Jak minął dzień 10

03 marca 2021 20:16 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień spokojny, rodzina w komplecie, dziadek siedzi w fotelu i ogląda tv. 
Podkłady dziś dotarły, takie niebieskie, z materiały. 
Nigdy nie pamiętam, czy ta biała strona, czy niebieska ma być na wierzchu... Ktoś, coś...? :smiech3:
I mi się czasami zapomina... 
 
A tu ten wózek (o którym wczoraj wspominałem), czy jak to nazwać, być może jak Tina mówi, platformowy. 
 

Ciekawy pojazd 
Ja spotkalam podklady z materiału,ze niebieski srodek  do gory a boki biale zawijane  pod spod materaca
( te z materialu co sie piora normalnie )
Druga wersja jedno lub kilku razowe  niebieskie/zielone jakby cerata do dolu....biale wypelnienie do gory.
 
 
03 marca 2021 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Z calego tekstu wychwycilam najwalasciwsze rzeczy: szpilki,zawody,plecaczek na kosmetyki  :eureka: pewnie specjalne do zawodow:terefere::smiech3: 
Nie mozna bylo tak krocej?:lol2: 
 
 

Nie napiszę jakie, bo pierwsza tam polecisz........
03 marca 2021 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Ciekawy pojazd:-):yo: 
Ja spotkalam podklady z materiału,ze niebieski srodek  do gory a boki biale zawijane  pod spod materaca
( te z materialu co sie piora normalnie )
Druga wersja jedno lub kilku razowe  niebieskie/zielone jakby cerata do dolu....biale wypelnienie do gory.
:bezradny::oczko: 
 

O jacie  A ta Clio się z podkładami spotykała 
I na dodatek z jednorazowymi 
03 marca 2021 20:30 / 3 osobom podoba się ten post
Se dzien minal.
Od niedzieli jemy razem posilki
I czasem  krotko pogadamy wiecej sie nie da
Wywalczylam od rodziny tabl. dla babki na noc.
Dzis 1 dawka 1/2 start sle zaczynaja dzialac dopiero po tygodniu brania wiec jak juz pojade no cóż   podszykuje grunt na dobre spanie dla zmienniczkiz Romunii .
Choc mozna to bylo zrobic wczesniej gdy byla moja poprzedniczka z pl lub juz wczesniej ta   z Rumunii bo to jest juz od jej czasu.
Podopiecznych trzeba obserwowac i ROzmawiac z rodzina  a rodzina z lekarzem.
To my wiemy co jest  w dzien i w nocy .
To nie sluzy tez pdp ich stan nerwowy i lazenie po domu bez przespanej spokojnej nocy to odbija sie w dzien.
heh. Wiecej wyobrazji zyczyc pozostaje.
W to miejsce wraca stala opiekunka tym razem tylko na 3 mce.
Koniec 
Zycze spokojnej nocy 
 
03 marca 2021 20:33 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

O jacie :-) A ta Clio się z podkładami spotykała :smiech2:
I na dodatek z jednorazowymi :lol1:

Nooo wyszkolona jestem
Babka ze Stuttgartu mnie wyszkolila w 3 tyg Jak otwieralam miejsce i tez na sxybko trzeba bylo kupowac,robic,szykowac i wanienke dmuchana mi kupili do mycia glowy w łóżku  I lozko szybko i materac przeciwodlezynowy....ehhhh to byla szybko jazzzda bez trzymanki
03 marca 2021 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Nooo wyszkolona jestem:gwizdanie::-):yo::tak:
Babka ze Stuttgartu mnie wyszkolila w 3 tyg:gwizdanie: Jak otwieralam miejsce i tez na sxybko trzeba bylo kupowac,robic,szykowac i wanienke dmuchana mi kupili do mycia glowy w łóżku :gwizdanie::super: I lozko szybko i materac przeciwodlezynowy....ehhhh to byla szybko jazzzda bez trzymanki:gwizdanie:

Na Luftmataratze? 
03 marca 2021 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Se dzien minal.
Od niedzieli jemy razem posilki:gwizdanie:
I czasem  krotko pogadamy wiecej sie nie da:bezradny:
Wywalczylam od rodziny tabl. dla babki na noc.
Dzis 1 dawka 1/2 start sle zaczynaja dzialac dopiero po tygodniu brania wiec jak juz pojade no cóż :bezradny:  podszykuje grunt na dobre spanie dla zmienniczkiz Romunii .
Choc mozna to bylo zrobic wczesniej gdy byla moja poprzedniczka z pl lub juz wczesniej ta   z Rumunii bo to jest juz od jej czasu.
Podopiecznych trzeba obserwowac i ROzmawiac z rodzina  a rodzina z lekarzem.
To my wiemy co jest  w dzien i w nocy .
To nie sluzy tez pdp ich stan nerwowy i lazenie po domu bez przespanej spokojnej nocy to odbija sie w dzien.
heh. Wiecej wyobrazji zyczyc pozostaje.
W to miejsce wraca stala opiekunka tym razem tylko na 3 mce.
Koniec:gwizdanie: 
Zycze spokojnej nocy :angel1:
 

Czeba opserwowadź  a nie pacyfikowac na szybko jak babka obiera azymut w skarpetach do sypialni opiekunki 
03 marca 2021 20:42 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Na Luftmataratze? :smiech3:

Taa z pompowidlem...pod lozkiem.
03 marca 2021 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Czeba opserwowadź :-) a nie pacyfikowac na szybko jak babka obiera azymut w skarpetach do sypialni opiekunki :lol1:

Syn mowil ze to rodzinne maja.kazdy w domu w skarpetach latal  on,siostra,babka,ojciec 
A przede mna ta z pl ta tez chodzila cicho 9d momentu mojego przyjazd romunka tez latala zapewne i wiem juz czemu
03 marca 2021 21:01 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień spokojny, rodzina w komplecie, dziadek siedzi w fotelu i ogląda tv. 
Podkłady dziś dotarły, takie niebieskie, z materiały. 
Nigdy nie pamiętam, czy ta biała strona, czy niebieska ma być na wierzchu... Ktoś, coś...? :smiech3:
I mi się czasami zapomina... 
 
A tu ten wózek (o którym wczoraj wspominałem), czy jak to nazwać, być może jak Tina mówi, platformowy. 
 

jednorazowe powiedzmy 
03 marca 2021 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Taa z pompowidlem...pod lozkiem.

A to już zależy od modela...
03 marca 2021 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

jednorazowe powiedzmy 

Jenorazowe bez powiedzmy 
Luke sobie poradzi. Droczył się tylko  Chiba 
03 marca 2021 21:10
tina 100%

A to już zależy od modela...:smiech2:

Taaaa ...stare leza 
Mlodsze wisza : 
A moze wszystkie juz leza i wisza a te nowsze modele to na sufficie montowane
03 marca 2021 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jenorazowe bez powiedzmy :-)
Luke sobie poradzi. Droczył się tylko :-) Chiba :zaklopotanie:

Robi testa I spr czy szkolenie bylo z firmy czy lipa 
03 marca 2021 21:12 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Luke, podkład to musisz rączką pogłaskać i zobaczyć , która strona pasuje bardziej do łóżka, a która do pupy :lol2:
Dziadka , rzecz jasna :-)
Lift nie taki typowy platformowy . Platforma jest ale bardziej coś w stylu schodołaza ? Nie spotkałam się jeszcze z takim.

Właśnie, to raczej  schodołaz. Łącznie 4 kółka.
Nie spotkałem nigdy czegoś takiego, więc mnie to zadziwiło. Tak jak to, żeby otworzyć zmywarkę, to muszę trzy razy zastukać... Serio. Oni są młodzi, wszystko wyposażone w nowe sprzęty, więc może za niedługo przestanę się dziwić wszystkiemu.