Powitajki przy kawie 63

14 stycznia 2021 18:19 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

4, 6, 11 i 19.
Może jedna z nich zostanie tą Miss :-)

Same brunetki  z ciekawości przejrzałam .
15 stycznia 2021 06:11 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Piatek weekendu początek.  Spokojnego dnia ludzie i żeby Was nie zasypano bo u mnie całą noc wiało i sypalo więc dzis sąsiad traktorem mnie będzie odkopywal. bo autem nie wyjadę. 
15 stycznia 2021 06:19 / 7 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo.
Dziś wiozę moją pedepcię do lekarza, to jakoś minie dzionek.
Miłego dnia wszystkim.
15 stycznia 2021 06:38 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego piątku!!!
15 stycznia 2021 07:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Za oknem ciemno, spać mi się chce... Może kawa na nogi postawi?
15 stycznia 2021 08:28 / 5 osobom podoba się ten post
Slodkiego milego dnia życzę 
Radyjko gra a ja krzątam  sie po kuchni bo powoli czas  na sniadanko i  i trza dziadka obudzić 8.30 
 
15 stycznia 2021 08:32 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć wszystkim!
Piękna zima przybyła ;) 
Spadam na fuchę a później do banku zamykać konta . Santander to samo zło. 
Miłego ! 
15 stycznia 2021 08:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknego zimowego piątku wszystkim. Dziś do południa mam w planie troszkę pracy to czas pewnie szybko zleci
15 stycznia 2021 08:47 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Już po zakupach jestem, śniadanko przygotowane, kawa już w termosie. 
Na zewnątrz sucho, bez opadów.
Dzień szybko minie, bo i Pflege, i fizjo przyjdą. 
Na pauzie pojadę do sklepów, może jakąś Dilmajerkę w promocji kupię. Wiem, że w REWE tylko promocyjną Eduscho mają w tym tygodniu. Ale mam niedaleko REWE jeszcze Netto i Lidl, może tam będzie... Zawsze tylko jedną kupuję , co by mieć jakiś geszenk z Niemiec
Odpoczywajcie, nie przemęczajcie się. 
Miłego dnia 
15 stycznia 2021 09:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo popracować przed weekendem trzeba
15 stycznia 2021 12:39 / 4 osobom podoba się ten post
Wtam całe opiekunkowo u nas zaraz obiadek i przerwa. Milutkiego dzionka
15 stycznia 2021 16:11 / 4 osobom podoba się ten post
15..00-+ murzynek  i do 16 pogaduchy a w międzyczasie  pranko  noo firanki i zaslony wyprane w salonie teraz jest przyjemny zapach  i moge na firanki biale popatrzec bujajac sie w fotelu i oglądając  "Rosenheim serial  I tak do kolacji 18.00 sie pobujam a Dziadek wyleguje sie na swojej sofiee
15 stycznia 2021 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
Pytanie do Werski lub do kogoś kto ostatnio przekraczał granicę. Wersja jest z tej samej firmy co ją. Robiłas test? Sama czy dostalas od firmy? Mieliscie kontrolę na granicy? 
15 stycznia 2021 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Pytanie do Werski lub do kogoś kto ostatnio przekraczał granicę. Wersja jest z tej samej firmy co ją. Robiłas test? Sama czy dostalas od firmy? Mieliscie kontrolę na granicy? 

Firma przysłała, ale czekała na odpowiedź od pdp. czy muszę. I przyszła odpowiedź tak późno, że miał być wyjazd przesunięty  na poniedziałek, kiedy już się zaczęły nowe obostrzenia. To ustaliłam z nimi, że robię sama, a w rozliczeniu ten, co przyszedł zostaje u mnie. Ja robiłam na obecność wirusa, a od nich przyszedł na przeciwciała.
Kontroli nie mieliśmy, ale w niedzielę jechaliśmy.
Test kosztował 80 zł. Nie sprawdzałam, czy zmienily się zasady w tym landzie- NW, bo tu nie trzeba było mieć testu i kwarantanny przed 11 stycznia.
Koleżanka pisze, że sprawdzają wyrywkowo samochody na polskich numerach, ale nie na granicy, tylko dalej. I bez testu odsyłają podstawionym busem na granicę. Ale to nie moje doświadczenia, tylko "koleżanka napisała". Jutro sobota, jeśli testu nie masz, to już raczej nic nie zrobiśz. Ale może tam, gdzie jedziesz nie jest to obowiązkowe i umowa oraz te ich przepustki wystarczą, żeby dojechać na miejsce? Firma chyba sprawdziła te rzeczy, przecież zależy im, żebyś dojechała na miejsce.
15 stycznia 2021 19:01 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Firma przysłała, ale czekała na odpowiedź od pdp. czy muszę. I przyszła odpowiedź tak późno, że miał być wyjazd przesunięty  na poniedziałek, kiedy już się zaczęły nowe obostrzenia. To ustaliłam z nimi, że robię sama, a w rozliczeniu ten, co przyszedł zostaje u mnie. Ja robiłam na obecność wirusa, a od nich przyszedł na przeciwciała.
Kontroli nie mieliśmy, ale w niedzielę jechaliśmy.
Test kosztował 80 zł. Nie sprawdzałam, czy zmienily się zasady w tym landzie- NW, bo tu nie trzeba było mieć testu i kwarantanny przed 11 stycznia.
Koleżanka pisze, że sprawdzają wyrywkowo samochody na polskich numerach, ale nie na granicy, tylko dalej. I bez testu odsyłają podstawionym busem na granicę. Ale to nie moje doświadczenia, tylko "koleżanka napisała". Jutro sobota, jeśli testu nie masz, to już raczej nic nie zrobiśz. Ale może tam, gdzie jedziesz nie jest to obowiązkowe i umowa oraz te ich przepustki wystarczą, żeby dojechać na miejsce? Firma chyba sprawdziła te rzeczy, przecież zależy im, żebyś dojechała na miejsce.

Mam i dokumenty i płytkowy test więc chyba muszę zaraz go zrobić.