Jak minął dzień 10

18 lutego 2021 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pewnie tak- temat moge podrzucić i ilustracje :lol1:
I może tak zrobie-żeby się Clio nie nudziła :lol3:

Dawaj,Clio na pewno się ucieszy 
18 lutego 2021 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dawaj,Clio na pewno się ucieszy :-)

Poszukam na kompie - miałam fajnego mema 
18 lutego 2021 17:42 / 3 osobom podoba się ten post
Clio, jako ,że wybywasz ponad normę ,choć nie w tym sensie co ja , ale takim  już  transcendentalnym , to prosimy Cię o poemacik, lub choć fraszkę czy limeryk. Temat bliski i wciągający. Może wpleć trochę zawodowego etosu ,frywolnego przekazu i jakis przysmak śniadaniowy. Plosimy, plosimy i Maljan tes :

 
 
18 lutego 2021 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
Clio, plosimy, bitte, bitte, bitte....
18 lutego 2021 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
Clio, albo chociaż powróż, a potem my powróżymy Tobie 
Qrna trzeba coś zrobić, żeby ją od używek odciągnąć 
18 lutego 2021 18:40 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Clio, albo chociaż powróż, a potem my powróżymy Tobie :lol3:
Qrna trzeba coś zrobić, żeby ją od używek odciągnąć :lol1:

Czekajcie  dziewvzyny bo od 14 babka zacmienie tropi mnie w skarpetach np w pokoju jak leze a ja udaje ze spie i sie bawimy tak  potem ona tropi  pokoje i wyjada z lodowki.nie nadążam a sie nagadam ale spoko napisze cos 
18 lutego 2021 18:59 / 4 osobom podoba się ten post
 
          "Tropicielka"
Babka moja dziwny człek 
Wciaz w skarpetach tropi mnie
Nie usiedzi nie pogada
I kiełbachy  z lodowki wyjada
Nie dam rady,nie wytrzymam 
I se chyba walnę  Dżina 
I zaprosze wszak Mariana
Marian faze ma od rana
Ja dołącze do tej fazy 
Bo przez babke "skarpetowe" mam urazy
 
18 lutego 2021 19:07 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Czekajcie  dziewvzyny bo od 14 babka zacmienie tropi mnie w skarpetach np w pokoju jak leze a ja udaje ze spie i sie bawimy tak:hihi:  potem ona tropi  pokoje i wyjada z lodowki.nie nadążam a sie nagadam :zaskoczenie: ale spoko napisze cos:spotkanie: :tak:

No,Clio, to ile razy już  sobie polałaś?
Bo nie wiem, babka ma zaćmienie, czy Ciebie zaćmilo i tak leżysz sobie i babka ściągnąć Cię z łózka nie może?
18 lutego 2021 19:12 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

No,Clio, to ile razy już  sobie polałaś?
Bo nie wiem, babka ma zaćmienie, czy Ciebie zaćmilo i tak leżysz sobie i babka ściągnąć Cię z łózka nie może?:lol2:

Moze fajnie gdybym sie napila i poszla spac  i bym tych skarpet nawet nie slyszala  I tez bym pokoju swego szukała.razem bysmy sie pobawiły i bym mie narzekala.Na trzezwo czuje sie śledzona  no co chwila babka pokoju szuka  albo lazienki  
18 lutego 2021 19:16 / 4 osobom podoba się ten post
Może taka babka wymęczyć. Krymhilda mnie tak tropiła jak pierwszy raz tam przyjechałam. A że naprawdę jest namolna( agresywna w żadnym wypadku), to jak wchodziła do kuchni, to uciekałam drugimi drzwiami. Tak sie ganiałyśmy w kółko 
Jedak trzeba było sie zatrzymac, bo zawsze coś tam do zrobienia było to tylko słyszałam-haluuu,haluuu ist jemand da? 
Jezuniu. Tak robiła jak ją dziadek popędził a przychodziła do mnie po to aby sie spytać, czy do libe mana może iść 
Cyrk z nią na kółkach był. Teraz jeszcze jest w łóżku to mają tam względny spokój, ale juz długo względnie spokojnie nie wyleży 
18 lutego 2021 19:26 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może taka babka wymęczyć. Krymhilda mnie tak tropiła jak pierwszy raz tam przyjechałam. A że naprawdę jest namolna( agresywna w żadnym wypadku), to jak wchodziła do kuchni, to uciekałam drugimi drzwiami. Tak sie ganiałyśmy w kółko :-)
Jedak trzeba było sie zatrzymac, bo zawsze coś tam do zrobienia było to tylko słyszałam-haluuu,haluuu ist jemand da? :-)
Jezuniu. Tak robiła jak ją dziadek popędził a przychodziła do mnie po to aby sie spytać, czy do libe mana może iść :lol3:
Cyrk z nią na kółkach był. Teraz jeszcze jest w łóżku to mają tam względny spokój, ale juz długo względnie spokojnie nie wyleży :lol1:

No to mam cos w ten desen bo agresywna nie jest ale nie potrafi sie na niczym skupic ,lazi za mna lub po pokojach,wszystkie drzwi otwerra zamykają,tropi ludzi za oknami,ogl tv nie chce ogladac albumu nie chce,gazet pooglądać nie chce,nie zdaze  wypic nic do konca kubek juz mi umyje i gdzies wsadzi  i 2x w ciagu dnia spacer robie zeby ja zmęczyć naczynia i sztucce do czyszczenia  daje I jakos leci, minal tydzien
18 lutego 2021 19:32 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

No to mam cos w ten desen bo agresywna nie jest ale nie potrafi sie na niczym skupic ,lazi za mna lub po pokojach,wszystkie drzwi otwerra zamykają,tropi ludzi za oknami,ogl tv nie chce ogladac albumu nie chce,gazet pooglądać nie chce,nie zdaze  wypic nic do konca kubek juz mi umyje i gdzies wsadzi  i 2x w ciagu dnia spacer robie zeby ja zmęczyć naczynia i sztucce do czyszczenia  daje:hihi: I jakos leci, minal tydzien

To wspólczuje.Serio,bo bedziesz miała jeszcze lepiej.Nie zmęczy sie tak szybko i zachowaj lepiej dystans, żeby za bardzo sie do Ciebie nie przyzwyczajała bo sie do Cię przyspawa  Krymhilda tak potrafiła dziadka doprowadzic do rozpaczy, nas opiekunki , sąsiadke Beti ( z nosem stała u niej przy szybie ,jak tylko wychodzilysmy na pauze) . Uspokoiło się troche jak podjeto decyzje o tym żeby przychodziła do niej taka ergo-animatorka i się nią zajmowała przez godzine dziennie. Tyle ze na początku byl problem bo Krymhilda nie chciała z nią rozmawiać.
18 lutego 2021 19:54 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To wspólczuje.Serio,bo bedziesz miała jeszcze lepiej.Nie zmęczy sie tak szybko i zachowaj lepiej dystans, żeby za bardzo sie do Ciebie nie przyzwyczajała bo sie do Cię przyspawa :-) Krymhilda tak potrafiła dziadka doprowadzic do rozpaczy, nas opiekunki , sąsiadke Beti ( z nosem stała u niej przy szybie ,jak tylko wychodzilysmy na pauze) . Uspokoiło się troche jak podjeto decyzje o tym żeby przychodziła do niej taka ergo-animatorka i się nią zajmowała przez godzine dziennie. Tyle ze na początku byl problem bo Krymhilda nie chciała z nią rozmawiać.

Tak wiem.staram sie ja tez zostawiać  sam na sam ze sobą. Probuje patrze,testuje.Zobaczylam to po przyjezdzie wszystko.Troche ciezko bo normalna opieka to to nie jest.Jakos daje sobie rade no musze.Taka choroba nic ja nie interesuje a pogadać nie pogadasz z nia normalnie a to nie slyszy a tp nie rozumie po niemiecku a to zacmienie a to sramto 
Dobra dziołchy  lepiej mnie odrywajcie milo
18 lutego 2021 20:08 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Tak wiem.staram sie ja tez zostawiać  sam na sam ze sobą. Probuje patrze,testuje.Zobaczylam to po przyjezdzie wszystko.Troche ciezko bo normalna opieka to to nie jest.Jakos daje sobie rade no musze.Taka choroba nic ja nie interesuje a pogadać nie pogadasz z nia normalnie a to nie slyszy a tp nie rozumie po niemiecku a to zacmienie a to sramto:hihi: 
Dobra dziołchy  lepiej mnie odrywajcie milo:przytula:

Tak jak ta nasza pupilka  Nie pracowała nigdy zawodowo-tylko libe man i świecidełka. Czasem wzieła gazete do ręki, ale szybko sie nudziła. Telewizji tez na ogól nie, aleee-programy o modzie nawet chętnie. Może szczęśliwieswojej cos  wynajdziesz.
Nasza to jeszcze lubiła opowiadac ile razy przeprowadzali sie w zyciu i jakie posiadłosci mieli. Fakt było tego troche, bo dziadek duzo pracował ale ile mozna słuchac i jeszcze w czasie jak się obiad gotuje. Kiedys tak chciała zmienniczkę zabawić ,to ona w laptopie wyszukała taką rezydencję za 7 baniek i pokazała babce jaki ma niby dom w Polsce  Oj jak poleciała w te pędy do libe mana z okrzykiem- Paul, Paul!!! Szkoda ,ze nie możesz tego zobaczyc, jaki Megi dom ma !!! Spokój zmienniczka miała przez pół godziny-dziadek nie bardzo 
18 lutego 2021 21:28 / 3 osobom podoba się ten post
Niezly  numer Tina 
Ah wlasnie dzwonila do mnie moja zmienniczka  co do dziadka pojechala,o porady pytała i sobie pogadalysmy 1,23 h rozmowy. Bardzo fajna babeczka.Eh milo bylo pogadać  
Tymczasem  zapodam film  w tv a wam dobranoc