Powitajki przy kawie 63

15 listopada 2020 11:54 / 6 osobom podoba się ten post
Witaski 
My juz dawno po sniadaniu.Wczoraj byla sobota to dluzej posiedzielismy przy 
Rodzinka pojechala do domu juz.
Rano Dziadek robi rowerek ile wlezie,potem 
otworzylam okna,fotel na przeciwko okien i wyleguje sie w okularach przeciwsl.bo slonko daje ze hej.
Obiad gotowy zatem zaraz jemy12.00 i Dziadek pausa w lozku a ja ide na spacer bo pogoda wyborna.
Milegoo pogodnego lajtowego dzionka
15 listopada 2020 11:56 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Witaski:kwiatek dla ciebie2: 
My juz dawno po sniadaniu.Wczoraj byla sobota to dluzej posiedzielismy przy :gathering::wino2:
Rodzinka pojechala do domu juz.
Rano Dziadek robi rowerek ile wlezie,potem 
otworzylam okna,fotel na przeciwko okien i wyleguje sie w okularach przeciwsl.bo slonko daje ze hej.
Obiad gotowy zatem zaraz jemy12.00 i Dziadek pausa w lozku a ja ide na spacer bo pogoda wyborna.
Milegoo pogodnego lajtowego dzionka:kwiatek dla ciebie:

Witaj, dziękuję i Tobie również miłego dzionka 
15 listopada 2020 14:05 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Ja kończę ''Upadek Królestwa'' super i polecam też na Netflixie.

Chyba poczekam z tym "Upadkiem..."
Od dzisiaj 4 sezon The Crown na Netflixie. Poprzednie 3 obejrzałam będąc w domu na kwarantannie ,takie nocne maratony filmowe sobie urządzałam. Nocne ,bo w dzień odsypiałam i czas w izolacji szybciej mijał 
15 listopada 2020 18:06 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  witam wszystkich po przerwie. U mnie troche zmian i prywatnych i zawodowych  opuściłam Luksemburg i od września wylądowałam na Turyngii, ale nie jako opiekunka tylko w fabryce przy frezarce . Popracowałam dwa miesiące, wynajełam mieszkanie ze spółdzielni i od 1.12 zmieniam prace i będę pracować w małym, pobliskim Seniorenheimie z czego bardzo sie ciesze . Pozdrawiam cieplutko wszystkich 
15 listopada 2020 18:32 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Dzień dobry Opiekunkowo :buziaki2: witam wszystkich po przerwie. U mnie troche zmian i prywatnych i zawodowych :-) opuściłam Luksemburg i od września wylądowałam na Turyngii, ale nie jako opiekunka tylko w fabryce przy frezarce :blee:. Popracowałam dwa miesiące, wynajełam mieszkanie ze spółdzielni i od 1.12 zmieniam prace i będę pracować w małym, pobliskim Seniorenheimie z czego bardzo sie ciesze :-). Pozdrawiam cieplutko wszystkich :buziaki1:

Oby tylko to były zmiany korzystne , również i te finansowe korzyści. ?
15 listopada 2020 19:34 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Dzień dobry Opiekunkowo :buziaki2: witam wszystkich po przerwie. U mnie troche zmian i prywatnych i zawodowych :-) opuściłam Luksemburg i od września wylądowałam na Turyngii, ale nie jako opiekunka tylko w fabryce przy frezarce :blee:. Popracowałam dwa miesiące, wynajełam mieszkanie ze spółdzielni i od 1.12 zmieniam prace i będę pracować w małym, pobliskim Seniorenheimie z czego bardzo sie ciesze :-). Pozdrawiam cieplutko wszystkich :buziaki1:

Witaj    Już chciałem szukać Cię poprzez "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". To fajnie, że zmiany, miejmy nadzieję, że na lepsze. Być może spotkamy się, bo też gdzieś w Turyngii może w Heimie wyląduję
15 listopada 2020 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witaj :aniolki:   Już chciałem szukać Cię poprzez "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". To fajnie, że zmiany, miejmy nadzieję, że na lepsze. Być może spotkamy się, bo też gdzieś w Turyngii może w Heimie wyląduję:-)

Oby nie jako pacjent.  Zdrówka życzę. 
16 listopada 2020 06:01 / 9 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich . I zaczynamy kolejny tydzień. oby tylko szybko i bezstresowo minął. Dla nas wszystkich dużo słońca i mało pracy na ten tydzień. 
16 listopada 2020 07:06 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia i całego tygodnia wszystkim 
16 listopada 2020 07:58 / 7 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Dzień dobry Opiekunkowo :buziaki2: witam wszystkich po przerwie. U mnie troche zmian i prywatnych i zawodowych :-) opuściłam Luksemburg i od września wylądowałam na Turyngii, ale nie jako opiekunka tylko w fabryce przy frezarce :blee:. Popracowałam dwa miesiące, wynajełam mieszkanie ze spółdzielni i od 1.12 zmieniam prace i będę pracować w małym, pobliskim Seniorenheimie z czego bardzo sie ciesze :-). Pozdrawiam cieplutko wszystkich :buziaki1:

Powodzenia  Witam Szacowne Grono, no to zaczynamy nowy tydzień. Całą noc wył wiatr i padało, teraz tylko lekkie podrygi i masa fruwających liści, oj będzie miał dziadzia zajęcie na cały dzień Obiad mam z wczoraj, więc też muszę znależć jakieś zajęcie, pewnie w chałupce ogarnę i pościągam odkurzaczem komary, bo mi krwiopijce spać nie dają. Plan mam, teraz kawka i muszę ''pracę'' z łóżek za chwilę powyciągać. Miłego dnia 
16 listopada 2020 09:00 / 6 osobom podoba się ten post
Witaski wam 
No to cak po kawce Komu trza 
  zaczynamy od Montagu  Nowy tydzień i niech zleci szybciutko 
16 listopada 2020 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

Ostatnio zrobilam tu z kapustą  polską  kiszoną  , z kurkami z aldika  i z pieczarkami.Dziś robię  ruskie. Moze nie zrobią takiej furory  jak tamte ale  dynda mi to i powiewa :tanczy3:

Z kapustą i grzybami najlepsze :) Osobiście za ruskimi nie przepadam. 
16 listopada 2020 10:18 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  na Turyngii z rana deszczyk a teraz słoneczko  Dusia, póki co moje zmiany idą w dobrym kierunku  Luke ja mieszkam w Gotha do pracy będę miała 10km  może się uda że będziemy gdzieś blisko 
16 listopada 2020 11:27 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i serdecznie pozdrawiam
Dziś chciałem wstać przed ósmą i wstałem. Tak wstawała koleżanka. Ale jednak powrócę do swojej pory, do 6.30. Wolę na spokojnie wypić kawę, poczytać w necie itd. Nawet nie miałem czasu wcześniej się odezwać. Życzę Wam miłego i spokojnego dnia
16 listopada 2020 11:46 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w samo - no prawie - południe 
 
Wkurzyłam dzisiaj dziadka. Popsuły mu się szelki, gdzieś zgubił klamerkę a u drugich coś tam odpadło. Wczoraj kombinował cały wieczór i nie dał rady. No to mówi mi, żebym gdzieś mu kupiła nowe. Kurde, akurat mam ochotę po galeriach albo po centrum teraz !! latać. Trzeba coś pokombinować. Mówię mu - daj mi te szelki. A dziadzio patrzy na mnie bykiem i wzrusza ramionami. Daj mi te szelki !!  No dał, ale prawie z litości  bo skoro on nic nie zrobił to co tam ja mogę . Noo przyjżałam się co i jak, przełożyłam klamerkę z jednych zdekompletowanych do drugich, docisnęłam co trzeba i podaję mu. Musielibyście minę dziadka widzieć  Przez pół godziny chyba nie mógł dojść do siebie. On jest trochę zarozumiały więc czasami się takie akcje trafiają  On przez cały wieczór nie dał rady, a nie chciał mi dać spróbować, a ja w ciągu minuty mu doprowadziłam szelki do porządku. No tak nie może być 
 
Miłego dnia wam życzę.