Powitajki przy kawie 62

19 lipca 2020 15:56 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Nie nincia, ja to nie Ty, a Ty nie ja :-)
Pogoniłaś lenia? Ja tak :radosc:
Właśnie wróciłam ze spaceru, tak się rozpędziłam,że  aż  za dakeko się zagalopowałam i wróciłam lekko spóźniona. Babcia już  gotowa,ubrana czekała na mnie ,a teraz czeka na kawę. Ja też :pije kawe:

Nie Gusia ha  dziś nie pogoniłam lenia i poszłam spać,całe 1,5 godz.spałam i teraz też pijemy kawę i jemy ciacho ?.
19 lipca 2020 16:58 / 4 osobom podoba się ten post
Witam Was po południu. Wcześniej nie dało rady, gdyż mój pedepcio wyciął wczoraj orła, a dziś zaczęly się skutki. Stłukł kolano.
Stało się to wczoraj, podczas przesadzania z łożka na wózek po poobiedniej drzemce. Wymknął się jednej "spitexówie" z ramion  i bum ! Fakt, że są tam osoby ,których nie lubi i wtedy zachowuje się jak uparty osioł, ale "spitexówy" też niejednego takiego urwisa widzialy. No trudno. Wczoraj , jak przyjechałam oczarowana , zadowolona i miałam kompletną śrubę od tych widoków , to nie działo się nic. Pogadałam z dziadkiem jeszcze wieczorem, opowiedział co się stało. Kolano nie było obrzęknięte ani bolesne. Dzisiaj rano zonk...Ała i ała. Kolano lekko opuchnięte. Hausarzt na urlopie, ale tu jest taka instytucja jak Mobilarzte. Przyjechał, obejrzał. Nie zawyrokował złamania , raczej stłuczenie, ale zalecił do szpitala na RTG. Pojechaliśmy. Tylko stłuczenie na szczęscie. Tak i pedepcio leży, okupuje telewizor i już mu nawet jakby trochę lepiej . Byleby tylko jutro nie zacząl rozrabiać, bo i tak w lóżku jeszcze zostanie, tak, jak pan doktor zalecił. 
Idę zobaczyć, czy gdzies między barierkami nie probuje się już przemknąć 
Miłego popołudnia ,kawy ,ciacha, a nawet dwóch  A co wam będę żałować 
19 lipca 2020 17:30 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Byłam w Braunschweigu na flohmarku, do Ciebie trochę za daleko. Nadreptałam się okrutnie, ale trochę klamotów nakupiłam.

Malgi ja chyba będę w Brunschwaigu we wtorek bo córka pdp coś wspominała że pojedziemy  i pytała czy chcę coś kupować czy tylko pooglądać,ja wolę pooglądać no chyba że coś mi się trafi fajnego jeszcze tam nie byłam nie wiem więc co tam jest,potem dokończę bo muszę kończyć.
19 lipca 2020 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Malgi ja chyba będę w Brunschwaigu we wtorek bo córka pdp coś wspominała że pojedziemy  i pytała czy chcę coś kupować czy tylko pooglądać,ja wolę pooglądać no chyba że coś mi się trafi fajnego:-) jeszcze tam nie byłam nie wiem więc co tam jest,potem dokończę bo muszę kończyć.

U nas też ci na piechotę płacili 1 euro, a ja zmotoryzowana aż 2 musiałam zapłacić. Do centrum BS mnie nie ciągnie, ja na obrzeżach północno-zachodnich się plątam. W centrum bywałam kilka lat temu jak zmieniałam naszą Mleczko. Wtedy miałam bliżej i często wpadałam na zakupy, albo tylko oglądanie. Teraz wolę trochę przyoszczędzić, bo mam na horyzoncie wesele chrześnicy w Stolicy.
19 lipca 2020 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

U nas też ci na piechotę płacili 1 euro, a ja zmotoryzowana aż 2 musiałam zapłacić. Do centrum BS mnie nie ciągnie, ja na obrzeżach północno-zachodnich się plątam. W centrum bywałam kilka lat temu jak zmieniałam naszą Mleczko. Wtedy miałam bliżej i często wpadałam na zakupy, albo tylko oglądanie. Teraz wolę trochę przyoszczędzić, bo mam na horyzoncie wesele chrześnicy w Stolicy.:niech zyje::taniec2::randka3::pije3::milosc1::tanczy::niech zyje:

Widocznie teraz wszędzie płaci się wejściówki 
20 lipca 2020 05:44 / 5 osobom podoba się ten post
Milego dnia Opiekunnowo 
20 lipca 2020 05:56 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie opiekunkowo  życzę spokojnego i bezstreowego dnia. Na dziś dużo planow, tzn urzędowych spraw więc szybko się witam  i zmykam. Kawkę zostawiam.  i kwiaty na dobry humor. 
20 lipca 2020 06:01 / 7 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo.
U nas burza i lunęło okrutnie.
Wczoraj wieczorem głowa mnie bolała, aż musiałam wstać po tabletki. Pewnie mój organizm czuł już zmianę pogody
20 lipca 2020 07:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim,u nas też burza i leje niesamowicie ,ale chyba potem będzie lepiej, ja już po herbatce a teraz zmykam budzić pdp. a może pozwolę jej dłużej poleżeć ale ona i tak już nie śpi tylko przewraca się z boku na bok.Miłego dnia wszystkim i bez smutków 
20 lipca 2020 07:59 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknego, spokojnego poniedziałku i całego tygodnia życzę 
20 lipca 2020 08:49 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, znów zaczynamy nowy tydzień . Ochłodziło się po nocnym deszczu. Wczoraj miałam pietra że się rozchoruję, najpierw bolała mnie głowa, a później cały człowiek, jak przed grypą. Byli mi zimno, chociaż było gorąco, całą noc się pociłam. Jak temperatura zaczęła się podnosić powoli, po kilka kreseczek, to się naprawdę przestraszyłam . W sobotę byłyśmy  na urodzinach siostry pedepci, bylo sporo osób, co prawda sama rodzina,nikt z nas się koroną nie przejmował, ale wczoraj mualam obawy,czy przyoadkiem to ja nie zostałam ukoronowana. Na szczęście dzusiaj wszystko dobrze i oby tak zostało. 
Wam pięknego poniedziałku życzę. Sobie oczywiście też 
20 lipca 2020 18:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim- tym pracującym i na urlopie. W domu szybko czas leci, choć akurat ostatnie dni smutne- kuzyn niewiele starszy ode mnie zmarł...
Wszystko leniwie, spokojnie. Dziś miałam jechać do miasta, ale się nie chciało i przełożyłam na jutro- ma być chłodniej.
W te wakacje jakby wolniej, spokojniej. Ale może jeszcze coś ciekawego wymyślę
20 lipca 2020 21:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Takie tam małe kobiece smuteczki. Będzie dobrze. :-) musi być... 

Zobacz jaka pogoda a ja jutro wyruszam sie poopalac Cos czuje , ze szkoda bedzie pieniedzy i fatygi ale moze nie bedzie tak zle. Witajcie wieczorowa pora.
21 lipca 2020 05:38 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Dziś w planie kieszenie ogórków.. Po wczorajszej ulewie na pewno będzie chłodniej. Spokojnego dnia kochani. 
21 lipca 2020 05:48 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo.
Miłego dnia wszystkim