Powitajki przy kawie 62

17 lipca 2020 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki za ten tekst. Zapowiada się dla mnie dobry weekend :-)

Dla mnie chyba też  ale to się okaże  
18 lipca 2020 05:51 / 5 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio całe Opiekunowo. Dzisiaj po południu mam zlot kolejnej córki seniorki, oby była inna od tej, którą mialam okazję już poznać. Jeszcze nie czuję się na 100 procent dobrze, ale jest coraz lepiej. Grunt, że w nocy nie byłam budzona dzwonkiem. Jaka pogoda, to jeszcze nie wiem, bo rolety zasłonięte. No, to pyk pod ten dzień ☕??????
18 lipca 2020 06:43 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Krótko się witam bo mam podły humor. więc nie chce mi się pisać na forum. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. Mój napewno będzie do bani. Ja kawki się nie napije bo i tak boli mnie głowa ale Wam życzę smacznej kawusi. 
18 lipca 2020 06:48 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja sobotnio.
Miłej wszystkim
18 lipca 2020 07:44 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobrej w sobotę miłego i spokojnego dnia wszystkim  Pałucka już dotleniiłam,herbatkę wypiłam i teraz przygotowuję do śniadania,potem małe zakupki i znowu przy obiedzie.Na dworze słoneczko świeci choć narazie tylko 14 st. Później ma być ok 22 st. więc na rowerek dobra pogoda tylko chęci mieć. 
18 lipca 2020 08:10 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Krótko się witam bo mam podły humor.:-( więc nie chce mi się pisać na forum. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. Mój napewno będzie do bani. :-(Ja kawki się nie napije bo i tak boli mnie głowa ale Wam życzę smacznej kawusi. :kawa::kawa1::kawa:

Łączę się w podłym humorze. Ale trzeba brać się w garść choć nie jest to łatwe.  
Miłego wszystkim!!! 
18 lipca 2020 08:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Krótko się witam bo mam podły humor.:-( więc nie chce mi się pisać na forum. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. Mój napewno będzie do bani. :-(Ja kawki się nie napije bo i tak boli mnie głowa ale Wam życzę smacznej kawusi. :kawa::kawa1::kawa:

18 lipca 2020 08:56 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Krótko się witam bo mam podły humor.:-( więc nie chce mi się pisać na forum. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. Mój napewno będzie do bani. :-(Ja kawki się nie napije bo i tak boli mnie głowa ale Wam życzę smacznej kawusi. :kawa::kawa1::kawa:

Spokojnie Dusia będzie dobrze  
18 lipca 2020 08:57 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Łączę się w podłym humorze. Ale trzeba brać się w garść choć nie jest to łatwe.  
Miłego wszystkim!!! 

Tobie też spokoju nie będzie tak źle  
18 lipca 2020 09:08 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo w sobotę 
Pełne 3 tygodnie pracy mam za sobą i zleciało nie wiem kiedy. Witam radośnie, słońce świeci, ptaki o 6 już swoim śpiewem mnie obudziły, miałam więc czas na doleżenie i nieśpieszny rozruch. 
Na 10 z pedepcią do fryzjera, obiad to odmrożona kalafiorowa z ubieglego tygodnia a po południu wir fahren nach Dűsseldorf . Urodzinowe gartenparty u siostry pedepci.
Miłego dnia wszystkim,a tym w podłym humorze oby jak najszybciej poszedł sobie precz. 
18 lipca 2020 11:48 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry zaraz południe, słoneczko za oknem, jest piękny weekend chociaż w pracy,ale jest dobrze milego dnia! 
18 lipca 2020 15:09 / 6 osobom podoba się ten post
udało mi się dojechałam do tego małego miasteczka 10 km z tąd,ale zaraz musiałam wracać bo pierwszy raz to trochę błądzenia,dojechałam najpierw nad rzekę gdzie jeździły barki,zapaliłam  i napoiłam się potem jechałam dalej i droga chodnikowa się zakończyła,wjechałam na ulicę gdzie nie było pobocza  ,cofałam rower  do tyłu rower aby inaczej objechać,wszyscy na motorach i w samochodach się gapili i coś tam gadali  ale nie po naszemu więc tylko odpowiadałam ist gut i uśmiech na twarzy,zajęło mi to ok 10 min. ale co tam znalazłam tą inną drogę ścieżkową no i dojechałam do centrum .Usiadłam na ławce,odpoczęłam i patrzę na godzinę a tu godzina już minęła,więc cóż musiałam wracać aby się nie spóźnić.Z powrotem już krócej jechałam bo znałam drogę i jeszcze pół godz.miałam czasu aby odpocząć  ale dałam radę,dobrze że sobie kupiłam nasadkę z gąbki na siodełko to dupcie nawet nie boli 
18 lipca 2020 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Krótko się witam bo mam podły humor.:-( więc nie chce mi się pisać na forum. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. Mój napewno będzie do bani. :-(Ja kawki się nie napije bo i tak boli mnie głowa ale Wam życzę smacznej kawusi. :kawa::kawa1::kawa:

Mnie kawa pomaga , mocna czarna . Co sie dzieje dusia ? 
18 lipca 2020 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki za ten tekst. Zapowiada się dla mnie dobry weekend :-)

Mnie mina ciezko  , musialam nosic szmate na twarzy w sklepach ale przezylam . Teraz buszuje po internecie pijac szwebsa z lodem a na wieczor netfix . Od kwarantanny uzaleznilam sie od filmow . Wczoraj ogladalam Cialo naszej Szumowskiej , milego wieczoru wam zycze.   
18 lipca 2020 20:32 / 3 osobom podoba się ten post
monika.s

Mnie kawa pomaga , mocna czarna . Co sie dzieje dusia ? 

Takie tam małe kobiece smuteczki. Będzie dobrze.  musi być...