Powitajki przy kawie 62

19 września 2020 08:29 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowochłodzik za oknem
19 września 2020 09:37 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w sobotni poranek. 
 
19 września 2020 09:50 / 3 osobom podoba się ten post
Dobrej soboty moje drogie koleżnaki i koleddzy po fachu! :)
19 września 2020 11:56 / 4 osobom podoba się ten post
Cześć  wszystkim,  choinka zaczynają  się problemy  że znalezieniem  stelli. Już miałam  jechać  do Bremen,  jednak  nie bo podobno wzięli kogoś  z innej firmy. Niby mam już nagranego dziadka  bez inkotynencji  w Paderborn  ale okaże się  w poniedziałek  czy faktycznie. Oczywiście co zlecenie  to taniej i teraz stanęło  na 1300. Ostatnia rozmowa z koordynatorką  mnie rozwaliła, opowiada o podopiecznej  jej depresji  A o tym że leży  i ma pampersy  to zupełnie  na marginesie...Drobny szczegół. 
Mam nadzieję ,że  moje poszukiwania  pracy  w końcu  będą  miały dobry finał.  Przyjemnego  dzionka ???
19 września 2020 12:52 / 4 osobom podoba się ten post
Witam już z domku. Piotruś wczoraj wyszedł ze szpitala, na szczęście to był stan przedzawałowy ale strach pozostał. Spokojnej soboty Opiekunowo. 
19 września 2020 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam już z domku. Piotruś wczoraj wyszedł ze szpitala, na szczęście to był stan przedzawałowy ale strach pozostał. Spokojnej soboty Opiekunowo. 

19 września 2020 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

Cześć  wszystkim,  choinka zaczynają  się problemy  że znalezieniem  stelli. Już miałam  jechać  do Bremen,  jednak  nie bo podobno wzięli kogoś  z innej firmy. Niby mam już nagranego dziadka  bez inkotynencji  w Paderborn  ale okaże się  w poniedziałek  czy faktycznie. Oczywiście co zlecenie  to taniej i teraz stanęło  na 1300. Ostatnia rozmowa z koordynatorką  mnie rozwaliła, opowiada o podopiecznej  jej depresji  A o tym że leży  i ma pampersy  to zupełnie  na marginesie...Drobny szczegół. 
Mam nadzieję ,że  moje poszukiwania  pracy  w końcu  będą  miały dobry finał.  Przyjemnego  dzionka ???

Ja nie wiem z jaką Ty firma jeździsz ale w mojej nigdy na dole w święta ( przynajmniej mnie) nikt nie kazał siedzieć. Mówię krótko, że nie święta chce do domu i wtedy pytają " To do kiedy umowa"?  Mówię do kiedy i koniec dyskusji. Umowa się kończy i jadę. A to problem rodziny i agencji kto będzie pracować w święta. Komu potrzebuje na kasa niech siedzi nawet 365/365 . Mnie też potrzebna ale bez przesady. I jeszcze jedno co to za stawki 1300? Trochę mało a firm jest wiele więc jest w czym wybierać. Owocnego szukania zlecenia. 
19 września 2020 13:42 / 2 osobom podoba się ten post
Duśka,  dzięki,  ale ja nic o świętach  nie pisałam  A choinka to taka  cholewcia...1300 mi daje wiodącą firma na A. mimo że dość  dobrze  znam niemiecki..
19 września 2020 14:10 / 4 osobom podoba się ten post
Marilyn

Duśka,  dzięki,  ale ja nic o świętach  nie pisałam  A choinka to taka  cholewcia...1300 mi daje wiodącą firma na A. mimo że dość  dobrze  znam niemiecki..

Znasz dobrze język to możesz przebierać w ofertach i to nie za 1300 euro. Zapraszam Pani z biura niech jadą za, taka kasę i z dziadkami siedzą 24/24. 
19 września 2020 15:50 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy popoludniowej kawie. Z rana zimno, teraz gorąco...
19 września 2020 17:25 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

Duśka,  dzięki,  ale ja nic o świętach  nie pisałam  A choinka to taka  cholewcia...1300 mi daje wiodącą firma na A. mimo że dość  dobrze  znam niemiecki..

Wejdź i poszukaj sobie odpowiednie cenowo sztele
dobrasztela. pl
20 września 2020 05:47 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia 
Zapraszam na kawę i herbatę
20 września 2020 06:18 / 3 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielny poranek 
20 września 2020 06:28 / 3 osobom podoba się ten post
Witam i ja. Kawa już wypita, Piotruś śpi i dobrze. Chłodno z rana ale w dzień ma być do 25 stopni. Pogodnej niedzieli Opiekunowo. 
20 września 2020 06:41 / 4 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie.  Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia.  i zapraszam na kawkę.