Jak minął dzień 10

01 stycznia 2021 20:00 / 6 osobom podoba się ten post
Mimo że być może późno ale z całego serducha życze Wam wszystkiego naj. Żeby wszystkie, no prawie wszystkie marzenia się spełniały. 
 Ja dziś rodzinnie odwalam dzień piżamowca leniwca. Zjadamy resztki sylwestrowe i mamy maraton z wikingami ( no co trzy się czasem pozażynać) 
01 stycznia 2021 23:36 / 3 osobom podoba się ten post
I to ja szanuje #tylkopolska 
 
02 stycznia 2021 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
Goście pojechali, chociaż planowali około 17 jechać (60 km od nas mieszkają). Babcia jest dla nich najbliższą rodziną. Od skata trudno odejść. Zjedli kolację i było fajnie. Siedzą i grają sami, czasami do F. podejdę się spytać, czy nie chce na klo..Takie moje obowiązki. Bo F. nie powie sam, czy chce iść do toalety. ..Ogólnie miło i przyjemnie. Niebawem pora do łóżek pójść, ale to jeszcze trochę czasu. 
03 stycznia 2021 13:55 / 5 osobom podoba się ten post
morze  dziś  szaleje...5 w skali Bf. Ale pięknie  było....
03 stycznia 2021 18:25 / 2 osobom podoba się ten post
Ja tak dziś z zapytaniem. We wtorek wyjeżdżają do DE, i tu moje pytanie jaki my test musimy zrobić. W biurze mówią co innego w TV co innego i już zgłupiałam? 
03 stycznia 2021 18:46 / 2 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Ja tak dziś z zapytaniem. We wtorek wyjeżdżają do DE, i tu moje pytanie jaki my test musimy zrobić. W biurze mówią co innego w TV co innego i już zgłupiałam? 

Sprawdź może na stronie Sanepidu danego landu . 
Ja miałam ten szybki kasetowy i rejestracja  wjazdu . 
Tylko to było 8 grudnia . NRW 
Jeszcze strona ambasady RP.
 
03 stycznia 2021 20:31 / 4 osobom podoba się ten post
Pedepcia wróciła taxi po 4 godzinach pobytu w szpitalu.
Jeszcze musiałam jej moje ostatnie 50 euroków pożyczyć na taryfę, bo w portmonetce miała tylko 10...
 
04 stycznia 2021 08:37 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie dziś kijowo się zaczął. W laboratorium w którym miała m zrobić test z powodu choroby pracowników i braku zastępstwie nie robił dziś nic. Firm nie odbiega a jutro miałam jechać. Jakaś masakra
04 stycznia 2021 20:07 / 3 osobom podoba się ten post
Tagesschau... więc mam już pauzę do 22ej. Jak zawsze, czas dla mnie.
Dzień spokojny, śnieg prószył tylko do południa, teraz sucho, ulice czarne. Ale w środę ma padać w całych Niemczech.
Qcze, niech ten koronawirus odchodzi..., bo za miesiąc chcę gdzieś na trzy dni pojechać. Bo póki co, w chwili obecnej  zakwaterowanie i wyżywienie wszędzie odpada... Lockdown jeszcze w Polsce.
Ale co tam, pożyjemy, zobaczymy. 
06 stycznia 2021 16:17 / 7 osobom podoba się ten post
Rano wstawiłam obrazek, że to będzie dobry dzień. No, od rana norma, nawet odśnieżanie zaliczyłam. Obiad w miarę spokojnie, a potem senior pojechał z wizytą do żony. A w międzyczasie... telefon od firmy, że zjeżdżam dzień wcześniej, bo nie mieli busa dla zmienniczki! Tak, że będę miała szansę porozmawiać z Nią i powiem na co może liczyć i czego się spodziewać. Chyba, że przypadnie seniorowi do gustu, hmm.. Ja jestem niezmiernie szczęśliwa - wunschlos glucklich ???
06 stycznia 2021 18:25 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Rano wstawiłam obrazek, że to będzie dobry dzień. No, od rana norma, nawet odśnieżanie zaliczyłam. Obiad w miarę spokojnie, a potem senior pojechał z wizytą do żony. A w międzyczasie... telefon od firmy, że zjeżdżam dzień wcześniej, bo nie mieli busa dla zmienniczki! Tak, że będę miała szansę porozmawiać z Nią i powiem na co może liczyć i czego się spodziewać. Chyba, że przypadnie seniorowi do gustu, hmm.. Ja jestem niezmiernie szczęśliwa - wunschlos glucklich ???

Przecież mówiła, ze wraca poprzednią co jej i dziadkowi pasowała tak więc co Cię to obchodzi jak jej się tutaj spodoba. Będziesz do domu i koniec kropka. 
06 stycznia 2021 19:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Przecież mówiła, ze wraca poprzednią co jej i dziadkowi pasowała tak więc co Cię to obchodzi jak jej się tutaj spodoba. Będziesz do domu i koniec kropka. 

Dusia, na te 3 tygodnie do 1 lutego przyjeżdża jakąś inną, a ta najukochańsza dopiero po niej. Tak, że pogadam sobie trochę po polsku ???
06 stycznia 2021 20:24 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dusia, na te 3 tygodnie do 1 lutego przyjeżdża jakąś inną, a ta najukochańsza dopiero po niej. Tak, że pogadam sobie trochę po polsku ???

Jak dziad będzie taki niezgodny to tam co kilka tygodni będą zmiany. 
06 stycznia 2021 20:45 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dusia, na te 3 tygodnie do 1 lutego przyjeżdża jakąś inną, a ta najukochańsza dopiero po niej. Tak, że pogadam sobie trochę po polsku ???

Już współczuję dziewczynie
08 stycznia 2021 15:56 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie. Jak to u mnie życie lubi płyta figle i zwatiłam nie do Koblenz a pod Bielefeld. Małżeństwo całkiem przyjazne (a pierwsze wrażenie najważniejsze) , natomiast córeczka która zadomowił a się tu jakieś 3 miesiące temu (mimo że zmienniczka zgłaszały problemy z nią)  to jakaś  perfekcyjna pani domu (ale to nie komplement, u niej to jakieś chorobliwie wręcz). Najbardziej rozbawiała mnie tym że chciała mnie nauczyć robić budyń z torebki (sic!).  Zobaczymy jak to będzie