Powitajki przy kawie 62

18 października 2020 09:58 / 6 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo w leniwy niedzielny poranek
18 października 2020 15:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry poobiednio. Jola własnie poszła, a ja czuje, że mi się oko przymyka, więc się znęcam nad zdjęciami. Pdp drzemie, ale że pogoda jest dość ładna, to jak się ocknie może popcham go na wózku na krótki spacer. 
Miłego popołudnia życzę razem tutejszym kotełem z wolnego wybiegu 
18 października 2020 17:58 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór Opiekunkowo
19 października 2020 04:17 / 5 osobom podoba się ten post
No i znowu witam się bladym świtem, nie mogę tu spać. Piję kawę i jeszcze się przytulę do podusi. Miłego, nowego dnia Opiekunowo????☕
19 października 2020 07:02 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie  w poniedziałek. Miłego dnia kochani i słoneczka na niebie. 
19 października 2020 07:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy kawie. Kolejny dzień, kolejny tydzień... Ale już bliżej domu, niż dalej!
19 października 2020 07:42 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich, życzę  wszystkiego dobrego,  dziś jadę w odwiedziny  do szpitala, wizyty od 14. Na razie  nie chce mi się wstać, gdy trzeba do podopiecznego to się człowiek nie zastanawia  tylko kolejno wykonuje  czynności. Kompletnie  nic mi się nie chce,  wciąż zle wieści, ten chory tamta chora,  moja nastoletnia  w domu również  zbyt dojrzale  nie postępuje  przeżywając  w dalszym  ciągu  rozstanie ze swoją  miłością. Ona do niego pisze  on do mnie.... ciężko. Doszło jej teraz hybrydowe nauczanie,  do tego  prawko robi. No nic, może kawa pomoże, później na pewno ruch na rowerze. Jutro córka dziadka czynów przyjeżdża, dziwna baba  i  człowiek  czuje się jak intruz.  Pozdrawiam 
19 października 2020 08:04 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę zdrowia wszystkim i dużo optymizmu 
19 października 2020 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowoKolejny tydzień zaczety.Równo 3 tyg.i do domu.Kawa wypita teraz oczekiwanie na rehabilitantkę.Dziś pigodniej może spacer popołudniuMiłego dnia wszystkim 
19 października 2020 08:12 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam wszystkich, życzę  wszystkiego dobrego,  dziś jadę w odwiedziny  do szpitala, wizyty od 14. Na razie  nie chce mi się wstać, gdy trzeba do podopiecznego to się człowiek nie zastanawia  tylko kolejno wykonuje  czynności. Kompletnie  nic mi się nie chce,  wciąż zle wieści, ten chory tamta chora,  moja nastoletnia  w domu również  zbyt dojrzale  nie postępuje  przeżywając  w dalszym  ciągu  rozstanie ze swoją  miłością. Ona do niego pisze  on do mnie.... ciężko. Doszło jej teraz hybrydowe nauczanie,  do tego  prawko robi. No nic, może kawa pomoże, później na pewno ruch na rowerze. Jutro córka dziadka czynów przyjeżdża, dziwna baba  i  człowiek  czuje się jak intruz.  Pozdrawiam :do bani:

Moja latorośle też jest ten tydzień że mną na wsi bo szkoła zdalnie idzie. Głupota jak cholera. Już na nogach bo już jest po pierwszej lekcji. O 10 ma sprawdzian z matematyki a o 12  2 lekcje angielskiego. Książki po rozkłada nw na całym stole w sakonie. Jeszcze jestem tydzień w domu to niech że mną pobedzie, przynajmniej ma ugotowane jak to u mamusi. 
19 października 2020 08:22 / 5 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo życzę miłego dnia dużo spokoju i wytrwalosci
19 października 2020 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo już jestem spakowana jutro ok 16 wyjazd
19 października 2020 17:24 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry. Słonko świeci pięknie i cudnie- póki co. Jakiś wyż może nadciąga. A jak teraz wyż, to potem śnieg 
20 października 2020 05:28 / 5 osobom podoba się ten post
Witam pięknie Opiekunowo. Po wczorajszym seansie filmowym zasnęłam spokojnie. Jeszcze przed 20 tą wpadła najmłodsza córka seniorki i honory domu czyniłam w pidżamie. Ale dobrze, że była, bo uzupełniła zapasy w rękawiczki, maski, środki dezynfekcyjne no i kawę. W czwartek mamy jechać razem do centrum na większe zakupy, bo ja mam pod nosem tylko Penny. Oby tak dalej a jutro... Dzień Wolny?, aż mi się wierzyć nie chce?Spadam na kawę po cichu, żeby Was nie pobudzić ?☕??
20 października 2020 05:59 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo mala przerwa na kawkę i do siódmej pod kołderkę o 16 do domu