Powitajki przy kawie 63

17 listopada 2020 09:34 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

No żartujesz:zaklopotanie: przechorowałaś już '' korona'' czy masz bezobjawowy. Te całe testy też są czasem niemiarodajne. Mój znajomy miesiąc po chorobie raz mu wyszedł + a za 2 dni minus. kiedy robisz kolejny.

Nie będzie drugiego testu.
Miesiąc temu byłam na kwarantannie, bo mieliśmy z mężem pozytywne wyniki, od 2 listopada jestem niby "ozdrowieńcem" i dalej test pozytywny???
Nie czuję się ani chora, ani osłabiona. TO SĄ PRZEKRĘTY!!! Aby statystyki podnieść!!!
17 listopada 2020 09:55 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Nie będzie drugiego testu.
Miesiąc temu byłam na kwarantannie, bo mieliśmy z mężem pozytywne wyniki, od 2 listopada jestem niby "ozdrowieńcem" i dalej test pozytywny???
Nie czuję się ani chora, ani osłabiona. TO SĄ PRZEKRĘTY!!! Aby statystyki podnieść!!!:modlmy sie:

No idzie się wściec A jakbyś prywatnie zrobiła ?
17 listopada 2020 10:48 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Nie będzie drugiego testu.
Miesiąc temu byłam na kwarantannie, bo mieliśmy z mężem pozytywne wyniki, od 2 listopada jestem niby "ozdrowieńcem" i dalej test pozytywny???
Nie czuję się ani chora, ani osłabiona. TO SĄ PRZEKRĘTY!!! Aby statystyki podnieść!!!:modlmy sie:

No ja już od dawna tak uważam ;/
No i co teraz zrobisz?
 
17 listopada 2020 13:56 / 6 osobom podoba się ten post
Witam was Jestem prawda,jasnoscia,optymizmem,obłaskawiam los,moja obecnosc rozprasza wokol ciemne  chmury
prosze bez komentarzy  nie potrzebne
Witam was w dobrym pozytywnym nastroju pozno ale mialam gosci z Augsburga i czas zlecial a zaraz zaciagne dziadka z rollatorem na spacer bo piekna pogoda.
Zycze wam aby to  czego doswiadczacie kazdego dnia i co widzicie i czujecie nie brac zbyt"mocno" prawda jest insza i lzejsza i piekniejsza.  nic nie jest takim jakie sie wydaje. Zycze"przebudzenia" 
18 listopada 2020 06:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wam Chociaz raz pierwsza jestem i otwieram peleton. Miłego dnia wam życzę. 
18 listopada 2020 07:12 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich.  Środa minie tydzień zginie.  Dziś wolne do 15ej więc dzień szybciutko zleci. Oby tylko nie padało bo mam plany. Wszystkim miłego i spokojnego dnia i zapraszam na kawę. 
18 listopada 2020 08:28 / 5 osobom podoba się ten post
Cześć Wam, zanosi się na kolejny pochmurny dzień, ale tutaj jesień trwa do wiosny i angielska pogoda to typowe zjawisko dla tego regionu. Fraucia gotowa do przedszkola i podsypia na fotelu, my z Seniorem zaraz zjemy śniadanie, wystawię zupę z lodówki dla pdp-nego i mam wolne do 17-tej. Jestem umówiona z koleżankami z naprzeciwka, bo się dzisiaj zmieniają i ciekawa jestem nowej znajomej. Trzymajcie się ciepło i niech szybko zleci kolejny dzień  
18 listopada 2020 08:36 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

No idzie się wściec:nerwowy: A jakbyś prywatnie zrobiła ?

No i się wściekłam!
Prywatnie to mi firma wykupiła i wyszło jak wyszło...
Lekarz mi wystawił następne zlecenie na pobranie próbki po izolacji, czyli po 25.11.2020r.
Ale to już będzie za późno, abym zdążyła przed świętami wrócić.
Za to sobie trochę w ogródku popracuję...
 
A w temacie witam wszystkich serdecznie i miłego dnia życzę.
18 listopada 2020 08:43 / 4 osobom podoba się ten post
mzap88

No ja już od dawna tak uważam ;/
No i co teraz zrobisz?
 

A co ja biedna mrówka mogę zrobić???
Jak mi z domu znowu nie wolno wychodzić???
Poleniuchuję do Nowego Roku, może uda mi się zaległe prace porządkowe wykonać? Zawsze sobie obiecuję, jak w pracy jestem, że w końcu się za szafy i garderoby zabiorę, ale... jak wracam jest więcej ciekawszych i nie cierpiących zwłoki rzeczy do ogarnięcia...
18 listopada 2020 08:55 / 3 osobom podoba się ten post
Witaski  I milego dnia
oraz smacznej kawy
Zapowiada się u mnie kolejny piekny sloneczny dzien  więc spacery dzis po  lasach,polach obowiązkowe 
18 listopada 2020 08:58 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

No niestety wynik testu nie pozwala mi wyjechać :to nie ja:
 

18 listopada 2020 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Witam was:yeah: Jestem prawda,jasnoscia,optymizmem,obłaskawiam los,moja obecnosc rozprasza wokol ciemne  chmury :smiech3:
prosze bez komentarzy:smiech3: :hihi: nie potrzebne
Witam was w dobrym pozytywnym nastroju pozno ale mialam gosci z Augsburga i czas zlecial a zaraz zaciagne dziadka z rollatorem na spacer bo piekna pogoda.
Zycze wam aby to  czego doswiadczacie kazdego dnia i co widzicie i czujecie nie brac zbyt"mocno" prawda jest insza i lzejsza i piekniejsza.:aniolki::plotki:  nic nie jest takim jakie sie wydaje. Zycze"przebudzenia":super: 

Hej, Clio,co Ty palisz albo bierzesz?
Też chce takie cóś  
18 listopada 2020 09:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam Was w pogodny, środowy poranek. Wszyscy już dawno do zajęć się rozbiegli, a ja czekam jeszcze na babcię że śniadaniem. 
Dobrego, spokojnego dnia życzę 
 
18 listopada 2020 09:03 / 4 osobom podoba się ten post
No i co zrobisz, jak wpływu na to nie masz Malgi Trzymaj się i myśl pozytywnie, w tym fachu jak zawsze nie ma strachu i piorunem odrobisz i małżonem się nacieszysz
18 listopada 2020 09:10 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Hej, Clio,co Ty palisz albo bierzesz?
Też chce takie cóś :lol3: 

Raczej stosuje metode:wentylacji glowy spacery i tlen