko  przeżywają  to trochę  to mocno przechodzę,  mam nadzieję jednak, że  bedzie wszystko  dobrze. 

Ooooo to jedziesz z firma z mojego miasta :) powodzenia!
Ja jutro będę wiedzieć czy jadę w środę :) na całe 3tyg :)
22 września 2020 05:58 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. Za oknem jeszcze nocka ale ja już spać nie mogę. Wam i sobie życzę  spokojnego i pogodnego dnia 
22 września 2020 07:22 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego, spokojnego dnia życzę 
22 września 2020 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Również dzień dobry dla wszystkich 
Spokojnego dnia
22 września 2020 07:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku z kawą. Zaraz podopieczny przyjedzie na śniadanie i dzień ruszy- podobny do wczorajszego, przedwczorajszego... A nie, przedwczoraj łańcuch w rowerze pękł, wczoraj został naprawiony- coś się dzieje!
22 września 2020 07:39 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich  serdecznie Dzisiaj mam wolny dzień   Jadę  do sąsiedniej  miejscowości  gdzie w każdy wtorek czynny jest sklep /2godz./dla  szperaczy:smiech3.Przyjemnego dnia nam wszystkim życzę.   
22 września 2020 08:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
22 września 2020 08:58 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Dzień dobry o poranku z kawą. Zaraz podopieczny przyjedzie na śniadanie i dzień ruszy- podobny do wczorajszego, przedwczorajszego... A nie, przedwczoraj łańcuch w rowerze pękł, wczoraj został naprawiony- coś się dzieje!

Dzieje się stale coś ,! W piątek odebrałam rower z naprawy , światła , wczoraj wracałam z mojej rundki o 20 , już świata nie działają ! A pan naprawczy ma # tygodnie urlop u ,! Tak się dzieje . 
22 września 2020 09:27
dorotee

Dzieje się stale coś ,! W piątek odebrałam rower z naprawy , światła , wczoraj wracałam z mojej rundki o 20 , już świata nie działają ! A pan naprawczy ma # tygodnie urlop u ,! Tak się dzieje . 

To latarkę przyczepić na te 2 tygodnie???
22 września 2020 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Witam wszystkich  serdecznie :-)Dzisiaj mam wolny dzień  :niech zyje: Jadę  do sąsiedniej  miejscowości  gdzie w każdy wtorek czynny jest sklep /2godz./dla  szperaczy:smiech3.Przyjemnego dnia nam wszystkim życzę. :kawa:  

Lubię takie sklepy! I nowa koleżanka odkryła, że jest taki w jej miejscowości- jakieś 3 km ode mnie. Ma się dowiedzieć czy on naprawdę jest czynny od 18 do 20 we środy- bo taką kartkę tam wynalazła...
22 września 2020 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

To latarkę przyczepić na te 2 tygodnie???

Wczoraj wracatlysmy 
y  na świetle z komórki .