Powitajki przy kawie 62

24 października 2020 07:55 / 9 osobom podoba się ten post
Nie jestem w sosie od kilku dni-a na pewno nie beszamelowym czy innym kremowym.
Martwi mnie sytuacja w naszym kraju i irytuje postępowanie polityków.
Teraz będzie grubo. Jednego bajzlu, który własciwie zrobili sami, nie mogą ogarnąć, to dołozyli sobie następny. Wepchali łapy tam gdzie ich pchać nie powinni. A powinni wiedzieć, co takie decyzje wywołać mogą. Komu to teraz potrzebne i czy w ogóle? 
Już pisałam , że raczej się nie angażuję w politykę, bo jak to mawia mój sąsiad "każdy ...uj ma swój strój" , ale czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu. A może tak się miało stać .Teraz już może być z górki bo "Quos Deus perdere vult dementat prius ".
Dziś wolne , to sobie gdzieś wybędę, przerobię emocje.
Dobrego dnia mimo wszystko. 
24 października 2020 07:59 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnej, spokojnej soboty wszystkim 
24 października 2020 08:22 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotę
Dziś w nocy śpimy godzinę dłużej, dziś nowa rzeczywistość w Polsce, Prezydent ma pozytywny...To tyle info...
Czekam w poniedziałek na dokumenty, bez testu. Póki co, życzę Wam pogody ducha, miłego dnia i proszę...uważajmy na siebie. Chociaż wiem, że póki co, zakładanie maseczek nie jest zgodne z prawem, to jednak w trosce o siebie, o swoich bliskich i innych ludzi, zakładam ją. Ściągam ją tylko wtedy, gdy chcę zapalić czy czegoś się napić w mieście czy coś przekąsić. Oczywiście w otwartej przestrzeni. A wiem, że i za to ścigają, co jest chore. Bywajcie ludki kochane
24 października 2020 08:29 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  w ten deszczowy  dzień. Dobrego dnia dla wszystkich. 
24 października 2020 08:40 / 6 osobom podoba się ten post
Witam całe opiekunkowo życzę spokojnego dnia 
24 października 2020 09:08 / 6 osobom podoba się ten post
Miłego dnia.
..pogoda w kratkę....jeszcze dwa wekendy i powrót do domy.Pdp jeszcze w łóżku ,wiec jezcze luzSpokojnego dnia
24 października 2020 09:23 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, obudziło mnie słońce ale już chmury zakryly niebo. Podobnie jak Tina jestem nie w sosie. Z tego samego powodu. Martwi mnie otaczająca nas rzeczywistość, staram się jednak być bardziej optymistyczna i chociaż widzę, że rozum niektórym został już odebrany to nie chcę wierzyć, że Ten na górze chce nasz kraj do zguby doprowadzić. 
Wkurzona jestem, bo nikt w agencji nie odbiera telefonu pod nr, który powinien być dostępny 7/24. Miałam nadzieję, że przyślą mi kod do zrobienia testu, o którym pisała Evvex. W pobliżu mam szpital z mobilnym punktem, ogarnę się i wybiorę na spacer, żeby u źródła zobaczyć jak sprawy się mają. 
Czytam, że u Ciebie Luke, sytuacja podobna. Jak będę wiedziała czy tak z marszu można ten test zrobić dam znać. 
Przyjemnego, spokojnego dnia życzę. 
24 października 2020 10:15 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich z domowych pieleszy. Wynik testów mojego i męża - pozytywny.
Myślę, że przy zwykłej grypie też by wyszedl pozytywny.
Wyjazd do pracy pod wielkim znakiem zapytania, czy znajdę jeszcze jakąś pracę na listopad do grudnia?
Najpierw muszę wydobrzeć, bo z gorączką i ogólnym osłabieniem to ciężko byłoby pracować.
Zdrówka wszystkim i wspaniałego weekendu
24 października 2020 10:21 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich,  ja podobnie jak większość  mam nastrój  podyktowany  tą  całą  paniką. 
Dziś rano  wyrzuciłam  3 butelki po małym  piwie które mąż  córki postawił  w kuchni  obok pustej butelki po winie.  O matko,  prawie apopleksji  dostał  że  nie zaoszczędził  . Ale niektórzy  ludzie są  chorobliwie  chytrzy. 
24 października 2020 10:30 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wszystkich z domowych pieleszy. Wynik testów mojego i męża - pozytywny.
Myślę, że przy zwykłej grypie też by wyszedl pozytywny.
Wyjazd do pracy pod wielkim znakiem zapytania, czy znajdę jeszcze jakąś pracę na listopad do grudnia?
Najpierw muszę wydobrzeć, bo z gorączką i ogólnym osłabieniem to ciężko byłoby pracować.
Zdrówka wszystkim i wspaniałego weekendu :angel1:

Wynik nic nie znaczy bo on nie pokazuje żadnego koronaswirusa. Nie bój nic . Będzie dobrze. kuruj się i będzie git 
24 października 2020 10:32 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, obudziło mnie słońce ale już chmury zakryly niebo. Podobnie jak Tina jestem nie w sosie. Z tego samego powodu. Martwi mnie otaczająca nas rzeczywistość, staram się jednak być bardziej optymistyczna i chociaż widzę, że rozum niektórym został już odebrany to nie chcę wierzyć, że Ten na górze chce nasz kraj do zguby doprowadzić. 
Wkurzona jestem, bo nikt w agencji nie odbiera telefonu pod nr, który powinien być dostępny 7/24. Miałam nadzieję, że przyślą mi kod do zrobienia testu, o którym pisała Evvex. W pobliżu mam szpital z mobilnym punktem, ogarnę się i wybiorę na spacer, żeby u źródła zobaczyć jak sprawy się mają. 
Czytam, że u Ciebie Luke, sytuacja podobna. Jak będę wiedziała czy tak z marszu można ten test zrobić dam znać. 
Przyjemnego, spokojnego dnia życzę. 

Złote słowa Gusieńko :) Bijskupem byś mogła zostać  Pewnie , że Opatrzność nie zmiecie naszego kraju z powierzchni ziemi, dlatego rządzącym, którzy całym krajem nie są zdezaktywował doładowania i zasięg  Do tego musiało dojść, ale zobaczymy jeszcze światelko w tunelu.
24 października 2020 11:51 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Złote słowa Gusieńko :) Bijskupem byś mogła zostać :lol2: Pewnie , że Opatrzność nie zmiecie naszego kraju z powierzchni ziemi, dlatego rządzącym, którzy całym krajem nie są zdezaktywował doładowania i zasięg :-) Do tego musiało dojść, ale zobaczymy jeszcze światelko w tunelu.

O Qrcze, ale mi się podoba to o dezynfekcji i doladowaniach 
Zapożyczam,coraz częściej można tymi słowami częstować 
A ja stwierdzam, że jestem w czarnej doopie. W punkcie wykonywania testow dowiedziałam się, że test tylko że skierowaniem. Jak mam objawy, to tel do lekarza na pierwszym miejscu. W chwili obecnej w żadnym z 5 punktów w Olsztynie, prywatnie testów n i e  r o b i ą. !!!
Skierowania niet, objawów niet,to i testu niet. Ciekawe co mi Pani koordynator powie w poniedzialek, bo w czasie weekendu, to cała agencja nie tylko zdezynfekowana, bo pewnie telefony na weekend oddają do utyluzacji. 
Będzie się działo, jak się okaże, że jestem pozytywna. W sensie covidowym oczywiście, bo tak ogólnie to jestem
Wystarczy mieć opryszczkę czy jakiś lekki stan zapalny i wynik jest pozytywny. 
25 października 2020 06:23 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielę  po zmianie czasu  jakby ktoś się zakręcił i nie wiedział w końcu która godzina.  Ostatnia niedziela w domku. Jutro w drogę trzeba ruszać. Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
25 października 2020 07:22 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w niedzielny poranek! Wyspałam się, trochę przed budzikiem się obudziłam, ale i tak jakieś 50 minut dodatkowego snu. Dziś nie chodziłam jak lunatyk po domu o świcie
25 października 2020 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
Witam, już nie śpię. Obudziłam się połamana, bolą mnie mięśnie-szyja,kark ramiona i ogólnie czuję się połamana. To chyba stres, obawa przed tym, co będzie jeśli wynik testu będę miała pozytywny. Jutro podobno będę mogła zrobić test prywatnie. Zapowiada się piękny, słoneczny dzień. U mnie niedziela wyjazdowa. Wybieram się na cmentarz odwiedzić groby rodziców i innych bliskich ,których już przy mnie nie ma. Trochę mi to zajmie, bo cmentarz jest ok 90 km od Olsztyna. 
Spokojnej, przyjemnej niedzieli Wam życzę. 
Dusiu, robiłaś test?