Powitajki przy kawie 62

25 października 2020 07:34 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O Qrcze, ale mi się podoba to o dezynfekcji i doladowaniach :oklaski:
Zapożyczam,coraz częściej można tymi słowami częstować :oczko:
A ja stwierdzam, że jestem w czarnej doopie. W punkcie wykonywania testow dowiedziałam się, że test tylko że skierowaniem. Jak mam objawy, to tel do lekarza na pierwszym miejscu. W chwili obecnej w żadnym z 5 punktów w Olsztynie, prywatnie testów n i e  r o b i ą. !!!
Skierowania niet, objawów niet,to i testu niet:-(. Ciekawe co mi Pani koordynator powie w poniedzialek, bo w czasie weekendu, to cała agencja nie tylko zdezynfekowana, bo pewnie telefony na weekend oddają do utyluzacji. 
Będzie się działo, jak się okaże, że jestem pozytywna. W sensie covidowym oczywiście, bo tak ogólnie to jestem:-)
Wystarczy mieć opryszczkę czy jakiś lekki stan zapalny i wynik jest pozytywny. 

Babciu Gusiu Pisałam o dezaktywacji , nie o dezynfekcji  Ośmielę się tak do Ciebie zrócić, gdyż może Tina będzie w przyszłym roku babcią Tiną - istnieje realne zagrozenie, z czego się ogromnie cieszę 
 
25 października 2020 07:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej, przyjemnej niedzieli wszyskim 
25 października 2020 07:43 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich niedzielnie.
Dalej nie czuję się najlepiej, też jestem taka "obolała", ale pocieszam się, że został mi jeszcze tydzień z "haczykiem" tej kwarantanny, lecz potem ciężko będzie się "rozruszać". Chyba po niedzieli muszę zacząć ćwiczyć chociaż drobne prace ogródkowe, bo po tygodniu leżenia to nawet mięśnie nóg zastrajkują...
Piękne słoneczko za oknem, to pójdę pozbierać malinki na soczek.
Miłej niedzieli wszystkim
25 października 2020 07:46 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Babciu Gusiu :-)Pisałam o dezaktywacji , nie o dezynfekcji :lol2: Ośmielę się tak do Ciebie zrócić, gdyż może Tina będzie w przyszłym roku babcią Tiną - istnieje realne zagrozenie, z czego się ogromnie cieszę :oklaski:
 

Tak to jest, jak babcia nie potrafi czytać ze zrozumieniem, albo czyta nieuważnie i jeszcze głos w dyskusji zabiera 
Życzę Tobie oby to zagrożenie nie tylko na "strachu " się skończyło i wkrótce będę mogła napisać-Tina, witaj w klubie!
Fajnie być mitgliedem tego klubu dla wybrańców 
25 października 2020 07:50 / 5 osobom podoba się ten post
Tak, tak zmianę czasu mamy, tyle, że niektórzy nie wiedzą czy chodzić zgodnie ze wskazówkami zegara, czy przeciw.
A piszę tu o Konfederacji, której przedstawiciele najpierw stając rządowi w poprzek wrzeszczeli, że plandemia i inne takie z czapy wzięte herezje, a ostatnio w czambuł podpisali wniosek do TK o zniesienie aborcji eugenicznej, nie patrząc ile dramatów ludzkich to spowoduje, bo to już nie chodzi o traktowanie aborcji jako srodka antykoncepcyjnego, ale o pozbawienie kobiet wyboru czy urodzić dziecko z wadą letalną. Szkodzą tym już i tak z powodu takiej ciąży skrzywdzonym kobietom, ale i temu dziecku- gdzie pozwolenie na poród i kilka godzin czy dni życia w cierpieniu- jest terapią uporczywą i okrucieństwem. To tyle o niekonsekwencjach z politycznego punktu widzenia patrząc.Wnioski nasuwają się same.
A dziś u mnie piękna ,słoneczna niedziela i takiegoż dzionka wszystkim życzę. 
 
 
25 października 2020 08:00 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam, już nie śpię. Obudziłam się połamana, bolą mnie mięśnie-szyja,kark ramiona i ogólnie czuję się połamana. To chyba stres, obawa przed tym, co będzie jeśli wynik testu będę miała pozytywny. Jutro podobno będę mogła zrobić test prywatnie. Zapowiada się piękny, słoneczny dzień. U mnie niedziela wyjazdowa. Wybieram się na cmentarz odwiedzić groby rodziców i innych bliskich ,których już przy mnie nie ma. Trochę mi to zajmie, bo cmentarz jest ok 90 km od Olsztyna. 
Spokojnej, przyjemnej niedzieli Wam życzę. 
Dusiu, robiłaś test?

Nie nie robiłam. Agencja nie kazala bo sami są chyba niezorientowani. Bilet i potrzebne dokunrnty mam i tak mi kazali jechać a czy mnie przepuszcza przez granice? To już agencji problem. Jeśli bym nawet chciała zricic to już nie mam jak bo jutro jade. 
25 października 2020 08:05 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tak to jest, jak babcia nie potrafi czytać ze zrozumieniem, albo czyta nieuważnie i jeszcze głos w dyskusji zabiera :hihi:
Życzę Tobie oby to zagrożenie nie tylko na "strachu " się skończyło i wkrótce będę mogła napisać-Tina, witaj w klubie!
Fajnie być mitgliedem tego klubu dla wybrańców :-)

Bez wątpienia wybrańcy i ludzie z inicjatywą, bo jak mnie słuchy doszły, to znalazły się jednostki w tej grupie, którzy w ramach godzin dla seniorów - za niewielką opłatą robią zakupy młodszym. Piszę poważnie 
Seniorów w dobrej formie na pewno nie brak i niech tak dalej będzie :)
25 października 2020 08:26 / 4 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo w niedzielny poranek  zdrówka zycze
25 października 2020 09:44 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie nie robiłam. Agencja nie kazala bo sami są chyba niezorientowani. Bilet i potrzebne dokunrnty mam i tak mi kazali jechać a czy mnie przepuszcza przez granice? To już agencji problem. Jeśli bym nawet chciała zricic to już nie mam jak bo jutro jade. :-(

daj znać jak już dojedziesz
25 października 2020 09:46 / 7 osobom podoba się ten post
A tak w ogóle Dzień Dobry Dziewczyny i Chłopaki! :)
Dzisiaj ma być pięknie na świecie, to śmigam do Zielonej Góry :)
Miłej niedzielki wszystkim i duuuużo uśmiechu!
25 października 2020 09:47 / 5 osobom podoba się ten post
mzap88

daj znać jak już dojedziesz

Jak mnie nawet cofną z granivy to też dam znać  
25 października 2020 09:54 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo niedzielnie tak
25 października 2020 09:58 / 7 osobom podoba się ten post
Witam  serdecznie,  dziś  samotna niedziela,  wybiorę  się tylko do szpitala na krótkie  odwiedziny. Czas zejdzie mi później  bankowo na grze  w chińczyka  online,  czytaniu  i jedzeniu.
25 października 2020 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie nie robiłam. Agencja nie kazala bo sami są chyba niezorientowani. Bilet i potrzebne dokunrnty mam i tak mi kazali jechać a czy mnie przepuszcza przez granice? To już agencji problem. Jeśli bym nawet chciała zricic to już nie mam jak bo jutro jade. :-(

Czyli podobnie jak moja agencja. Może jutro czegoś nowego się dowiem.
Dusiu, melduj proszę, jak przekroczysz granicę 
25 października 2020 11:07 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Czyli podobnie jak moja agencja. Może jutro czegoś nowego się dowiem.
Dusiu, melduj proszę, jak przekroczysz granicę 

Luke z tego co wiem jedzie chyba dwa dni po mnie i też nie kazali mu testu robić tylko dokumenty i bilet.