Powitajki przy kawie 63

13 stycznia 2021 08:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w kolejny styczniowy dzień pracyspokojnego dnia 
13 stycznia 2021 08:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku!
13 stycznia 2021 08:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo u mnie noc za oknem
13 stycznia 2021 08:16 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ☕ Milutkiego dnia życzę ?
13 stycznia 2021 08:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo spokojnego dnia wszystkim 
13 stycznia 2021 08:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
13 stycznia 2021 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo zimno i śnieżnie chyba pójdę ulepić bałwana,ale dopiero w piątek bo w czwartek jedziemy do rodzinki na wieś z wnuczkami, tam lepsze warunki niż w blokach Będziemy tam do niedzieli więc czas szybko zleci .Do DE narazie nie mam ochoty jechać wystraszyłam się tego wirusa i całej nienormalnej sytuacji,wolę siedzieć w kraju wśródd swoich. Miłego dnia wszystkim i bezstresowego 
13 stycznia 2021 12:33 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry Opiekunkowo!!! Kłania się nisko Magma ;) pracująco na dyżurze, aby do 19stej. Powoli z pracy w prywatnym domu seniora przymieżam się do powrotu do De. Trzymać kciuki ????
13 stycznia 2021 12:53 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

:zakochana: Dzień Dobry Opiekunkowo!!! Kłania się nisko Magma ;) pracująco na dyżurze, aby do 19stej. Powoli z pracy w prywatnym domu seniora przymieżam się do powrotu do De. Trzymać kciuki ????

Hej. Cytuję, bo ciekawy wątek został poruszony. Chodzi o zmianę pracy.  Gdzies juz tutaj pytalam o wrażenia, za i przeciw, ale ludzie nie chcą się dzielić swoimi doświadczeniami. 
Csego akurat nie rozumiem. 
No ale moze ty napiszesz cos więcej.... 
Piszesz ze pracujesz w pryw dpsie w Pl , w systemie 2 zmianowym , ale to zawsze prywatny czyli powinno byc i lżej i lepiej finansowo. 
Dlaczego wiec dezyzja o powrocie do opieki pryw 24 ?   
13 stycznia 2021 13:49 / 8 osobom podoba się ten post
Witam Was po długiej przerwie. 
To moje pierwsze powitajki w tym roku, życzę Wam aby to był zdrowy i dobry rok w każdym aspekcie Waszego życia. 
U mnie czas na wolnym ucieka w takim tempie, że nie zdążę się obejrzeć, a już dzień się kończy. Święta i Nowy Rok minęły spokojnie i rodzinnie. Nadrabiam zaległości  towarzyskie, odwiedzam, zapraszam,czytam i ...telewizyjna bardzo,a właściwe Netflixowa się zrobiłam. A tak, to albo siedzę nad papierami w domu, albo biegam po urzędach, do których wpuszczają, albo załatwiam wiele spraw mailowo. Ślamazarnie mi to idzie, bo akty, księgi wieczyste itp, to coś, czego nie cierpię. Od czasu do czasu robię sobie wolne od wszystkich i wszystkiego ,cieszę sie ciszą i spokojem,wyprowadzam siebie na spacery do pobliskiego lasu, gdzie w ostatnich dniach  zrobiło sie tak pięknie biało i cicho,że słychać jak pada śnieg.  
Do DE,na stare ,miejsce wracam na początku lutego. Chyba wyjadę z firmą North Bus z Olsztyna. Obdzwoniłam kilku przewoźników, ale ten sprawia wrażenie ,co prawda tylko  na podstawie rozmów, solidnego i bezpiecznego. Jechał ktoś może z nimi? Bilet tani nie jest, bo 650zl w jedną stronę, ale samolotów w lutym nie ma,więc pierwszy raz pojadę busem. 
Olsztyn cały  przykryty białym puchem, padało wczoraj cały dzień i całą noc. Krajobraz jak w bajce. Zbieram się zaraz ,wskakuję w ciepłe i wygodne buty i idę w tę biel. Sorry, że tak chaotycznie, ale po długiej przerwie, o wszystkim chciałabym Wam opowiedzieć. 
Przyjemnego popołudnia Wam życzę 
13 stycznia 2021 19:01 / 1 osobie podoba się ten post

Witam serdecznie  Z Okolic 
Karlsruhe 
14 stycznia 2021 05:52 / 7 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Miłego dnia wszystkim
14 stycznia 2021 06:32 / 8 osobom podoba się ten post
Wszystkim szybkiego i bezstresowego czwartku!!!!
14 stycznia 2021 07:43 / 8 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo  i życzę  nam Wszystkim spokojnego dnia
14 stycznia 2021 07:43 / 8 osobom podoba się ten post
 
Witajcie

Mialem prawie iść już wczoraj spać...a czekaliśmy jeszcze na rzuty karne... Wszystko się więc przedłużyło. Potem jeszcze przez pół godziny oglądali komentarz pomeczowy. 
Bayern sensacyjnie odpadł z Pucharu Niemiec...
Ale za to dziś nie zobaczę miasta,  chyba że po południu. Siostra Franka zrobi zakupy, bo wieczorem przyjechała, ze względu na wizytę F. u dentysty. Więc nie muszę jechać po bułki. 
Poza tym dziś pościąga lampki, całą iluminację na zewnątrz, pranie swojej mamie zrobi i tak minie jej, siostrze Franka, czas. 
Życzę Wam miłego dnia