Powitajki przy kawie 63

16 listopada 2020 14:18 / 9 osobom podoba się ten post
Cześć.  Od 7 grudnia Bielefeld Mitte. Senior 80l po udarze - tylko, bez chorób głowy. Samotny kawaler , inaczej, bez rodziny.  Osobne mieszkanie, pdp na poddaszu, op na parterze .
Czyli dla aspołecznego introwertyka to chyba ok.
Historia jednak lubi się powtarzać. 
I wszystko się zmieniło 
Cześć.  
16 listopada 2020 15:51 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry w samo - no prawie - południe :pojedynek:
 
Wkurzyłam dzisiaj dziadka. Popsuły mu się szelki, gdzieś zgubił klamerkę a u drugich coś tam odpadło. Wczoraj kombinował cały wieczór i nie dał rady. No to mówi mi, żebym gdzieś mu kupiła nowe. Kurde, akurat mam ochotę po galeriach albo po centrum teraz !! latać. Trzeba coś pokombinować. Mówię mu - daj mi te szelki. A dziadzio patrzy na mnie bykiem i wzrusza ramionami. Daj mi te szelki !! :nerwowy: No dał, ale prawie z litości :smiech3: bo skoro on nic nie zrobił to co tam ja mogę . Noo przyjżałam się co i jak, przełożyłam klamerkę z jednych zdekompletowanych do drugich, docisnęłam co trzeba i podaję mu. Musielibyście minę dziadka widzieć :smiech2: Przez pół godziny chyba nie mógł dojść do siebie. On jest trochę zarozumiały więc czasami się takie akcje trafiają :hihi: On przez cały wieczór nie dał rady, a nie chciał mi dać spróbować, a ja w ciągu minuty mu doprowadziłam szelki do porządku. No tak nie może być :detektyw:
 
Miłego dnia wam życzę. 

Myszo, ty się ciesz że chce nosić szelki, tutejszy dziadek ma z 8-em nówki sztuki i mowy nie ma żeby założył a spodenki zjeżdżają. W ogrodzie w niedzielę ze 3 kroki na pingwina machnął zanim się zorientował  W ogóle bardzo jest elegant z niego, codziennie inna koszula i spodnie a wieczorem z powrotem do szafy na wieszak, a opiekunka w sobotę cichcem wykrada wszystko do prania.  
16 listopada 2020 16:02 / 5 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Cześć.  Od 7 grudnia Bielefeld Mitte. Senior 80l po udarze - tylko, bez chorób głowy. Samotny kawaler , inaczej, bez rodziny.  Osobne mieszkanie, pdp na poddaszu, op na parterze .
Czyli dla aspołecznego introwertyka to chyba ok.
Historia jednak lubi się powtarzać. 
I wszystko się zmieniło 
Cześć.  :wstyd:

 no to zaraz kuferek będziesz pakować  Dobrze się zapowiada Kama, oby tylko Senior nie był towarzystwa stęskniony  i już nie szykował tematów do rozmowy na długie jesienne wieczory. 
16 listopada 2020 17:01 / 5 osobom podoba się ten post
Evvex

 no to zaraz kuferek będziesz pakować :ferrari: Dobrze się zapowiada Kama, oby tylko Senior nie był towarzystwa stęskniony :smiech2: i już nie szykował tematów do rozmowy na długie jesienne wieczory. 

Heloł Evvex :).  Ja chce tylko spokojnie w ciszy i bez stresu przejść przez to zlecenie . Być może będą wymiany , ale postanowiłam sobie że na tym zakończę już wyjazdy . Jak długo to potrwa ? Jak zawsze, nie wiadomo. Ale przyszłość wiąże z pracą tutaj w domu. Teraz się zdecydowałam bo miałam trochę zawirowań prywatnych i chce odpocząć z daleka.  
Co do dziadka, jeżeli jest typem samotnika egoisty jak ja , to za towarzystwem nie tęskni;) 
Dla mnie brak odwiedzin i rodziny u pdp jest ważny.  Bo zazwyczaj to oni psują i komplikują pracę . A po drugie męczą mnie ludzie i siedzenie przy stole.   
Może trochę będzie gadać, ale za dużo niech nie gada bo ja niemieckiego nie znam. 
A takze cieszy mnie przeogromnie brak demencji, odetchnę psychicznie . 
 
Które to już święta i Sylwester w Bielefeld ...... echhh  życie 
 
Pozdro dla wszystkich.  Łapka 
16 listopada 2020 18:05 / 4 osobom podoba się ten post
Ech... Kama co tu dużo gadać, ja też zawsze planuję święta w domu, a wychodzi różnie. Masz rację, miejsce bez najazu rodziny to św. Stella  miałam taką w Neu Isenburg, do dzisiaj ze łzami w oczach wspominam. Tutaj nie nachodzą, ale dzwoni córka wieczorem i muszę się spowiadać, gadam więc w kółko to samo z nadzieją że kiedyś jej zbrzydnie.
17 listopada 2020 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie wszystkich.  I głowa pęka. Może kawa pomoże?  Tak to jest jak się zarywa nockę do 1 godziny bo filmu się oglądać chce. A teraz oczy się zamykają i najlepiej by zrobił tak . Ale cóż trzeba. O 10 przychodzi rehabilitant więc do obiadku szybciutko zleci . Wszystkim spokojnego i dobrego dnia  i zapraszam na kawkę. 
17 listopada 2020 07:37 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich jeszcze z domku.
Jutro jadę na drugą stronę Odry
Na 5 tygodni zakotwiczę niedaleko Bremy.
Miłego dnia wszystkim
17 listopada 2020 07:59 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wszystkich jeszcze z domku.
Jutro jadę na drugą stronę Odry :ferrari:
Na 5 tygodni zakotwiczę niedaleko Bremy.
Miłego dnia wszystkim:wstajemy:

Szczęśliwej podróży Malgi i dołączaj czym prędzej. Nowe miejsce ? Czy znajome?                                A Was koleżanki i koledzy witam w ten pochmurny dzień, grunt że zapał jeszcze nie wygasł. Dzisiaj mnie Pflege obudziła, bo jak nigdy już po 6-tej drzwi otwierała, one tytaj mają nienormowany czas i rozkładają leki według swoich planów. Kończę kawkę i zaczynam dzień pracy, miłego i dobrego dnia dla Nas   
17 listopada 2020 08:08 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wszystkich jeszcze z domku.
Jutro jadę na drugą stronę Odry :ferrari:
Na 5 tygodni zakotwiczę niedaleko Bremy.
Miłego dnia wszystkim:wstajemy:

Szerokiej drogi i spoko szteli. 
17 listopada 2020 08:19 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Witam wszystkich jeszcze z domku.
Jutro jadę na drugą stronę Odry :ferrari:
Na 5 tygodni zakotwiczę niedaleko Bremy.
Miłego dnia wszystkim:wstajemy:

Szczęśliwej drogi 
17 listopada 2020 08:21 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Już byłem w piekarni i w Netto, teraz piję kawę na tarasie 
Dziś u mnie może popadać, ale jutro ma być słonecznie. 
Miłego dzionka dla Was
17 listopada 2020 09:16 / 4 osobom podoba się ten post
Witam koleżanki i kolegów spokojnego dzionka życzę 
17 listopada 2020 09:16 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Szczęśliwej podróży Malgi i dołączaj czym prędzej. Nowe miejsce ? Czy znajome?                                A Was koleżanki i koledzy witam w ten pochmurny dzień, grunt że zapał jeszcze nie wygasł. Dzisiaj mnie Pflege obudziła, bo jak nigdy już po 6-tej drzwi otwierała, one tytaj mają nienormowany czas i rozkładają leki według swoich planów. Kończę kawkę i zaczynam dzień pracy, miłego i dobrego dnia dla Nas :papa:  

No niestety wynik testu nie pozwala mi wyjechać
 
17 listopada 2020 09:20 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

No niestety wynik testu nie pozwala mi wyjechać :to nie ja:
 

Oj, nie mów
17 listopada 2020 09:24 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

No niestety wynik testu nie pozwala mi wyjechać :to nie ja:
 

No żartujesz przechorowałaś już '' korona'' czy masz bezobjawowy. Te całe testy też są czasem niemiarodajne. Mój znajomy miesiąc po chorobie raz mu wyszedł + a za 2 dni minus. kiedy robisz kolejny.