Powitajki przy kawie 62

18 lipca 2020 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Takie tam małe kobiece smuteczki. Będzie dobrze. :-) musi być... 

Głowa do góry Dusia 
19 lipca 2020 06:00 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w niedzielę
Wakacje, wakacje...czas urlopu trwa
Do pełni szczęścia brakuje tylko pogody, ale dobrze, że chociaż są termy i aquaparki...więc można popływać.
Wszystkiego życzę miłej niedzieli i ślę pozdrowienia
19 lipca 2020 06:36 / 5 osobom podoba się ten post
Witam pięknie w słoneczną niedzielę.
Dziś po śniadaniu jadę na Flohmark, może znajdę jakąś perełkę?
Miłej, leniwej niedzieli wszystkim pracującym, a rozrywkowej - urlopującym.
19 lipca 2020 07:03 / 4 osobom podoba się ten post
Witanko niedzielne, kawa już prawie wypita. Za chwilę budzę seniorkę, dziś duszowanie. Razem z synusiem wyjeżdżają na urodziny do niedalekiej Kolonii, a ja mam wolne prawie do kolacji. Super! No to allelujja i do przodu 
19 lipca 2020 07:45 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  U mnie też urlopu cd. Dziś pogoda piękna i już słońce świeci  właśnie popijam kawkę  z moim  i oglądamy tv.  Dzis jedziemy w goście więc mam z głowy obiad. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. 
19 lipca 2020 07:54 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry radosnej niedzieli życzę Wam i sobie również 
19 lipca 2020 08:04 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w tą piękną pogodę  późno wstałam więc narazie tyle 
19 lipca 2020 08:13 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam pięknie w słoneczną niedzielę.
Dziś po śniadaniu jadę na Flohmark, może znajdę jakąś perełkę?
Miłej, leniwej niedzieli wszystkim pracującym, a rozrywkowej - urlopującym.:angel3:

Hej Malgi u mnie będziesz na tym Flomarku? to może się spotkamy,ja mam tylko 2 godz.wolnego ale pójdę po śniadaniu zobaczyć bo mam blisko. Pewnie masz samochód.
19 lipca 2020 10:23 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej,bezstresowej niedzieli!!!Po 2,5 tygodniach znudziło mi się podczytywanie z krzaków,więc postanowiłam coś popisać.Nie mogę jeszcze się przyzwyczić,że rano budzi mnie ryczenie krów!!!Dobra wiadomość to ta,że dzisiaj nie gotuję obiadu-o 12 idziemy na grilla,dom dalej,do syna i synowej.Potem rower,kawa,kolacja i kolejna niedziela zleci!!!!Za 3 tygodnie będę śpiewać"Ta ostatnia niedziela"!!!!!
19 lipca 2020 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spóźnione 
U mnie już pauza, obiad zjedzony, pedepcia uśpiona 
Niedziela powitała mnie piękną, słoneczną pogodą, a teraz już się chmury zbierają . Już szukam powodu, żeby usprawiedliwić swoje lenistwo i  w domu zostać w czasie przerwy 
Jakaś ospała jestem, nic mi się nie chce. Zawsze tak mam po 3 tygodniach turnusu. A w małej miejscowości to się człowiek jeszcze bardziej rozleniwia. Pięknego, niedzielnego popołudnia Wam życzę 
19 lipca 2020 13:03
Gusia29

Dzień dobry spóźnione :-)
U mnie już pauza, obiad zjedzony, pedepcia uśpiona :lol1:
Niedziela powitała mnie piękną, słoneczną pogodą, a teraz już się chmury zbierają :-(. Już szukam powodu, żeby usprawiedliwić swoje lenistwo i  w domu zostać w czasie przerwy :oczko:
Jakaś ospała jestem, nic mi się nie chce. Zawsze tak mam po 3 tygodniach turnusu. A w małej miejscowości to się człowiek jeszcze bardziej rozleniwia. Pięknego, niedzielnego popołudnia Wam życzę :najlepszego3:

Gusia czy ty  to może ja,bo ja też się rozleniwiam,podobnie jak ty szukam powodu żeby posiedzieć w domu,bo podobnie jestem na wichurze i nie ma gdzie chodzić ani jezdzić,nawet parku porządnego nie ma i też chyba zostanę w domu ? a powód mam że pdp o 3,00 mnie zbudziła do toalety bo sama już nie potrafi iść i ja potem do ok 5 nie spałam więc jestem niewyspana i zmęczona  Wczoraj zrobiłam 20km.na rowerze to dziś już może nie muszę 
 
19 lipca 2020 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo udanej niedzieli
19 lipca 2020 14:44
nincia

Hej Malgi u mnie będziesz na tym Flomarku? to może się spotkamy,ja mam tylko 2 godz.wolnego ale pójdę po śniadaniu zobaczyć bo mam blisko. Pewnie masz samochód.:-). 

Byłam w Braunschweigu na flohmarku, do Ciebie trochę za daleko. Nadreptałam się okrutnie, ale trochę klamotów nakupiłam.
19 lipca 2020 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Byłam w Braunschweigu na flohmarku, do Ciebie trochę za daleko. Nadreptałam się okrutnie, ale trochę klamotów nakupiłam.

Malgi czy u was też jest bilet wstępu na Flomark ,bo ja byłam u siebie i musiałam kupić bilet za 1 euro,a kupiłam tylko jedną rzecz  i widziałam ogłoszenie że u was jest Flomark 26 lipca czyli za tydzień,czy u was jest co tydzień?,Brunszweig to większe miasto niż moja duża wiocha.
19 lipca 2020 15:29
nincia

Gusia czy ty  to może ja,bo ja też się rozleniwiam,podobnie jak ty szukam powodu żeby posiedzieć w domu,bo podobnie jestem na wichurze i nie ma gdzie chodzić ani jezdzić,nawet parku porządnego nie ma i też chyba zostanę w domu ? a powód mam że pdp o 3,00 mnie zbudziła do toalety bo sama już nie potrafi iść i ja potem do ok 5 nie spałam więc jestem niewyspana i zmęczona :gwizdanie: Wczoraj zrobiłam 20km.na rowerze to dziś już może nie muszę :hihi:
 

Nie nincia, ja to nie Ty, a Ty nie ja 
Pogoniłaś lenia? Ja tak 
Właśnie wróciłam ze spaceru, tak się rozpędziłam,że  aż  za dakeko się zagalopowałam i wróciłam lekko spóźniona. Babcia już  gotowa,ubrana czekała na mnie ,a teraz czeka na kawę. Ja też