Powitajki przy kawie 62

21 października 2020 07:25 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia 
21 października 2020 07:33 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry☀ .  Wszyscy prawie już na nogach ja jeszcze w łóżku.  Nie wstaje jeszcze. Narazie nie muszę.. Za tydzień się to zmieni. Za oknem straszna u nas wichura i znowu . Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
21 października 2020 10:03 / 7 osobom podoba się ten post
Hellooo Opiekunkowo!
U mnie młyn i cyrk. Berlin odpadł, bo rodzinka pdp  boi się koronaświrusa.
Jadę w niedzielę albo w poniedziałek (zależy do dostępności busa), do Willich, gdzieś koło Dusseldorfu.
Wracam przed świętami, dam radę jakoś, bo wyjazd długi, ale kasa na święta będzie :P
 
21 października 2020 10:24 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Późno dzisiaj, ale tak jakoś wyszło. Na spacerze też się z koleżankami nie zobaczę, bo w innym czasie wyjdziemy. Ale może jutro, oby tylko pogoda lepsza byla...
21 października 2020 11:06 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w środę,płynie czas ze smugami deszczu.Dziś  kontrola PDp u lekarza ,więc czekamy .Miłego dnia wszystkim 
21 października 2020 11:17 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć  wszystkim, ja sama w domu,  na dworze  pada, dziadek jeszcze w szpitalu  i nikt nic nie wie kiedy  wyjdzie, córka  moja w domu znów do szkoły  nie poszła.  Czyli  wszystko  jak to w życiu  bywa  do D....życzę  lepszego nastroju  od mojego...
21 października 2020 15:08 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

Cześć  wszystkim, ja sama w domu,  na dworze  pada, dziadek jeszcze w szpitalu  i nikt nic nie wie kiedy  wyjdzie, córka  moja w domu znów do szkoły  nie poszła.  Czyli  wszystko  jak to w życiu  bywa  do D....życzę  lepszego nastroju  od mojego...

Skoro nikt nie wie, kiedy wyjdzie, to nikt ci w umowie nie będzie mieszał? Odpocznij i tyle. Na jedzenie ta córka ci dała?
21 października 2020 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Skoro nikt nie wie, kiedy wyjdzie, to nikt ci w umowie nie będzie mieszał? Odpocznij i tyle. Na jedzenie ta córka ci dała?

Tak, zostawiła  mi pieniądze,  wczoraj wpadli z sernikiem,  ja na piątek  zdeklarowałam  się z szarlotką. Ostatnio  nawet wino mi czerwone  zostawiła,  wypilysmy  sobie z sąsiadką. Generalnie  dostałam  mega doła  siedząc  sama w tym domu  i czytając te wszystkie  wieści  z Polski... 
21 października 2020 21:06 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Tak, zostawiła  mi pieniądze,  wczoraj wpadli z sernikiem,  ja na piątek  zdeklarowałam  się z szarlotką. Ostatnio  nawet wino mi czerwone  zostawiła,  wypilysmy  sobie z sąsiadką. Generalnie  dostałam  mega doła  siedząc  sama w tym domu  i czytając te wszystkie  wieści  z Polski... 

Polecam nie śledzić tego co się wyrabia 
22 października 2020 05:32 / 5 osobom podoba się ten post
Kawa wypita, włosy umyte. Jedyna korzyść z bardzo wczesnego wstawania. Dnia wolnego nie miałam, ale o tym napiszę później. Spokojnego czwartku Opiekunowo. 
22 października 2020 06:45 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  wszystkim,  życzę  przyjemnego czwartku ??? Mam wrażenie,  że świat  stanął  na głowie. Chciałabym ponadto, żeby już  dziadek wrócił, jemu też  się należy  pobyt u siebie  w domku,  choć nie powiem  w szpitalu  ma osobny  duży  pokój  z wielkim oknem  i widokiem na miasto,  jakieś  zabiegi  na nogę  ultradźwięki  ma tam też. Dom to jednak  dom. Dziś mija tydzień,  myślę  że po tym tygodniu  nicnierobienia mogę sobie  przedłużyć  pobyt,  choć bardzo tęsknię  już za psem i dziś śniło mi się, że wraz z ogromnym  jeleniem  został postrzelony  mój  piesek.
22 października 2020 07:08 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w czwartekDziś znów wizyta u lekarza z PDPzobaczymy co powiedzą.Dużo pozytywów mimo obecnego czasuMiłego dnia
22 października 2020 07:10 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem wiatr szaleje więc znowu będzie ake może jutro dzisiaj mnie nie ma cały dzień sporo mam do załatwienia i muszę rano wyjechać z domu by się że wszystkim wyrobić. Wam życzę spokoju i pięknej pogody.  A teraz czas na, kawkę jeśli ktos ma ochotę. 
22 października 2020 07:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry miłego, spokojnego dnia 
22 października 2020 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku. Mam nadzieję, że pogoda będzie ładna, bo już rowerem chce się pojechać...